yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1876)
  • medya (161)

  1876. trendyol hesabıma hiç tanımadığım biri giriş yapıp dün 120 TL'lik çay siparişi vermiş. kendi adını soyadını ve adresini ekleyip ürünü teslim almış. görünce inanamadım ve trendyol müşteri hizmetleri ile şikayet var'a durumu ilettim. trendyol hala bir açıklama yapmadı. bu rezaleti yaşayan başkaları olduğunu da görüyorum. keşke birleşip bir dava açsak.

  ben trendyoldan alışveriş yapmıyorum, işsizim diye karta dokunmuyorum. adını soyadını ilk kez duyduğum biri gelip hesabımdan 120 TL'lik çay alıyor ve Trendyol'a durumu bildirdiğim halde hiçbir şey yapmıyorlar. müşteri hizmetleri görevlileri çiçek böcek modunda, sanki hiçbir şey olmamış gibi. aklımı oynatacağım.

  (link: https://www.sikayetvar.com/trendyol/trendyol-hesabimdan-tanimadigim-birinin-kendi-adresine-siparisi Şikayet metnim.)

  15 nisan 02:19 15 nisan 02:32

  1875. Kredi kartı bilgilerinin kaydedilmemesi gereken top 10 siteden biri. Önce şikayetleri okuyun, daha dün yazılmış bir (link: https://www.sikayetvar.com/trendyol/trendyol-guvenlik-onlemlerinin-alinmamasi şikayet)

  14 nisan 22:04 14 nisan 22:05

  1874. An itibariyle kargo ücretini 12.99 tl yapan internet satış firması. Kargo ücretsiz limitini de 50 tl ye çıkardığına göre mecbur kalmadıkça bir daha alışveriş yapmak istemeyeceğim ve cogu insani kendinden uzak tutacak olan firma...(gizlinot: Influencerlarin ucretini karsilayamiyorsa demek ki...)

  14 nisan 08:47


  1873. Farklı markalardan yapacağım alışverişlerde daha kolay geldiği için kullandığım e-ticaret uygulaması. Bugün elit üyeler için kargo alt limitini otuz tl den elli tl ye çıkarttığını gördüm. Açıklamaları da piyasadaki değişimlerden dolayı yaptığımız bu değişiklik bla bla. Evet kafama silah dayamıyorlar tabi ki buradan alışveriş yapmam için ama çok afedersiniz ne bu saçmalık ya. Bir avuç influencerı zengin edeceğinize kargo alt limitini kaldırmaya ne dersiniz tüm üyeleriniz, gerçek kullanıcılarınız için? Yoksa rakibiniz olmadığı için kullanıcılarınızı sömürüp instagram ünlülerine beleş ürün yollayıp reklam yaptırmaya devam mı? E tabi devam.

  Çok kafaya taktım şimdi de gidip bütün instagram postlarının altına yazıcam aynılarını. Resmen insanları aptal yerine koyuyorlar.

  11 nisan 14:12

  1872. An itibariyle hesabımdan bilgim olmadan alışveriş yapılmış sitedir. Ekran görüntüsü yükleyeceğim. dün gün içinde alışveriş yapılmış ve hemen aynı gün de teslim alınmış. Haberim bile olmadı, o kadar hızlı halledilmiş. Siparişle alakam yok. Ayda yılda bir iki şey alırım buradan. Maili görünce şok oldum.

  Kişisel bilgileri korumaktan aciz bu site, uyarıyorum süslüler sakın kart bilgisi kaydetmeyin. Kayıtlı kart, adres gibi kişisel bilgilerinizi de bir an önce silin, şifrenizi güncelleyin benim tavsiyem.

  ilgili medya:
  2
  8 nisan 15:39

  1871. Uygulamasını her yerden silip sitesini de tarayıcı favorilerimden kaldırdıktan sonra varlığını bile unuttuğum reklamcı ve kazık alışveriş sitesi.

  Silme ve kaldırma olayını herkese öneririm, ihtiyacınız olmayan bir sürü şeyden ve paradan tasarruf ediyorsunuz.

  3 nisan 12:06

  1870. Elite üyelik deyip kargo bedava olması için hayvani alt limit koyan firma. Bence trendyoldaki en büyük strateji hatası kargo ücreti konusu. Aslında muhtemelen giderek ticaret hacmini arttırmalarına güvenerek bu şekilde hareket ediyorlar. kargo ücreti konusunu iyileştirmek yerine kötüleştiriyorlar. Ancak sırf bu kargo ücreti yüzünden alternatif gördüğüm an başka yerden alışveriş yapıyorum şahsen. 

  3 nisan 11:01


  1869. Hakkındaki şikayet sayısı son 1 yıl için 153 bin küsüre ulaşmış firmadır (sadece sikayetvar.com'a yazılanlar).

  2 nisan 19:21

  1868. Neredeyse bütün kıyafet ve ayakkabı alışverişlerimi artık buradan yapıyorum. Dışarıya göre çok daha uygun fiyatlı ve çeşitli ürünler mevcut. Özellikle güzel indirimler yakalanırsa harika parçalar çok uyguna alınabiliyor. Trendyolmilla ürünleri her ne kadar tasarım olarak harika olsa da tüm ürünleri ne yazık ki kaliteli değil. Ben aldıklarımın kalitesinden memnun kaldım, ürün görsellerine yapabildiğim kadar zoom yapıp kumaş kalitesini incelemeye çalışıyorum ve çoğunlukla yanılmıyorum. Kumaşlar çoğunlukla polyester ama bu fiyata daha kaliteli bir kumaş beklemiyorum şahsen. Esnek kumaşlı kıyafetleri tercih ediyorum böylece beden sıkıntısı pek olmuyor. Bugüne kadar 3 tane ürünü iade ettim ve bir sorun yaşamadım. Belki de şansım yaver gitti bilmiyorum ama şimdilik memnunum

  2 nisan 18:52

  1867. Ücretsiz kargo alt limitini 50 liraya çıkarmasıyla benim için bitmiştir.

  2 nisan 04:26