yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • medya (5)

  108. alım gücümüzün düşmesiyle eskiden giydiğim markaları artık giyemediğimden beri tek alışveriş yaptığım marka. kupon kazanma olayını getirdiklerinden beri piyasaya göre çok uygun fiyata güzel şeyler alabiliyorum

  10 ocak 22:18

  107. Pijamaları desen olarak çok güzel olan ama 2 yıkamada rengi kaçan marka. Eşofmanlarında da aynı problem var. Evin içinde giymek için alıyorum ama pazardan aldıklarım daha uzun süre solmadı.

  10 ocak 14:51

  106. Ablamın kıyafet alışverişinde son zamanlarda tek tercihi olmuştur, bana da almıştı birkaç parça kıyafet. Kaliteleri genel olarak güzel, trendyol'u reklam politikası yüzünden boykot etmeseydim ben de bakardım. Kıyafet sektörünün bim'i.

  23 aralık 2021 18:46 23 aralık 2021 18:47


  105. Zamanında bu başlıktan mı yoksa trendyol başlığından mı yazmıştım hatırlamıyorum ama kur durumuna bakılırsa alışveriş yapmak için en mantıklı seçenek gibi görünüyor. Sanırım dikişlerde ve iplik kalitesinde gelişme olmuş. Eskiden ne alsam iade ederdim, şimdi güzel parçalara denk geliyorum. Zara, mango bitmiştir artık benim için en azından bu fiyatlar geçene kadar ve kazaklar, tshirtler için. Heil trendyolmilla! 

  23 aralık 2021 18:35

  104. kalın kazakları mango'dan da zara'dan da iyi olan marka. en azından tüylenmiyor iki kere giyince. zara-mango kazaklarım da var. en çok trendyol ve lcw'den memnunum açıkçası. boşuna gidip o fiyatlara kazak almayın. 30-100 bandında çok güzel kazaklar alabilirsiniz trendyolmilla'dan.

  23 aralık 2021 17:36

  103. pijamalarını çok seviyorum.ne aldıysam giydim,tepe kullandım,ne akma solma ne de sökülme olmadı.beden konusunda problemli bir marka sadece.dikkatli incelenince güzel şeyler çıkıyor.

  5 aralık 2021 16:00

  102. Kumaşlar çoğunlukla yetersiz. Birkaç yıkamada ölüyorlar. 

  Ama fast fashion tüketicisiyseniz Türkiye'de daha iyi bir marka var mı, bilmiyorum. Dekolteden ve çılgın modellerden korkmuyorlar. Daha evvel de yazmıştım. Trendyolun elinde çok veri var. Hangi markada ne çok satıyor biliyorlar. Ürünleri genellikle muadil oluyor bu yüzden. Vıttırı zıttırı şeyler alırken Zara'ya para veremeyiz. E uygun fiyatlı markalar da yok yakasını kapatır, yok eteğini uzatır. O yüzden Trendyol candır. Bir gömleğe yılda 2 kez sıra geliyorsa burdan alınır.

  5 aralık 2021 12:31


  101. Belirli bir beden kalıbının olmadığı marka. Bir üründe bedenleri koskocamanken, bir üründe küçücük olabiliyor. Kendi bedenimi alayım veya bunun kalıpları küçük/büyük ona göre alayım denilemiyor. Yorumlara mutlaka bakmak gerekiyor onda da insanlarımızın anlam veremediğim yalan yanlış yorumları şaşırtıcı oluyor malesef. Henüz iade konusunda üzmedi beni trendyol ancak mağdur olan insanlar da yok değil. Biraz risk beden konusunda.

  Fiyatları diğer markalara göre sezon sonundaysa çok çok uygun kalıyor. Uygun fiyatlı diye basic parçalarımı lcw'den alırdım ancak son zamanlarda gelen zamlarla trendyolmilla öne geçti. Yüzde yüz pamuk tshirtlerinden çok memnunum. Basic parçalarda da materyaline bakarak uygun fiyatlı ve şık parçalar alınabiliyor. Mutlaka materyaline bakmak lazım, polyester vs olduğunda kalite çok düşüyor. Jean pantolonlarda da önceleri kalite epey düşüktü, son zamanlarda aldıklarım ise gayet güzel kalitedeydiler. Güzel pijamalar çıkardılar son zamanlarda onları da denemeyi düşünüyorum, ilk çıktığı zamanlara göre güzelleşen, modaya göre şekillenen ve kaliteyi arttıran bir marka bana göre.

  28 ağustos 2021 20:40

  100. alınan ürünler iyi de çıkabiliyor kötü de, açıklamalarda her şey yazılsa da gelen ürün bazen beklentinin üstünde bazen beklentinin altında oluyor , trendyolun iade süreci basit olduğu için beğenilen ürünler alıp denenebilir

  28 ağustos 2021 11:56

  99. Yaz boyunca neredeyse tüm tişortlerimi trendyoldan aldım ve hiç pişman olduğum olmadı. Zaten kumaş cinsi, kalıbı yorumlarda ve açıklama kısmında belirtildiği için hiç değişim veya iade etme ihtiyacı da duymadım. Baskılı olan tişörtler gayet dayanıklı ve ayrıca baskıları 3-5 yıkamada asla silinmiyor. Kazakları nasıldır bilemiyorum ama bu kış yine alışveriş için trendyolmilla'ya bakacağım.

  27 ağustos 2021 23:24