yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1743)
  • medya (149)

  1743. reklamlarıyla fenalıklar getirdiği için adını bile duymak istemezken şimdilerde hangi ürünü alacak olsam en uygun fiyata burda buluyorum. çok enteresan. son aldığım delta markasının pilates setinde -set olarak değil hepsini tek tek aldım- küçük topun yırtılmış pakette gelmesi dışında bir sorun yaşamadım. bunu yapan mağaza sahibi markanın kendisi. topun ebatı istediğim ölçüde ve topta bir sorun olmadığı için değiştirmedim ama yine de yapılan şey doğru değil ve bir daha bu markadan alışveriş yapmam. onun dışındaki alışverişlerimden gayet memnun kaldım.

  22 ekim 19:59

  1742. Kendi ürettiği ürünler hariç sanılanın aksine daha ucuz bir alışveriş sitesi değil, tam aksine daha pahalı. Ama kampanya ve kupon indirimleri o kadar çok ki, hiç ortalıkta yokken "aa alışveriş yapayım kupondan yararlanayım" diye düşünüp kâr psikolojisine bürünüyoruz. Halbuki kaybediyoruz. Başlarda trendyoldan hiç alışveriş yapmayan biri olarak günden güne alışverişkolik oldum. Ne zaman moralim bozuk olsa elimin kolay arayüzü olan uygulamaya gittiğini farkettim. Uygulamayı da koleksiyon kaydetme kampanyasıyla indirdim, daha da silemedim. Sitesine göre çok daha kolay ve alışveriş yapmaya iten bir arayüzü var. Kimse enayi de değil ki hayrından 50 tl kupon veriyor. 50 veriyorsa 500 alıyor senden. İhtiyacınız olmayan hiçbir şeyi almayın ve uygulamayı silin. En temizinden verebileceğim tavsiye budur.

  22 ekim 19:30

  1741. eğer bilindik bir markanın ürününe bakıyorsam satıcının doğrudan baktığım marka olmasını tercih ediyorum (mavi, koton vs gibi). kozmetik için tercih etmiyorum, çok sıkıntılı. hele spor ayakkabıda mesela tercih edeceğim yer değil hiç. en son ultra dandik mayo faciasından sonra kendi markası kıyafet için de tercihim değil. eh geriye mutfak eşyası, dekorasyon ıvır zıvırı gibi sahtesine gerek duyulmayan şeyler kalıyor. yorumla kısmı güzel ama orada da dünyayı yeni keşfetmişcesine abartan kesime dikkat etmek lazım. son dönemde aldığım bazı şeyleri "trendyol express" ile teslim ettiler, oldukça hızlı ve düzgündü. ama yine de sana hala tek kaşım kalkık, şüpheyle bakıyorum trendyol.

  22 ekim 18:51


  1740. üç beş kuruş az vermek için buradan asla sağlık ürünü almam. keşke kimse almasa. ne idüğü belirsiz satıcılar tarafından alacağıma giderim eczaneden alırım, kafam rahat olur en azından.

  22 ekim 16:01

  1739. Çok güçlü bir firma.

  Eczacı bir tanıdığımla konuşurken trendyol üzerinden alınıp sonra eczaneye bu ürün sahte mi diye getirilen çok fazla ürün olduğunu söyledi. Çok büyük kısmının ambalajında ufak farklılıklar oluyormuş. Bir kısmı miadı geçip o kısmın lazerle silinip yeniden tarih basılmış haliymiş. Defalarca şikayet ettiklerini ama ne trendyola ne de satıcılara bir şey olmadığını belirtti.

  Sağlıklı yaşam amacıyla kullandığımız ürünler sağlığımızı bozabilir. Lütfen ne çocuğunuza ne kendinize biraz paradan tasarruf etmek için bilmediğiniz ürünler vermeyin.

  22 ekim 14:52

  1738. İnsanların çoluğuna çocuğuna verdiği takviye ürünlerde sahte/bozuk ürün satan dolandırıcıları bünyesinde barındırmaya devam eden firma.

  Eklediğim fotoğraftaki ürünle ilgili okuduğum ilk şikayet değil bu.

  ilgili medya:
  1
  22 ekim 14:45 22 ekim 14:46

  1737. 109 liradan indirimle 90 liraya sattıkları altılı kase setini sepetime ekledim yarın sipariş verecektim ki tesadüfen aynısını a101'de görüp 36 liraya aldım. Güzel kazıklıyorlarmış gerçekten. Bazı ürünleri evet uygun ama asla başka yerleri de kontrol etmeden almamak lazım. 

  18 ekim 20:07 18 ekim 20:08


  1736. benim için son rezaletini yaşatmış pazar yeri.

  Bu hafta trendyol cüzdanına yapılacak 100₺ yüklemeye 100₺ hediye alacağıma dair bir mesaj aldım. Hesabıma 200₺ yükleyerek 3 parçalık bir alışveriş yaptım (kampanya alt limiti 200₺).

  Alışveriş toplamı 200.35₺ tuttu. Sepette (link: https://ibb.co/fk5JM02 Kampanya kodu eklemeden) 89.99+1.42₺ ürünlerin kendi indirimi var.

  Yani ben ürünü zaten bu fiyattan satın alıyorum.

  Kampanyayı ekleyince ürünlerin (link: https://ibb.co/mBYrLB5 İndirim tutarı ) sebepsizce aşağı çekiliyor ve 59.15+0.93₺ oluyor. Toplam sepet tutarı ise 100₺ indirim uygulanmış haliyle 131.68₺ oluyor.

  Ben tüketici olarak ürünü bana sunulan fiyattan (etiket hatalı bile olsa) satın alma hakkına sahibim. Bu yapılan sahtekarlıktır.

  Her ay bir çok ürün gamından yüklü alışverişler yapan bir müşteri olarak benim için zerre güvenilirliği kalmayan, itibar kaybetmiş bir alışveriş sitesidir.

  İnsanların aklıyla dalga geçiyorlar.

  18 ekim 13:55

  1735. türkiye'nin en büyük e-ticaret sitesi. çok sık kampanya yapsa da ne yazık ki yaptığı kampanyalar önce fiyatı arttırma sonra indirim yapmış gibi göstermek üzerine kurulu. Ama bazı dönemlerde gerçekten indirim yaptıkları da oluyor. Örneğin geçtiğimiz haftalarda büyük ekim indiriminde trendyol man ve trendyolmilla için güzel indirimler olmuştu. Trendyol'un en büyük olayı ise Trendyol indirim kodu. Bu indirim kodları ile gerçekten uyguna alışveriş yapmak mümkün. Bunun için ya siz sosyal medyadan düzenli olarak takip edeceksiniz yada sizin için takip eden indirim kodu sitelerini takip edeceksiniz. Ben (link: https://1indirimkodu.com/trendyol-indirim-kodu/ trendyol indirim kodu) için bu siteyi kullanıyorum. Öneririm.

  17 ekim 18:17

  1734. burada yazılanlara istinaden arkadaşlar aldığınız ürünün satıcısı Trendyol değilse veya büyük firmalardan biri değilse sorun yaşamanız muhtemeldir bu sebeple satıcılara dikkat edin. Eğer farklı satıcıysa n11 , gittigidiyor gibi sitelerden satıcının yorumlarına bakın iyi değilse üç kuruş ucuz diye almayın. aynı şey hepsiburada içinde geçerli

  14 ekim 22:52