yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (2)

  35. Geçtiğimiz cuma cihangir'de eski eşi mirgun cabas ve yeni sevgilisiyle aynı masada geniş geniş otururken görülmüş oyuncu. Yanlarında mirgunun ilk eşinden olan kızı, mirgunle tuba'nin çocukları ve yeni sevgilisinin ayrıldığı eşinden olan kucuk kızı da vardı. Diplerinde oturuyorduk tüm muhabbetlerini dinledik. Çocukları bağırış çağırış tüm restorani krese çevirdiler. Küçük kıza Sussun diye tabletten son ses çizgi film açmaları bardağı taşıran son damla oldu. Zaten kıç kadar mekanda senin cocugunun çizgi film sesini car car dinlemek zorunda mıyız Tuba? :(

  22 nisan 15:34

  34. tiyatro sahnesindeki yeteneksizligini, ikili ilişkilerde ahlak dışı eylemleri meşrulastirdigini yorum olarak kendisinin bir marka yarattığını iddia ettiği (gizlinot: yersen swh) pr videosunun altinda belirttigimde instoştan engeli basmış bir adet avam kadın.

  söylediklerimin arkasindayim evet, sen kimsin ki sacide taşaner ve menderes samancılar ile aynı sahneyi paylaşıyorsun? biri şu kadına çılgın dershane gunlerini hatırlatsın lutfen. sözde entel, mükemmel anne... (gizlinot: oh la la swh)

  samimiyetsiz ve genelde işiyle degil saçma sapan özel hayatı ile sahte gündem yaratır, kısaca boş bir hanim. #tubalovesfakeness

  16 nisan 22:29

  33. Dün gene elizabeth mass'ın henüz boşanmadığı kocasıyla görüntülenmiş ve kendini çeken muhabirlere caner'in eşinin de hayatında biri var cevap vermiş. Yanı şu kadının evli erkeklere olan takıntısını hırsını bir türlü anlamıyorum. Evlilik kurumu sana göre gelişmiyor olabilir ama en azından başkalarının hayatlarına saygın olsun .

  Bu arada elizabeth mass tuba için hiçbir bilgisi olmadan hayatım hakkında konuşmaya hakkı yok demiş .

  15 nisan 21:15

  32. şu sıralar youtube kanallarını kapı kapı gezmektedir (idil,ece,elvin..)

  yeni bir youtuberımız oldu galiba.vatana millete hayırlı olsun.

  11 nisan 18:38

  31. elvin levinlerle çektiği (bence bepanthol virali olan) videoda, çiftten tatile çıkma sözü aldı, hatta hawaii'ye geliyorum falan dedi. kocam bey'e dikkat elvin : /

  11 nisan 00:17 6 ağustos 04:17

  30. gurular gurusu ece targıtla spiritüel alışkanlıkları üzerine konuşmuş süper kadın. 20 yaşında vipassana yapmış, çocukları fransız bakıcıyla spiritüel pratikler yapıyormuş, oh la la. ece de oradan çığlık atıyor "c'est magnifique" diye. kendi hayatıyla başa çıkamayan, kaprisleri, hırsları, aşırılıkları yakın çevreleri tarafından gayet bilinen tiplerin ruhsal gelişim konuşmalarına ve aşırı samimi samimiyetsizliklerine bayılıyorum. tanıdığınızda daha eğlenceli oluyor, gerçekten. ece'yi ve diğer sosyal medya gurucuklarını da alıp goa'ya 7-8 yıllık bir vipassanaya gitse keşke. belki o zaman görünmeye çalıştığı kadın olur. 

  7 nisan 19:10

  29. baya çapkın bir kadın

  23 mart 11:15

  28. İlk kocasını da yalınla aldatmıştı sanırım, ikinci kocası yani sare'nin babası da tanıştıklarında evliydi. Mirgün cabas ve sonrası da aynı pattern.  silinen dedikodu başlığından aklımda kalan, hayır işi için sattığı louis vuitton cüzdan ve hatırlamadığım başka bir ürünün sahte olduğu ki aklıma geldikçe gülüyorum. çok kaliteli bir kadın. Hı hı evet. 

  22 mart 17:52

  27. takip ettiğim ispanyol bir instablogger vardı. türk bi adamla evliydi ve bi tane kızları olmuştu. bu adamla sevgili olması, istanbul'a yerleşmesi, çocuk sahibi olmaları, evlenmeleri her şeyi instagram üzerinden şahit olmuştum.

  geçtiğimiz ay birden bir açıklama yaptı, boşanıyoruz diye. benim tarafımdan ilişkimizde üçüncü bir kişi hiçbir zaman olmadı diye eklemiş. kocası aldatmış.

  boşandılar. istanbul'dan geri barcelona'ya taşındı. sonra internet magazin haberlerine düştü, meğer kocasının onu aldattığı kişi tuba ünsal'mış.

  tuba ünsal'ın mirgün cabas'la ilişkisinde de aldatma olayı vardı. evrim sümer hamileyken en yakın arkadaşlarından biri olan tuba ünsal'a ilişkisiyle ilgili sıkıntıları anlatıyormuş (bir köşe yazısında anlatmıştı). tuba ünsal da onu teselli ediyormuş, bir şeyi yoktur mirgün'ün, her şey yolundadır falan diye. bir gün bir bakmış tuba ünsal mirgün cabas ile birlikte.

  bir tarafta ilişkisi biten, çocuğuyla ayakta duran ve aldatılan kadınlar, diğer tarafta her zaman "seçilen" olan, bundan belki de egosunu besleyen ve mutluluk duyan, her zaman kendini düşünen kadınlar.

  tanımadan bu kadar kuvvetle sevmediğim ve itici bulduğum insanlardan. bir aile daha dağıldı.

  22 mart 11:02 22 mart 11:06

  26. duyumlara göre yine eşini aldatan yine yuva yıkacak olan kadın. şeyma subaşı’nın kankası olan elizabeth mass’ın türk işadamı eşiyle berabermiş. istersen kleopatra kadar güzel ol yuva yıktıktan sonra bir anlamı var mı? 

  hayır 1 kere yuva yıkan bunu alışkanlık haline getiriyor sanırım. Gülben, bu, şeyma hepsi aynı tür...

  11 şubat 19:35