yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1167)
  • medya (76)

  1167. reklamlara ayırdığı devasa bütçeler yüzünden uykularım kaçıyor. dün gece "al cebimdeki paranın hepsini al trendyol. rekor kır. en çok sen sat. milyon milyon sat" diye feryat ederek uyandım kabustan.

  2 saat önce 2 saat önce

  1166. O degil de, arada sirada girdigim bir kac seferde tek kaliteli, goze hitabe etmekten yoksun, urun kumas kaliteleri ucuz terzilerden hallice bir ortama dustum, hayatta turk ‘haber’, ‘dar’ olmak diyeyim, 

  dün 17:26

  1165. gerçekten bıktım youtube reklamlarından sal bizi trendyol:(

  günlerce 11.11 indiriminin reklamını izlemekten zaten gına gelmişti şimdi de şu kadar ürün sattık teşekkür ederiz reklamları

  lütfen ya hayattan soğudum

  dün 13:36

  1164. MNG Kargo ile birlikte siparişimi kaybeden firma.

  Sözde indirim yaptıkları dönemde, bir allığı normalden 15 lira daha ucuz diye almış bulundum. Yanına da iki ürün daha ekledim, asıl amacım allık almaktı. Siparişi verdiğim gün allık hemen kargoya verildi. Cumartesi günüydü. Pazartesi gelir diye sevindim. Diğer ikisi pazartesi günü kargoya verildi, salı sabahı elime ulaştılar.

  Peki allığa ne oldu? Cumartesi kargoya verildi, yola bile çıkmadı! Çarşamba akşamı artık merak edip kargo şirketini aradım. İlk konuştuğum kişi sistemde iyileştirmeler yapıyoruz iki saat sonra arayın şikayetinizi oluşturalım dedi. İki saat sonra tekrar aradım. Bu sefer konuştuğum kişi pişkin pişkin "barkod yanlış basılmıştır, başka şehre gitmiştir, bilemem. Aktarma merkezinde görünüyor en son. Telefondan şikayet oluşturamazsınız" dedi.

  Ertesi sabah oldu, tekrar aradım. Bu sefer konuştuğum kişi baktı, aktarmaya ulaştı diye gördüğüm saat ve dakikaya Aktarmadan çıktı yazdıklarını söyledi. Halbuki bende böyle bir şey görünmüyor. Yine bu kişi de son derece doğalmış gibi "barkod düşmüştür, kaybolmuştur" dedi. Tazmin dilekçenizi oluşturacağım diyerek mail adresimi aldı. Bana bir link atacağını söyledi. Telefonu kapatıp bekledim, mail gelmeyince tekrar aradım. Bu sefer konuştuğum kişi ise tazmin için 4 gün daha beklemem gerektiğini söyledi. Bir önceki kişinin mail atacağını ama atmadığını söyledim. Yaklaşık üç saat sonra mail geldi. Dilekçe ve fatura bedelini gösteren bir yaI yazarak gönderdim ve şikayetim tamamlayabildim. 15 gün içinde değerlendirmenin tamamlanacağını söylediler. Buna da şükür dedim ne yapayım.

  Ardından trendyolu aradım, durumu anlattım, incelemeleri yapıp paramı iade edeceklerini söylediler. Ne kadar sürer dedim, o konuda bir şey söyleyemeyiz dediler. Bu konuda bana inceleme başlattıklarını dair hiçbir şekilde mail vs göndermediler. Yazılı hiçbir kanıtım yok inceleme başladığına dair. O günden beri iki kez bu konuyu onlara sordum. Cevap: sizi yanıltmamak için tarih veremeyiz.

  Bu süreçte hiç kimse benden özür dilemedi. Paramı zaten iade etmediler. Anlayamıyorum nasıl kargo kaybetmek konusunda bu kadar rahat olabilirler?

  Keşke 15 lira fazla verseydim de markanın kendisinden alsaydım.

  dün 10:07

  1163. telefonda oyun oynuyorum, reklam izledikçe ödül kazanıyorum. sırf trendyol reklamı görmemek için vpn açıyorum.

  18 kasım 00:05

  1162. 11.11 indiriminde Body Shop ürünlerinin geldiğini görüp çok merak ettiğim ve 129 liraya düşen Himalayan Charcoal maskeyi almaya karar verdim. Body Shop'ın sitesinde ürün tükendiği için mecbur kaldım malesef. Ürün az önce kargo tarafından getirildi ve kapağı kırılmış maske akmıştı. İşin ilginç tarafı kapağın kırılan parçası kutuda yoktu, sanki kırık bir şekilde paketleyip göndermişler. Yani kargo kırsa içinde parça falan olurdu. Hemen iade talebi oluşturup geri gönderdim. çok heveslenmiştim kursağımda kaldı anlayacağınız. Şikayet yeri değil belki burası ama içimi dökmek istedim. Yurtiçi kargodakiler de trendyolun her zaman yaptığı şey bu falan dediler. Kozmetik alınmamalı mı burdan yani?

  15 kasım 16:26

  1161. bazen çok fazla günahının alındığını düşündüğüm marka. evet reklam politikaları bezdirmiş olabilir ama bazen gerçekten çok güzel indirim yapıyor.

  11.11 indiriminden 3 tane koton kazak aldım, koton'un kendi sitesinde fiyat 49.99, trendyol'dan aldığım fiyat 27.99. Dün de Pull&bear pantolon aldım. Markanın kendi sitesindeki fiyat 159.99 Trendyol'daki fiyat 136.99.

  Bence fazla önyargılı yaklaşılmaması gereken site.

  15 kasım 15:45

  1160. bu kadar yoruma rağmen buradan hala kim alışveriş yapıyor merak ediyorum. benim geçen yıl indirim (!) festivalinden ağzım yanınca bu yıl bakmadım bile. fiyatları önce yükseltip sonra düşürdükleri de hep bilinen bir gerçekti zaten, farklısını beklemedim bile bu yıl. trendyol ilk çıktığı zamanlar hem fiyat yönüyle hem de ürün kalitesi yönüyle çok daha iyiydi. geçen yıl güya indirime aldanıp iki parça almıştım sonra pişman olup iade etmeye çalıştım geri dönmediler bile. zaten artık ürün üstüne değil reklam üstüne çalışıyorlar. reklamla kendilerine çeksinler ki insanlar gerçekten indirim var zannedip bir şeyler alsın. bir şeyler almayı düşünüyorsanız fiyat karşılaştırması yapın muhakkak, çünkü markaların kendi sitelerinde daha uyguna satılıyor genelde ürünler. bilinçli tüketici olunuz efendim, araştırmadan etmeden almayın, böyle yalan reklam politikalarıyla hareket eden firmalara da para kazandırmayın.

  15 kasım 10:20

  1159. kendi markasından nefret ediyorum.

  sevenleri tenzih ederim, ancak ben milla'dan 10 parça sipariş verdiysem 1ini falan beğendim şimdiye kadar. genelde ürünler kalitesiz, bedenler tam oturmuyor, kesimler güzel değil, fotoğrafta durduğu gibi olmuyor, kötü yorumları onaylamıyorlar vs. vs.

  diğer markalarda gerçekten indirim varken alışveriş yapmak neyse de, çok cinlik yapan (bindirim/indirim) bir firma olduğunu artık bilmeyen yok.

  ben morhipocuyum açıkçası. network, fabrika, beymen, divaresse <3 yemin ediyorum gerçekten kaliteli kumaşlara, koton fiyatıyla eşdeğer bir fiyat veriyorum, çünkü gerçekten indirimli.

  15 kasım 10:10 15 kasım 10:17

  1158. reklam elbette satışın olmazsa olmaz bir parçası. yalnız bu kadarı biraz fazla değil mi gerçekten? takip etmekten keyif aldığım insanlar var ve gına geldi artık takibi bırakacağım bu trendyol kaydırmacaları yüzünden ! fazlaca suyu çıkmıştır şahsıma göre , alacağım bir şey varsa da almam yemin ederim öyle baygınlık geldi.

  yetkilileri umarım bu başlıkta yazılanları okuyordur. bu reklam değil artık, insanları taciz adeta. sosyal sömürü ne bileyim , mobil işkence.

  tanım: reklam politikalarını tekrar gözden geçirmeleri gerektiğini düşündüğüm online alışveriş oluşumu

  14 kasım 18:20