girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (2)

24. tuba ünsal'ı da mirgün cabas'ı da canlı olarak görmüş biri olarak malesef kendisinin yaşlandığını hatta kamburunun çıktığını söyleyebilirim. ama mirgün maşallah, bol bol ürer de ülkenin genleri bi nebze düzelir umarım. kendimi düşünüyorsam namerdim, torunlarımı düşünüyorum.

5 haziran 19:22

23. çok beğendiğim mirgün cabas'tan bu kadınla adı çıktığı an buz gibi soğumuştum. tuba sayesinde artık yaş almış, aldatılmış, geri plana düşmüş bir adam olması dünyadaki en güzel karma örneklerinden biri.

5 haziran 13:01

22. son koca çalıcı, yuva yıkıcı ve hatta açık kapı arsızı

5 haziran 11:33


21. Ayrıldıklarına çok şaşırdım eskiden baya en mutlu biziz diye dolaşıyorlardı. Çocukları çok tatlı ama. 

4 haziran 20:12

20. here comes the karma again...vakti zamanında arkadaşı evrim sümer ile boşanmasına sebep olduğu mirgün cabas ile boşandıklarını duyurmuştur. tekerleme gibi :)

4 haziran 16:16

19. Yaşlanmayangillerden maşallah, genetiği müsait belli ki ama cildine iyi bakıyor. Dömeminin lolita mankeniydi.

16 mayıs 22:19

18. Bundan 5 yıl falan önce bilgi üniversitesi moda tasarım bölümünde marka yönetimi dersi veriyordu yalnış hatırlamıyorsam. Bir arkadaşımdan dolayı biliyorum. Moda ve moda yönetimi konularında çok bilgili biri. Trendleri de doğru uyguluyor zaten çok güzel bir kadın ne yapsa yakışıyor bence.

Edit: eksilenme nedenini anlamadım okul bilgi değil başka bir üniversite miydi? Bilen varsa düzeltsin. Ben mimar sinanda okurken arzu kaprolle bir workshop yapmışlardı onu da ekleyeyim. Yanlış anlaşıldım galiba kadına nitelikli bir akademisyendir demiyorum ama moda konusunda boş değil gerçekten bilen biri.

Edit: umarım başka biriyle çok feci karıştırmıyorumdur

16 mayıs 12:16 17 mayıs 02:47


17. Neden ünlü olduğu anlaşılamayan insanlar kategorisine giriyor bende de ancak bu kadının tarzını çok beğeniyorum. Ne giyse yakıştırıyor kendine ve kendine özgü giyiniyor. Keşke oyunculuğu falan bırakıp başarılı olduğu moda alanına yönelse biz de işiyle de takdir etsek kendisini. 

16 mayıs 00:25

16. aa hep kötü yorum gördüm ama o dünyanın en iyi annesi lütfen

7 kasım 2017 14:10

15. bir reklamda "inci küpeli kız"ı canlandırmış olan, şimdi ise bir tiyatro oyununda kürk mantolu madonna'daki maria puder'i canlandıran oyuncu. koskoca türkiye'de bu roller için başka birini bulamadılar mı merak ediyorum.

7 kasım 2017 04:15