sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (908)
  • medya (33)

  908. the ordinary ürünlerinin fiyatının 150 küsür tl'den başlayarak satıldığı site.

  satıcı firma shimmer olarak görünüyor, ankara merkezli bir ithalat şirketiymiş (P.o.t. Kozmetik diye geçiyor).

  avrupada 5-6 euroya satılan ürünleri burada fahiş fiyatlara satan o çok zeki sülüklere ve o sülüklerin bünyesinde satış yapmasına göz yuman trendyola buradan selamlarımı iletiyorum (çok ama çok içten selamlar). çok şükür bugün de kendi milletimden utandım.

  edit: gece gece çok sinirlendim. biraz kafamı toparlayayım, şikayet etmenin yollarını arayacağım. özellikle de deciem e bu durumu iletmeyi planlıyorum. bir şey olacağından değil ya, en azından elimden geleni yapmış olurum.

  20 temmuz 00:59 20 temmuz 01:02

  907. indirim zamanları gerçek anlamda indirim yapıldığını düşünmüyorum. çoğu kez favorilerime eklediğim bazı ürünlerin indirim bittiğinde daha uyguna satıldığına şahit oldum. bu yüzden aklımdaki ürünü hemen almıyorum. takip ediyorum. bu yolla istediklerimi(özellikle mağazalarda pahalı satılan markalar) gerçek anlamda indirimden faydalanabiliyorum. bu arada söylemeden edemeyeceğim sosyal medyada ünlülerin ve fenomenlerin sürekli trendyol reklamı yapması trendyoldan soğumama sebep oldu. trendyol zaten büyük ve bilinen bir şirketti amaç tam olarak ne anlayamadım.

  18 temmuz 14:47

  906. bugün hesabıma bir miktar para yatınca acaba trendyoldan bir şey alsam mı düşüncesine girip, saçma sapan ne idiği belirsiz olan insanlara reklam yaptırdığını hatırlayıp alışverişten vazgeçtiğim marka.

  belki buraları okuyan yetkililer varsa akıllarında bulundursun. anti pr budur. Rakip firmaları bu kadar zarar veremezdi kendilerine.

  18 temmuz 02:25

  905. önceden gerçekten bi imajı vardı ve kaliteli ürünler satıyordu. fakat son 1-2 yıldır indirim görünümlü bindirimleri olsun, reklamları olsun, önüne geçen her ünlüye reklam vermesi olsun, o imajı çok zedelediğini düşünüyorum. ayrıca trendyolmilla’da satılan ürünlerin de görünüşüne aldanmayın derim. oradan bir ceket bir pantolon bir de gömlek almıştım. kumaş tarifi hiç yapamam ama aldığım havuç pantolon iki yıkamada pijamaya dönüştü diyebilirim. aldığım gömleği de zaten indirime kanıp bi anlık almış sonra iptal istememe rağmen hiç ilgilenmemişlerdi öylece almış oldum. diyeceğim odur ki içinde kaliteli bir şeyler kalmadığını düşündüğüm ve artık sadece insanları nasıl kandırır da paralarını alırız politikasını uyguladıklarını düşündüğüm bir siteye dönüştü benim için.

  18 temmuz 02:10

  904. italyadan "5 (b e ş)" euroya aldığım the ordinary aha/bha yı 198 tl'ye satan keriz silkeleme sitesi. 

  10 temmuz 14:30

  903. Illa ordinary alacağım diyen damla kozmetik sayfasına baksın instagramdan, en azından 120-130 bandında seyrediyor, lütfetmiş gibi 190'dan 180'e indirmiyorlar. Her türlü saçma ama ne yapalım ki...

  10 temmuz 14:25

  902. the ordinary ürünlerini fahiş fiyatlara satan sitedir. ya yurtdışına çıkan birilerinden rica edin ya da hiç olmazsa instagram butiklerinden alın, onlar bile trendyoldan daha insaflı fiyatlar belirliyorlar. milleti salak yerine koyan bu firma da satamayıversin.

  10 temmuz 13:53

  901. the ordinary ürünlerini getirmiş ama ne getirmek. geçen ay asos’tan 7 euroya aldığım lactic acid serumu 200 tl’ye satılıyor.

  reis sence de zamlar biraz az olmamış mı ya şöyle bi 500’e falan satsaydın. 

  10 temmuz 13:46 10 temmuz 13:47

  900. Ah canlarııım the ordinary getirmiş biz garibanlara ne lütuf ama! İnstagram butiklerinin bile en az bir buçuk katı tebrikler. Bir ülkenin insanları her açıdan bu kadar salak yerine konmaya çalışır, uygun fiyatıyla nam salmış bir firmayla bu kadar düdüklenmeye çalışılabilir. Umuyorum ki burdan görüp instagram butikleri de fiyat uçurmaz. Hiç yoktan yine o fiyatlara bir şekilde alıyoruz. 

  Tanım:trendyolbilmem ne trendyolcılbır şeklinde pazar kalitesinden dandik ürünlere sahip, kalan markalarla da sürekli düdükleme peşinde online alışveriş sitesi.

  10 temmuz 13:38

  899. Şuursuzca yaptıkları reklamlardan sıkılıp bu yıl hiç alışveriş yapmadığım site. Geçen sene bu sıralar elite olmama rağmen artık kuru şampuan bile almıyorum. Son zamanlarda çok fazla reklam çıkmıyor karşıma fakat yine de öyle bir soğumuşum ki düzelmiyor. Belki de bana denk gelmemiştir, bilmiyorum.

  Sipariş gönderim hızını ve iade kolaylığını beğensem de son zamanlarda düzgün bir şey bulamıyordum çünkü aldığım tişörtler, elbiseler yamuk yumuk bir kesimle geliyordu. Mavi bir elbise almıştım geçen senenin trendyolmilla yaz koleksiyonundan, tam olarak 3 defa gönderip değiştirdim aynı elbiseyi ve üçünde de bana hatalı elbise göndermekten vazgeçmediler. İkisi defoluydu, diğerinin ise bir kolu gözle görülür biçimde büyük kesilmişti. Yine başka bir bluzun elbise askılarının birisi uzun diğeri kısaydı. En son sipariş verdiğim gömleğimin bir göğsü dar, diğeri genişti. Tişörtlerin yakaları dalga dalga kesilmişti. Kısacası dikiş ve ölçü hatalarıyla çok sık karşılaştım ve bu da beni soğuttu diyebilirim. Tasarımları güzel, ona diyecek bir şeyim yok lakin üzerimde simetrik durmayacaksa bir anlamı kalmıyor. Hele hele "son bir ürün" yazısını görünce koşarak uzaklaşır olmuştum, çünkü o son ürünün genelde iade sonucu ellerinde kaldığını defalarca tecrübe ettim.

  Bluz geçip pantolon alalım desen pantolonları çok uzun oluyor. Hayatımda gördüğüm en uzun pantolonlarla karşılaştım trendyol'da. Terziye her gittiğimde ne kadar uzun olduğu, bunu nereden satın aldığıma dair sorularla karşılaştım. Kısa boylu olmamama rağmen pantolon seçerken mutlaka 15 lira terzi ücreti koyacağımı bilerek sipariş veriyordum, nitekim doğru da çıkıyordu. Elbette çok uzun boylular için olabilir fakat en azından türk milletinin boyunu dikkate alarak bunun 15 santim üzerini, yani 165-175 civarlarında boya endeksleseler kestirerek modelini nispeten daha az deforme ederiz diye düşünüyorum. Bilmiyorum sizde de oldu mu bu sorun, daha çok bol paça pantolonlarda yaşadım ben.

  Trendyol uygulamasını gönül rahatlığıyla telefondan kaldırdım, şu an daha rahatım. Yine de nankörlük yapmayıp gayet memnun kaldığım mezuniyet elbisem için kendisine bir teşekkürü borç bilirim. Belki gelecekte reklam politikalarını ve ürünlerin hatalı kesimlerini değiştirirlerse tercih edebilirim. Şimdilik bu tarz bir düşüncem yok maalesef.

  10 temmuz 01:26