yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (1)

  12. kitabının okuyucusuna enerjisiyle uyumlandığını iddia eden ve evdeki herkese bir kitap alınmalı diyerek dolandırıcılıkta oldukça yaratıcı bulduğum yazarımsı. 

  19 şubat 08:58

  11. Ne yalan söyleyeyim, hakkında yazılan olumsuz yorumlar beni tetiklemiştir. Bilim deneyselliğe dayanır... Denemeden hiçbir şeyi reddetmem. Madem böyle (bahsedildiği gibi) iddiaları var 32 liraya, o kitabı gidip alacak, yazılanları uygulayacak ve kendi adıma göreceğim ne oluyor. Hiçbir şey kaybetmem. Tuğçe hanım'ın da herkesin de zengin olmasını isterim. Çünkü bu hayatta tek bir şey öğrendiysem, kendi kafamız, değer yargılarımız ve anlayışımıza göre birine bir şeyi "hak" görmediğimizde, o şey as-la bizim yanımıza uğramıyor... Bu savımı denemesi ücretsiz...

  18 şubat 13:42

  10. kimisi sattığı her kitabın atatürk'e bir fatiha olduğunu söyleyip 2500 liraya kitap satar kimisi kitabı tılsımlar. türkiye'de olan herhangi bir şeye şaşıran insanları anlayamadığımı gösteren kitaptır.

  18 şubat 13:10


  9. Son keriz silkeleyici kitap yazarı

  18 şubat 02:59

  8. Ne olduğu, ne amaç güttüğü belli olmayan, bilgisine ve söylediklerine de zerre kadar itimat etmeyen birisiyim.

  İnsanların dini duygularını kullanarak cahil denebilecek kesime kitaplarını tılsımlı diye satma gafletine düşen bir kadının dini değerleri de gözümde çok samimiyetsizdir.

  18 şubat 02:43

  7. Kitabını daha fazla sattırmak için Tılsımlı kitap safsatasını uydurmuş kişi. İnsanların manevi duygularını sömürmeyi çok yanlış buluyorum. Sorsak dillerinden Allah'ın adı düşmez. İslama göre en büyük kitap Kuranı Kerim. Ancak herkese bir kitap lütfen diye bir ayet veya hadis yok. Burada buna kanan insanlarda da gerçekten suç var. Cehalet kötü bir şey. Araştırıp öğrenmeyi bilmeyen insanları kullanmak daha kötü bir şey. Karışık bir entry yazdım ama öfkelendim ne yapabilirim (gizlinot: Swh)

  18 şubat 00:35

  6. Aşırı derecede sorunlu bi kadın olduğu izlenimini veriyor bana, pek de yanılmam

  17 şubat 22:20 18 şubat 00:50


  5. kitabım tılsımlı herkese tek kitap sloganıyla kitabını pazarlayan bir yazar.

  yazarı da usulden yazdım yanlış anlaşılma olmasın.

  millete iyi kakalıyor kitabı, kendisi peygamber ve vahiy falan aldı herhalde tılsımlı dediğine göre...

  böyle şeylere inanan insanlara hayret ediyorum. bir arkadaşım 2-3 yıl önce bu kadından seans almış, kadın hem oldukça kaba davranmış ,hakarete varan sözcükler kullanmış, bir de üstüne para almıştı. çok şaşırmıştım, ama bir baktım ki aynı arkadaşım bu ''tılsımlı'' kitabı da satın almış. millet olarak herşeye inanıyoruz, insan hayret ediyor.

  ilgili medya:
  1
  17 şubat 12:25

  4. enerjiler üzerinde çalıştığını belirtip el vedud adında dua kitabı çıkararak sunmuş ve çok satanlar kısmında ise hep ilk 5'de görüyorum. kuran'da olan bir çok dua orada yazılı evet fakat havas ilmi adında bir ilim var.büyücülerin kullandığı cinlerin yardımı ile okunup yapılabilen okumalar bunlar.ve islama mensup olan kişilerin okuması da ne kadar tehlikeli ve riskli durum oluşturur varın siz karar verin.böyle islam kitabı diyerek lanse edip içine de birkaç havas ilminden dua koyup satışa çıkarmak ne kadar doğru tuğçe hanım ? allah allah diyorsunuz ama içeriğine maşallah büyü tarifleri de koymuşsunuz.. sonrasında bazı dualar, virdi settar duası örneğin ? kitabını inceleyip bir ilim sahibi hoca ile görüştüğümde bu duanın ne duası olduğunu ciddi anlamda öğrendim.

  her dua size iyilik getirmez bilip bilmediğiniz araştırmadan önünüze koyulan her arapça duasını okumak müslümanlığınıza zarar verebilir,ve artık bu tip spiritüel yaşam koçları adı altında ürüyen kişilere para kaptırmayı bırakın.kitaplarını alarak işe yaradığını düşünüyorsunuz ama yaptığınız okumalar sizin bildiğiniz,sandığınız okumalardan değil.araştırın öğrenin lütfen.

  (Alıntıdır bilgilendirmek amacıyla koydum)

  27 temmuz 2018 23:40

  3. Az önce zahidenin programinda bel bölgesi fazlalıklarının vücudun denge merkezi olmasindan sürekli taviz vermekten evet demekten kaynaklandığını,sırt bölgesinin hayattaki yüklerden olduğunu söyledi.Ben bilinçaltı ve telkin olayina gerçekten inaniyorum ,kendim inandirdiğim zaman olmayacak şeylerin bile olduğun gördüm.Bilinçaltımızı daha çok keşfetmemiz gerektiğini düşünüyorum.

  19 nisan 2017 09:53