girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

16. Troll bey her yerde :d (link: https://www.suslusozluk.com/troll-bey?i=31888 *)

23 ocak 15:07

15. iki gündür bu troll bey olaylarından dolayı sürekli aklımda "chery chery lady" şarkısı çalıyor...

22 ocak 00:01

14. Yazılanları okuyup yapilan yorumlara gülerken, niye günlerdir konuşuyorsunuz diyenlere rastladım. Buna bir açıklama yapmak istedim.(gizlinot: Çünkü hayatsızım ) O videodaki kişinin malum kişi oldugunu çerileydi yazarımız kendisi ilk yazdı zaten. Ondan sonra olay patladı. Bu kadar bahsedilmesi abartilmasi durumu eleştirilebilir ama malzeme zaten bile isteye ortaya sürüldü. Sıkılanlar başlığı engelleyebilir. Ben de mesela görmekten bıktığım süslülerin kilo aldığı yerler gibi hiçbir anlamı olmayan anket başlıkları engelliyorum ve kafam rahat ediyor.

Edit: bunu eleştirenlerin önce 8 sayfalık yazınin ve videonun linkini istemesi sonra bundan bize ne demelerine ne demeleri?

21 ocak 14:29 21 ocak 14:37


13. arkadaşlar gören de 105 sayfa entry var zannedecek. alt tarafı 2 sayfa bir şeyler yazılmış. konunun iki tarafı da (lou ve cherie) bu sözlükte olduğundan mütevellit konuşuluyor burada. cherie'nin destansı iç dökmesi sonucunda taşındı buraya. kaldı ki kimlerin kimlerin ne dertleri ne sorunları ne mutsuzlukları ve mutluluklarını konuşuyoruz, burası böyle bir platform çünkü. insanlar anlatıyor, rahatlıyor, akıl alıyor, akıl veriyor, dertleşiyor, aldığı güzel haberleri paylaşıyor. hangi birine bundan banane ki, banane senin derdinden mutsuzluğundan ailenden sevgilinden derslerinden hastalıklarından yaşamından dedik burada? ilk cherie'nin yaşadığı olay mı konuşuluyor? amma tahammülsüz oldunuz ya.

21 ocak 14:24

12. Kendisi olumlu şeyler yapsaydı hakkında olunlu konuşulurdu olumsuz şeyler yaptığı için olumsuz konuşuluyor bu normal değil mi anlayamadım:/

21 ocak 13:38

11. sözlükte soru cevap aparatı olsun konu dışı başlıklarındaki girdiler olsun bir şekilde karşınıza çıkan insan.

(yazar: pink jedi) ve (yazar: milan)'ın girdilerine tamamen katılıyorum, gerçekten de bir şeyler olumlu gitmiş olsaydı şu an burada bunlar yazılmaz ve adama karşı body shaming yapılmazdı. keşke sözlüğe taşınmasaydı bu meseleler.

21 ocak 13:34 21 ocak 13:37

10. Arkadaşlar abartılmadı mı artik ya...

Bu kadar da herşey ortaya serilmez yani bu ifşadan çıktı başka bir boyuta ulaştı

21 ocak 12:47


9. Başlık engelle opsiyonu iyi ki var

21 ocak 12:41

8. hakkındaki destanı az önce kahvaltı eşliğinde okuyup bende arkadaşlarımın hepsine ve sevgilime teşekkür edip onlara sarılma ihtiyacı uyandırmış bey(!) bunlar nasıl ilişkiler bunlar nasıl arkadaşlıklar sudan çıkmış balığa döndüm.

5.5 yıldır birlikteyiz erkek arkadaşımla. biliyordum harika biri olduğunu ama ne iyi bir sevgili olduğunu bir kez daha anladım m(y)içom. ya arkadaşlarım? tek derdimiz izmir'e geldiğinizde geç haber vermeniz olsun yav. hepinizi sevirem.

21 ocak 12:05

7. Her yazarın yaşandı bitti saygısızcasıyla ilgili başlık açılacak mı ?

21 ocak 12:01