girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (4)

17. bunca yıl ergen vampir dizisi zannettiğim, burun kıvırdığım dizinin yapımcısının geçenlerde alan ball olduğunu öğrenmemle bir izleyeyim bakalım demiştim. şu an allah affetsin 6. sezondayım. (gizlinot: alan ball bahane eric nortman efsane imiş meğer)(gizlinot: 3 kere edit yaptım typodan, alex deyince elim ayağıma dolandıysa sdlskd)

uzunca bir girdi yazacağım fakat şimdilik tek söylemek istediğim;

lafayette seninle ev arkadaşı olmak istiyorum!

16 ağustos 18:20 16 ağustos 18:23

16. Timsah fobim olmasına rağmen introsunu zevkle izlediğim dizi ayrıca Eric kalp ben

9 ağustos 23:17

15. Bir zamanlar kitaplarını da okurdum dizisini de izlerdim. Ahh Eric ah :)

9 ağustos 20:41


14. Yapımcıların büyük ihtimalle reytingler düştüğü anda masaya ellerini vurarak “reyting!!” demesi sonucu alexander skarsgard (yani nam-ı diğer eric northmanımızın) üstünü çıkarıp o efsanevi vücudunu sergilediği dizi.

9 ağustos 08:26

13. Kitaplarin hepsini okudum, dizinin her bölümünü 2 kere izledim. Bayılıyorum. Sadece (gizlinot: Karşıma bir eric çıkar umarım.) eric icin izlediğim doğru.

Öncelikle kitap ve dizi finali arasinda kocaman fark vardı. Eric' imin yüzü bir tanesinde bile gülmedi. Hakkını yedi charline canim karakterin.

Sookie aynı romandaki sookie, bill, eric hepsi öyle ama hikaye akışı ve olan olaylar aşırı farklı. Sadece 2 hadi bilemedin 3 kitap dizi ile bağdaşıyor ama koskoca 13 kitaplık bir seri bu ve çoğu olay dizi de geçmedi. Keşke geçseydi dediğim milyon olay var.

Dizinin erken bitirildiğine inanıyorum. Acele bir son verdiler. Kitap içinde aynısı geçerli. Charline son kitapta herşeyi toparlayıp birşeyler yapmaya çalıştı. Bir kitap daha olsa olayı yayarak anlatsa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Karakterlele vedalaşma, bu son kitap yahu etkisi yaratma fırsatı olması yazarın.

Edit; gizlinot gizli kalmamış gizledim.

9 ağustos 01:15 9 ağustos 01:17

12. İzleyeli 2 sene filan oluyor. Gelmiş geçmiş en iyi vampir dizisi diyebilirim. Daha güzeli yok. Şiddetle tavsiye ederim. 

9 ağustos 00:54

11. ileri sarmadan tamamını izlediğim güzel introya sahip dizi.

8 ağustos 22:09


10. Yıllarım, ergenliğim... 

eric northman’a aşık güruhtanım ben de. 

14 ocak 15:39

9. Bugün başladım, 3. Bölümdeyim. Sookie iticisi ölür inş. Yoksa 7 sezon nasıl dayanırım bilmiyorum:(

Edit: bitti:(

14 ocak 00:02 9 mart 03:30

8. Gelmiş geçmiş en iyi dizi karakterlerinden olan lafayette reynolds (nelsan ellis) kalp yetmezliğinden geçtiğimiz günlerde yaşamını yitirdi. Haberi duyduğumda direk gözümde aids burger sahnesi canlandı. Stephen Moyer yani Bill compton'imiz nelsan ellis in üzücü ölümü sonrası "televizyonun sınırlarını yıkan biriydi" dedi kendisine son derece katılıyorum. True blood i true blood yapan o ayrı havasını kendilerinin tabiriyle southern charm i katan oyuncularından biriydi. R.i.p lafayette.

10 temmuz 2017 22:45