yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1167)
  • medya (76)

  1167. reklam elbette satışın olmazsa olmaz bir parçası. yalnız bu kadarı biraz fazla değil mi gerçekten? takip etmekten keyif aldığım insanlar var ve gına geldi artık takibi bırakacağım bu trendyol kaydırmacaları yüzünden ! fazlaca suyu çıkmıştır şahsıma göre , alacağım bir şey varsa da almam yemin ederim öyle baygınlık geldi.

  yetkilileri umarım bu başlıkta yazılanları okuyordur. bu reklam değil artık, insanları taciz adeta. sosyal sömürü ne bileyim , mobil işkence.

  tanım: reklam politikalarını tekrar gözden geçirmeleri gerektiğini düşündüğüm online alışveriş oluşumu

  dün 18:20

  1166. Kaba olucak ama her reklamını gördüğümde indiriminizi s#kim dememe sebep olan site.İndirim indirime benzemiyor birde her yere reklam verip bizi taciz ediyorlar bu ne yaaa?

  dün 16:29

  1165. Ülkecek reklam politikalarından dolayı nefret ettiğimiz marka. Sorun bu kadar yoğun reklam kampanyası yapmaları da değil kalitesiz ürünleri sanki mükemmelmiş gibi övmeleri.

  Eskiden küçük butikler olurdu her sokakta. Gerçi hala var ama lcw defacto gibi markaların da büymesi ile eskisi gibi alışveriş yapılmıyor artık oralardan. İşte böyle kalitesiz, sağı solu hemen yamulan ama uygun fiyatlı ürünler olur böyle dükkanlarda. Tabii aralarından çok güzel şeyler de çıkabilir bazen. İşte trendyol sanki bunlaro topluyor, güzel güZel mankenlere giydiriyor, instagram ünlülerine övdürüyor da satıyor gibi geliyor bana. Bugüne kadar birkaç kez alışveriş yaptım bir istisna dışında hepsini iade ettim. Onda da iade süresini kaçırdım. Kaçırınca dedim ki giyeyim bari o kadar da kötü değil. Kazaktı. İki defa giydim fena değil dedim geçen bir aldım elime üstü tamamen tüylenmiş. 

  Son indirimde de annemin uzun zamandır istediği ev için ıvır zıvır şeyler vardı. (Çöp kovası, anahtar admak için pano gibi) dükkandan taşıması da zor olduğu için buradan söyledim. Söylerken de gene dayanamayıp iki elbise bir ayaklabı söyledim. Dün akiam geldi bu sabah sırtlandım hemen iadeye. Kötü çünkü. Fotoğraftaki gibi değil gelen. Ya kalıbında sıkıntı var ya kumaşında. Yok yani.

  Ayakkabı da nispeten pahalıydı ve yorumları çok iyiydi. Bununla da yorumları şişirdikleri düşüncemi doğrulamış oldum bence. Görüntüsü güzeldi ama hem aşırı toz toplamıştı hem de zerre rahat değildi tam tersine tabanı dümdüz sert sunta gibiydi. Ona rahat demez hiçkimse.

  Sonuç olarak addax gibi uygun fiyatlı markaları satmaları güzel. Bazı pahalı markaların eski sezon ürünlerini uygun fiyata satmaları da. Bunların dışında bence ev için gerekli ıvır zıvırların alınması konusunda da mantıklı bir tercih. 

  Hakkını yiyemeyeceğim nokta arayüzünün kullanışlı olması ve hızlı iade olayı. Bir iki gün içinde banka hesabıma yansıyor. İade konusunda hiç sorun çıkarmıyorlar. 

  Ama güzelim youtuber kızlarımızın komisyon uğruna yağlayıp ballayop övmelerini asla haketmiyor.

  Bizimla değilsin trendyol. 

  dün 16:12

  1164. tanım: indirim dönemi alışveriş yapmamam gerektiğini malesef pek çok süslümün kötü ötesi deneyimleri ile okuduğum online alışveriş sitesi. Ben niyeyse hiçbir hiper/süper/ultra indiriminden bir çöp almadım. Genelde normal dönemlerde ürün ya da butik bazlı indiriminde birşeyler görürsem ve piyasa fiyatına göre de indirimli ise alışveriş yapıyorum. Ve genelde son tercihim burası oluyor.

  En son sarı-beyaz kareli keten bir yazlık elbise almıştım. Okuduğum felaket hikayeleri (küflenmiş ıslak elbise cidden koro halinde bir küfürü hak ediyor) sonrası iç güdülerime güvenmeye karar verdim.

  Umarım sıkıntılı olanların sorunları bir an önce çözülür. Tövbe indirimde sitesine bile girmem

  dün 15:31

  1163. Kendileri bangır bangır reklam yapmayı biliyor ama iş satın aldığınız ürünü beklemeye başladığınızda medyaya ekleyeceğim gibi bir maille karşılaşabiliyorsunuz. Bu kesinlikle son Trendyol alışverşimdi. Bir daha asla.

  Ekleme: açıklama olarak "yoğunluk sebebiyle" diyorlar fakat bu yoğunluğu karşılayacak altyapın ve hazırlığın yok madem, ne diye boy boy reklamlar, bilboardlar, binlerce linkler?

  ilgili medya:
  1
  dün 14:35 dün 14:39

  1162. alışveriş yaparken hangi firmayla gönderim yapılacağını seçebilmemiz gereken site. trendyol express ile kargoladıkları ürün bizim evde olmadığımız takdirde yollarda dolaşıyor da dolaşıyor ama bize ulaşamıyor, gidip teslim alabileceğimiz bir şubesi olmadığı için. mng mi, yurt içi mi, trendyol express mi seçiminde inisiyatif bize bırakılmalı diye düşünüyorum.

  dün 14:05

  1161. Önceden ara ara alışveriş yapardım. Ama son zamanlardaki fiyat ve reklam politikaları sonunda artık uygulamaya hiç girmiyorum. 7-8 lira kargo parası ödemek artık mantıksız geliyor. İlk zamanlarda ürünler ve butikler güzeldi ama satış yaptıkça ünlendikçe çizgisini bozdu malesef

  dün 12:12

  1160. Kargo fiyatını düşürmeyip insanı aptal yerine koymaya çalıştıkça kaybediyorlar.

  2019 türkiyesinde kargo fiyatları hemen her sitede 50 yada 100 tl üstü bedava burada bir barem yok. Neymiş elit müşteri olmalıymışız. Hadi cnm hadi

  dün 12:01

  1159. Süslülerin çoğuna 'geç kargo, hesapların çalınması, stokta olmayan ürün satışı, indirimden önce bindirim' konularında katılmamın yanı sıra, 9-10-11 kasım günlerinde paranın anasını ağlatmış e ticaret sitesidir. 

  dün 01:13 dün 01:13

  1158. Ciddi güvenlik açığı olan e ticaret sitesi. 1 saat kadar önce alacağım ürünü kargo dahil en uygun burada bulunca sipariş verdim. bir süre sonra kontrol amaçlı siteye tekrar girdiğimde sepetimde 5 ürün vardı ve bana ait değildi. kredi kartı bilgilerim kayıtlı olmadığı için  alışverişi yapmadan bırakmışlar. Hesapların çalınıp alışveriş yapıldığını burada ve ekşide okumuştum. buraya yazmak istedim, kart bilgilerinizi Bu siteye kesinlikle ve kesinlikle kaydetmeyin.

  13 kasım 16:42