yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1017)
  • medya (53)

  1017. ısrarla olumsuz değerlendirmelerimi yayınlamıyor. Değiştirip deniyorum yine olmuyor. Çok güven sarsıcı.

  Edit: Ayrıca trendyol aracılığı ile aldığınız başka markalarda hiç yardımcı olunmuyor. Bir spor ayakkabı aldım ve 2 hafta giydikten sonra pert oldu. Yolladım firma geri yolladı. Mecbur tüketici haklarına başvurdum. 5 aylık süreçten sonra neyse ki sonuç olumlu oldu. Trendyol aracılık yaptığın markalara sahip çıkmayacaksan sadece kendi markanı sat.

  ilgili medya:
  1
  19 ekim 12:47 19 ekim 13:01

  1016. yukarıdaki süslülerin yazdığını ben yazacaktım. olumlu yorumlarım şıp diye onaylanırken yaptığım tek olumsuz yorum reddedildi. ilk başta bu yorum sistemini beğenmiştim ancak tamamen şeffaf olmadığı belli oldu.

  reddedilen yorumu medyaya ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  18 ekim 21:00

  1015. ürünlerine yorum yapma özelliği getiren fakat olumsuz yorumları onaylamayan internet sitesi.

  geçen gün 4 parça ürün aldım üçü güzel geldi yorum yaptım. biri mobilyaydı, banyo dolabı almıştım. dolabın arka parçası yoktu, eksik geldi. fotoğraflı mail atmama, uğraşmama rağmen tedarik edemiyoruz geri gönderin dendi. kolaydı 20 kilo dolabı iade etmek. o yetmezmiş gibi bir de menteşesi bozuktu. parçaların ölçüleri tutmuyordu. o kadar pişman oldum ki aldığıma.

  neyse kurdum öyle kullanmaya başladım. fakat trendyol'da ürüne baya okkalı bir yorum yazdım. diğer 3 yorum onaylanmış o yorumum onaylanmamış. ne kadar enteresan değil mi? bravo gerçekten.

  18 ekim 16:00

  1014. Bi ara nefretle birlikte söz vermiştim bi daha girmiycem diye ama hastalık gibi bişey bazen. Kendi markasından bikini aldım kargoyu bedavaya getirmek için de kotex normal 34x2li paketini 34 liraya aldım. Diğer mağazaları da kontrol ettim en uygunu burasıydı. Arada çıkıyor işte hepsi için asla indirimli demem.

  18 ekim 14:11

  1013. Bizden fazlasıyla aldığı paraları direkt influencer'lara reklam ve hediyeler olarak aktaran firma. Ilk zamanlarına, 'bindirim' yerine gerçekten indirim yaptığı zamanlara bir an önce dönmesini umuyorum hala. En azından olumsuz yorumları silmeden, reddetmeden yayınlayacak cesaretiniz olsun.

  18 ekim 13:27 18 ekim 13:27

  1012. Bugün kotonun her hafta olan yüzde 25 indirimi butiğinden atlet aldım 3-4 tane gömlek içine giymelik falan gayet uyguna geldi. şaşırdım tabi. bi tanesi sözde 40 liradan düşmüş düşmüş 17 olmuş gibi gibi indirimler.

  Neyse ben aldım bunları iki saat oldu olmadı favorilerime bakarken bu 17 tl olmuş size 33 tl. İki saatte ne değişti bilmiyorum ama kriz gelmiş anlık siteye de iki katına çıkası gelmiş. 

  Ulan tremdyol hem seni sevmiyorum hem bi şekilde mecbur kalıyorum. -mahrumiyet bölgesindeyim çok şükür- 

  18 ekim 00:36

  1011. bir üstteki süslünün bahsettiğine çok benzer bir olay benim de başıma geldi.

  bir butikten ressam beresi aldım yorumlara güvenerek. modeli güzeldi ama acayip bir kokuyla geldi ve o kadar sert ve kötü bir kumaşı vardı ki keçe gibiydi sanki. iade etmedim ama bu özellikleri yorumlarda belirtmek istediğimde yorumum silindi. dört beş kere denememe rağmen her seferinde değişik bahanelerle sildiler yorumumu.

  oysa güzel yorumlarımın onaylanması bir gün bile sürmemişti daha önce.

  kısacası yorumlara güvenmeyin. yorum okuyacaksanız ve seçenek varsa başka sitelere bakmaya çalışın. zaten çoğunlukla trendyol'da satılan ürünlerin orjinal sitesinde daha uygun oluyor fiyatı. benim otuza aldığım bere kendi sitesinde yirmiymiş mesela...

  bu sitenin sadece iade kolaylığı çekici bence. başka pek bir özelliği yok. ne diyeyim, güvenimi kırdılar bir kere. artık daha mesafeli yaklaşıyorum. zaten her yerden fırtlayan reklamlarıyla iyice soğuttular kendilerinden.

  17 ekim 23:24

  1010. Genel olarak online alışverişlerimde tercih ettiğim uygulama kendisi. Bazı yönlerden hiç beğenmesem bile piyasasını bildiğim ve uygun olunca gördüğüm bazı şeyleri alırım buradan. Ancak bende değerlendirmeleri neye göre yayınladığını anlayabilmiş değilim. Olumlu yorumlarım yayınlanıyor evet. Gerçekten sorunlu gelen bir ürüne düşük puan verdim ve yorumda da belirttim. Yayınlandı. Mudo butiğinden bir tişört almıştım delik vardı üstünde. Sorunsuz iade oldu. Yorumda bunu belirttim bu yorumum reddedildi. Anlam veremedim. Butik mi reddediyor yoksa direkt trendyolla mı bağlantılı onu da çözemedim. 

  17 ekim 22:09

  1009. Tanım: aklımızla (her açıdan) dalga geçen online alışveriş sitesi.

  Temmuz ayında Gön'ün butiğinden günlük bir topuklu ayakkabı aldım. Ayakkabının parmak kısmındaki bant süet benzeriydi. Rengi siyahlaşmış ve materyali aşınmış olarak geldi. İade ettim, iadede sıkıntı yaşamadım ama ürünü yorumlayıp durumu anlatmak istediğimde yorumum reddedildi. (birkaç kez)

  Diğer ürünlerin de yorum kısmında sadece iyi yorumlar var, sırıtmasın diye de kalıbı dar, normalden 1 beden büyük falan gibi yorumları da araya serpiştirmişler.

  madem objektif olsun diye ürün yorumlama özelliği sunuyorsunuz azıcık bir tarafınıza güvenin de yorumlarımızı engellemeyin.

  17 ekim 21:51

  1008. Kıyafet alışverişimi çoğu zaman buradan yapıyorum. Genelde de istediğim fiyatta istediğim şeyler oluyor ama şu indirim zamanı o kadar saçmalıyorlar ki. Özellikle kozmetik, parfüm kategorisinde. Pur blanca  parfümü asla 100 tl ve üzeri satışa çıkmadı ama ısrarla eski fiyatı 100 yeni fiyatı 30-35 olarak gösteriyorlar. Aynı zamanda bioderma ve la roche posay ürünlerinin bazıları özellikle yüz yıkama jelleri hiçbir zaman 150 tl olmadı. En fazzzla 100ü görmüştür. İndirim böyle bir şey değil...

  15 ekim 17:33 15 ekim 17:33