yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1920)
  • medya (180)

  1920. Kargo ücretini çaktırmadan 21 lira yapan alışveriş sitesi. Genel olarak müşteri memnuniyeti açısından izledikleri politikayı ve arayüzünü beğenirim. Fakat kargoya 21 lira vereceğime amazon prime üyeliğimle yoluma devam eder, birkaç ayda bir millada çok beğendiğim ürünler varsa onun için alışveriş yaparım.

  4 ağustos 23:14

  1919. Trendyol milla ürünlerinin çoğuna 50 ila 100 tl zam yapan çakal.

  27 temmuz 20:19

  1918. az önce kendilerinden aldığım maille müthiş bir aydınlanma yaşadım.

  Elite olmak için ne yapmak gerekiyormuş, sizin için maddeleyeyim.

  -son üç ayda 5000 tllik alışveriş yapılmalıymış.

  -ayrıca hop diye 5000'lik ürün alamıyorsunuz, 50 farklı ürünün toplamı 5000 olmalıymış.

  -ha bir de 1500 puan toplanacakmış.

  Oldu trendyol! Gelin anam evi de sizin üstünüze yapayım madem!

  50'den fazla ürün alacakmışım 3 ay içinde öyle mi?(gizlinot: sabah akşam deli gibi alışveriş peşinde koşmak gerekiyor)

  Hem de ne için? 75tl ve üzeri için kargo ücretsiz olacakmış. Hadi canım hadi...

  26 temmuz 18:33 26 temmuz 18:42


  1917. Trendyol yemek başlığı açılmamış olduğu için buraya yazmaya karar verdim. Bugün söylediğim yemek 1,5 saat geçmiş olmasına rağmen tarafıma teslim edilmedi. Canlı destek ile görüştüm. Bazen böyle sıkıntılar çıkabileceği biraz daha beklemem gerektiğine dair bir açıklama yazdı. Ama sebepleriyle açıkladım ve iptal etmek istediğimi söylediğimde asla ikiletmedi ve kupon tanımladı. Restaurant tarafından mağdur edildim ama trendyol müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas bu sebeple her zaman ilk tercihim. Teşekkürler trendyol yemek. Durumuma olan hassasiyetiniz ve yardımlarınız için teşekkürler.

  5 haziran 17:28

  1916. Yaklaşık 4 sene boyunca aşırı agresif reklam politikalarından dolayı boykot ediyordum ve buraya bir kuruş dahi harcamamıştım. Sonunu tahmin edersiniz ki dünyanın en tutarsız insanı olarak geçenlerde üyeliğimi aktive ettim swh. Aslında bozmamın arkasında sürekli ablamın buradan sipariş ettiği şeyler ve sipariş-iade sürecindeki gözlemlerimdi. Benim boykotumla mı batacaklar farkındalığı geldi. Bayramda 150₺ üzeri 60₺ indirim kuponu geldi. Bir tane salaş kahverengi pantolon ve bir tane siyah sweat sipariş ettim. Bayram tatilinden hemen sonraki gün kargoya verdiler ve 1 gün sonra teslim edildi. Pantolonu o gün giydim ve en ufak bir darbede kumaşı ince olduğundan külotlu çorapta olduğu gibi birkaç yerinden ufak söküldü. Arkasından tığla düzelttim ancak özel günlerde giymeliymişim, bir tık üzüldüm. Sweat ise bedeni oldu fakat beklediğimden çok kısa oldu. Hemen iade kodunu aldım ve etiketi&faturasıyla kargoya teslim ettim. Hiçbir sorun yaşamadan hemen akşam üzeri para iadem trendyol cüzdanıma yatmış ve ürün iade edilmişti. 15₺'lik trendyol market kuponuyla 37,60₺'ye ipek saç kremi ve filtre kahve söyledim, aynı gün elimde. Şuan o filtre kahve tek başına 45 lira diğer marketlerde. Üstelik kargo parası da ödemedim. En son çifti 1.80₺'ye birkaç çift kulak tıkacı söylemiştim, 2 günde elime ulaştı. Diğer sitelerle detaylı fiyat karşılaştırması yapıp aratınca en iyi yorumu alan ürünler zaten en başta çıkıyor, Hiçbir siparişimde şimdilik sorun yaşamadım. Benimki tamamiyle önyargıymış. Reklamlarına halen sinir olsam da Diğer sitelerden bir tık iyi olduğunu belirtmeliyim, hakkını yemeyeyim.

  19 mayıs 12:19 19 mayıs 12:28

  1915. Gün itibariyle kargo bedava limitini 60tl'den 75tl'ye yükseltmiş.

  Sepetimdeki ödenecek tutarın değişmesiyle fark ettim ne yazık ki.

  9 mayıs 09:35

  1914. Trendyoldan pek hoşlanmadığımı daha önce yazmıştım. Alışveriş yaparken pek tercih etmem. Bir kez de hesabım çalındı. kullanmadığım hesaptan alışveriş yapılmış. Kart falan kayıtlı olsa gitmişti yani, karşıda muhatap bile bulamadım. Asla hata kabul etmediler. Siz çaldırmışsınız bizlik bir şey yok diyeceklerdi utanmasalar.

  Neyse aradığım bir elbisenin bedenini yalnızca orada bulunca aldım yakın zamanda. Elbise geldi, giyilmiş. Parfüm sıkılmış, her yeri makyaj lekesi, bir yeri takılmış ipi çekilmiş. Üstüme kalacak iade olmayacak diye korktum. Allah'tan sorun olmadan aldılar. En güzel tarafı iade kolaylığı sanırım. Ama hayret yani ne insanlar var ya giymiş giymiş utanmadan iade yapmış. Burada da okumuştum bu tür şeyler. Bu firmaların mutlaka kontrol birimleri vardır bir müşteriye de elbise o şekilde gönderilmez. Baştan iadeyi kabul etmemeleri lazımdı.

  8 mayıs 15:38 10 mayıs 20:54


  1913. Daha önceki girdimde yanlış ürün gönderme durumunun çok sıklaştığını yazmıştım. Annem kendine saç boyası sipariş etmişti ve onun yerine yanlışlıkla 30 kiloluk kedi kumu göndermişler. Evet, saç boyası yerine devasa bir kolide kedi kumu yollamışlar. Bu nasıl bir dalgınlıktır yahu. Tamam dalgın ve dikkatsiz olabilirsin ama bu çok başka bir boyut. Evde kedilerim olduğu için bu durum işime geldi. Zaten ben bu kadar ağır bir şeyi götürüp iade edemem. Gerçekten hayat çok garip.

  8 nisan 18:29 8 nisan 19:33

  1912. Önceden indirimsiz fiyatı yazarlardı, altında indirimli olduğu fiyatını yazarlardı. Doğal olarak indirim tutarını görebilirdik. Şimdi sepette indirimli fiyat adı altında bir fiyat yazıyorlar. Biz nereden anlayacağız acaba gerçekten indirim olup olmadığını.

  2 nisan 16:39

  1911. Son zamanlarda çoğu siparişimde yanlış ürün gönderiliyor ve iade etmek zorunda kalıyorum. Ya beden/numara yanlış gönderiliyor ya da farklı bir ürün geliyor. Bu nasıl bir dalgınlıktır diye düşünmeden edemiyorun yani bu kadar mı dikkatsizsiniz siparişler konusunda? Satıcıların dikkatsizliği yüzünden ben iadeyle uğraşmak zorunda kalıyorum. Özellikle buradan bir daha ayakkabı almayacağım çünkü hep farklı numara gönderiyorlar. Eskiden olduğu gibi alışveriş merkezine gidip mağazaları gezmek çok daha mantıklı ve güvenli. Satıcıların kalitesizleştiğini düşünüyorum yoksa bu kadar yanlışlık yapılması normal değil.

  26 mart 18:20