yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (920)
  • medya (37)

  920. dün bir süredir takip ettiğim 194tl olan bir çantanın indirime girdiği bildirimi geldi. normalde bu bildirimler hep sahte oluyor, tıkladığımda bakıyorum fiyat aynı. bu sefer girdim 74tlye düşmüş, şaşırdım gerçekten indiğini görünce. almak istedim sepete eklerken sürekli hata verdi. çıkıp tekrar girdim ki ne göreyim çanta yine 194tl olmuş. yuh yani bu kadar da kör göze parmak.

  19 dk önce

  919. Bana aşırı itici geliyor. reklamlarından mıdır bilmem. Sadece bir kez bir terlik-sandalet tarzı bir şey almıştım ve çok kalitesiz geldi. Genel olarak içindeki orta halli markaların kalitesine hiç güvenmiyorum. Büyük markalardan bir şey alacaksam da hiç trendyola bakmam kendi siteleri, dükkanları dururken.

  2 saat önce

  918. 2 gün önce baktığım 180 lira olan çanta bugün yüzde 59 indirimle 200 lira.

  youtuberlara para saçmaktansa matematik bilen birini mi bulsanız acaba?

  ya da şey yapın, insanları aptal yerine koymaktan vazgeçin mesela?

  tanım: insanların bilinçli tüketici olma yolunda olabileceğini kabullenememiş üstüne kaydırmalı reklamlarla kendisinden soğutmuş online alışveriş sitesi.

  2 saat önce

  917. artık takip ettiğim her influencer'da gördüğüm yukarı kaydırmalı storyler yüzünden hem kendisinden hem de sürekli bunları paylaşan influencerlar'dan soğuduğum alışveriş sitesidir. trendyolmilla bazen gerçekten güzel ürünler yapıyor ancak sattıkları diğer hiçbir marka güven yaratmıyor bende. orijinal ürün sattıklarından ciddi anlamda şüphem var. orijinal olsa bile ikinci kalite veya markaların bir şekilde ellerinde kalmış ürünler gibi geliyor. fiyatları deseniz zaten piyasanın altında değil. e o zaman ne anladım ben bu işten?

  son zamanlarda kendilerine dair başarılı bulduğum tek şey bazı trendyolmilla ürünlerinin tasarımı ve ürünlerini trendyol express adında bir kargoyla hızlıca getirmesi.

  15 ağustos 16:42 15 ağustos 16:43

  916. her zaman daha çok müşteri daha çok para getirmez. türkiye zaten genel olarak insanların araştırmadan, sorgulamadan, önüne konanı olduğu gibi kabul ettiği bir ülke. bunu tüketicilik kavramına indirgediğimizde de birçok kişininin, fiyat/performans oranı gözetmediğini, fiyat araştırması ve karşılaştırması yapmadığını, birçok ürüne ederinden fazla para verdiğini görebiliriz. dolayısıyla trendyol da bunun farkında ve bu doğrultuda bir strateji oluşturmuş durumda. bir ürünü 5 kişiye 10 liraya sattığınızda 7 kişiye 7 liraya satarak elde ettiğinizden daha fazla kazanırsınız. trendyoldaki fiyat artışları da taleple doğru orantılı olarak gerçekleşiyor. a bloggerı bir ürünün linkini eklediğinde altın bulmuş gibi saldıran, ürünü bitiren bir kitle var. bu insanların büyük bir kısmı ne başka mağazalardan ürünün fiyatına bakıyor ne de bu ürün bu fiyata değer mi diye muhakeme yapıyor. blogger tavsiyesi onun için yeterli. zaten insanlar biraz sorgulamacı olsa bugün yüzbinlerce takipçisi sayesinde 5-6 haneli gelirler elde eden kişiler asgari ücretle dahi iş bulamamış olacaktı. dolayısıyla trendyol serbest piyasa ekonomisi dahilinde talebe karşı bir arz üretiyor. eleştirilmesi gereken trendyol'un fiyat politikasından ziyade ona bu imkanı tanıyan biliçsiz tüketici bana göre.

  14 ağustos 13:44

  915. ilk ekran görüntüsü pazartesi gününe ait ikincisi bugüne. millete reklam vermek yerine fiyat konusunda insanları aptal yerine koymazsanız inanın daha çok müşteriniz olur.

  ilgili medya:
  2
  14 ağustos 12:55 14 ağustos 13:19

  914. Kullanici yorumlarina bakmadan çöp bile almayacagim bir site. Zaten milla dışındaki popüler markalara hiç güncel ürün yuklenmiyo hepsi gecmis sezonlarda satılmayan ürünler. Millanin da bir ayari yok yahu bazen kumaş kalitesi cok iyi bazen bir yikamada xxl oluyor. Ayrıca göğüs kalıpları berbat her aldığımın göğsünü diktirmek zorunda kaldim. Reklamlarindan bıktık, fiyatlar her magazayla ortalama aynı, düştüğünde de bedeni kalmiyo zaten en azindan ben bulamıyorum. Ama yine de sevdiğim şeyler olunca yorumlari iyice okuyup alıyorum çünkü istanbulda artik çıkıp mağaza gezecek vaktimiz yok herkes cok yorgun yoğun, trafik berbat. Trendyoldan alışveriş yapmak bu yüzden cazip aslında

  13 ağustos 22:44

  913. trendyola ömrünü adamış infuluensırlara selam olsun.

  ilgili medya:
  1
  13 ağustos 20:50

  912. Beğendiğiniz bir ürün varsa trendyoldan ürünün koduna bakın markanın kendi sitesinden ürünü bulun yüksek ihtimalle ürün aynı fiyata  ya da daha uyguna oluyor  ve genelde kargo bedava seçeneği oluyor hiç olmadı 9 lira kargo parasından kurtulmus olursunuz

  12 ağustos 17:09

  911. Çok fazla ürün var çok. Güzel, kötü, bu ne ya dediğim, bu ne güzelmiş dediğim. Bence trendyoldan alışveriş yapılacaksa alacağınız şeye yönelik kafanızda bir fikir olması gerekiyor. Yoksa o kadar ürün arasında bakmaktan sıkılıp bir şey almadan çıkıyorum. Şunu da belirteyim ki reklamlar çok baydı artık.

  7 ağustos 22:06