girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (2)

19. Yaşlanmayangillerden maşallah, genetiği müsait belli ki ama cildine iyi bakıyor. Dömeminin lolita mankeniydi.

16 mayıs 22:19

18. Bundan 5 yıl falan önce bilgi üniversitesi moda tasarım bölümünde marka yönetimi dersi veriyordu yalnış hatırlamıyorsam. Bir arkadaşımdan dolayı biliyorum. Moda ve moda yönetimi konularında çok bilgili biri. Trendleri de doğru uyguluyor zaten çok güzel bir kadın ne yapsa yakışıyor bence.

Edit: eksilenme nedenini anlamadım okul bilgi değil başka bir üniversite miydi? Bilen varsa düzeltsin. Ben mimar sinanda okurken arzu kaprolle bir workshop yapmışlardı onu da ekleyeyim. Yanlış anlaşıldım galiba kadına nitelikli bir akademisyendir demiyorum ama moda konusunda boş değil gerçekten bilen biri.

Edit: umarım başka biriyle çok feci karıştırmıyorumdur

16 mayıs 12:16 17 mayıs 02:47

17. Neden ünlü olduğu anlaşılamayan insanlar kategorisine giriyor bende de ancak bu kadının tarzını çok beğeniyorum. Ne giyse yakıştırıyor kendine ve kendine özgü giyiniyor. Keşke oyunculuğu falan bırakıp başarılı olduğu moda alanına yönelse biz de işiyle de takdir etsek kendisini. 

16 mayıs 00:25


16. aa hep kötü yorum gördüm ama o dünyanın en iyi annesi lütfen

7 kasım 2017 14:10

15. bir reklamda "inci küpeli kız"ı canlandırmış olan, şimdi ise bir tiyatro oyununda kürk mantolu madonna'daki maria puder'i canlandıran oyuncu. koskoca türkiye'de bu roller için başka birini bulamadılar mı merak ediyorum.

7 kasım 2017 04:15

14. tanım: samimiyetsiz bulduğum biri.

entellektüelliğinden filan bahsedilmiş ama ben üzerine konuşulacak bir entellektüellik göremiyorum.

her dönem hep bi şekilde adından bahsettirmeyi başardığı için mi popüler hala?

kadınların yaşadıkları birliktelikler üzerinden yargılamak gibi bir basitlik üzerinden gidilmesi çok çirkin, sonuç olarak kimse rahibe değil, olmak zorunda hiç değil.

gel gelelim ne siyasi duruş açısından ne insan ilişkileri açısından hiçbir tutarlılığı olmayan biri. bunu kadın erkek ilişkisi olarak değil insani ilişkilerinin genel tutumu olarak belirtmek isterim. söylemek istediğim aslında şu; bade işçil çocuk dünyaya getireceği zaman ona sataşmıştı, benzer polemiklere girdi farklı isimlerle. ama son dönemde ünlü kişisel gelişim gurusu metin hara'nın ruh parçalarından biri. sürekli etrafına boncuk boncuk sevgi, iyi niyet dağıtıyor.

yetenekli ya da ne bileyim yaptığı/ denediği (yeltendiği demek daha doğru ama hadi neyse) onca iş içerisinden birinde bile kendini ispatlayamamış, başarı gösterememiş olup hala ortalarda kendini public figure zannederek boy göstermesine hiçbir anlam veremediğim isimlerden biri daha.

14 nisan 2017 18:06

13. İlişkilerinde aldatılan taraf değil, hep aldatan taraf olduğu için aldatmayı meşru görmesi ve göstermesi çok normal bir durumdur

7 şubat 2016 13:43 7 şubat 2016 13:43


12. Şimdi yine televizyonda benim için boş konuşuyor. Aldatmayla ilgili erkeklerin doğası bu, kadınlar kişisel algılamamalı diye bir yorum yaptı. Yanında rıza kocaoğlu vardı o bir erkek olarak yapılmaması gerekteğini, anlamadığını söylerken ardından bir kadın olarak böyle bir şey söylemesi. Gerçekten adına utanıyorum.

7 şubat 2016 13:20

11. 2 çocuğunun da babalarını başka kadınların elinden almış, şimdi de kutsal ana; muhteşem, entel kadın pozlarında takılıyor. Magazin takipçisi unutmuyor işte.

Ayrıca tam da neden ünlü olduğu anlaşılmayan kişidir. Oyuncuysa hangi oyunculuktan bahsediyor acaba?

3 aralık 2015 23:31

10. hani malum kadını beğenirsin tamam da neden olaylar tazeyken bir başka kadının yarasını deşer gibi resmi paylaşıyorsun dediğim kadın. Sanırım kendisi mirgün cabas ile mirgün cabasın sevgilisi/eşi varken beraber olmuştu.

3 aralık 2015 20:33