yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (4)

  78. Türk bir saatçinin verdiği reklama sanki lacoste saatlerinin marka yüzüymüş gibi tribe girip, İngilizce afili bir açıklama yazması güldürdü. Tanım: ne iş yaptığını anlamadığım influencer olduğunu iddia eden bir büyük balık.

  2 kasım 2018 16:29

  77. instagram biosuna büyük harflerle la yazılıp fotoğraflara ingilizce açıklamalar girilmeye başlandığına gire büyük balık olmaya başlamış ashjk tebrikler seninle gurur duyuyoruz büyük balık haha

  bu arada duyguya laf sokmuşsun sinsi sinsi ama zamanında kanalında duygu özaslanın doğum günü nasıl kutlanır diye bir video vardı hatırlatırım.

  2 kasım 2018 16:14 15 mayıs 12:32

  76. bu çocuğun bomboş bir insan olduğuna inanıyorum. asıl hayret ettiğim nokta ajansta boş boş oturarak istanbul'da tek başına yaşayabilecek parayı kazanmasıydı. etrafındaki boş beleş insan sürüsünün gazlamalarına dayanamayıp kendisini fazla gördüğü bu diyarı terk eylemiş, kısa bir süre sonra da tıpış tıpış dönecek ve dönme sebebini bambaşka şeylere bağlayacaktır. tutunamayanlardan bir diğeri.

  31 ekim 2018 16:08

  75. yaklaşık 3 haftadır video falan yüklemeyen, bu sebeple "küçük denizdeki büyük balık olmayı reddedip, büyük denizdeki küçük balık olma macerası"nı merak ettiğimiz youtuber.

  çen napıyoşun orada bakiim?

  31 ekim 2018 11:38

  74. bana mert vidinli gibi kim popülerse onunla takılan sırf daha göz önünde olmak için  kişisine göre yanar döner davranan bi tip gibi geliyor nedense tulu, ucla ve sertifikasıyla ilgili bir şey de ben eklemek istiyorum  yakın arkadaslarımdan biri dünyanın en ünlü sanat okullarından birinden mezun okulu ilk 5 in içinde, burada ünlü yönetmenlerle calıstı ve bienalde staj yaptı, sanat yönetmenliği mezunu, şuan amerika da calısma izni, iş arama izni vs hepsi bitti sadece turist vizesi var, o bile bu kadar rahat benim icin amerika olmazsa avrupa var yea diyemiyor, geleceğinden kaygılı. Şu youtuber tayfasının girdiği tripler cok enteresan gerçekten, söyleyeceklerim bu kadar.

  16 ekim 2018 16:10

  73. İnstagram fotoğraflarını herkes paylaşıp ‘woovw süper yetenek, aşırı yaratıcı’ diye yorumlar yapınca bi girip bakayım dedim (eskiden takip ederdim ama grup şurup+tulu ya katlanacak halim kalmadı) baya az çok photoshop bilen birinin yapabileceği bir düzenleme. Hatta pek çok arkadaşım geçen sene buna merak sarıp fotoğraflarını ona göre düzenliyordu. Öyle dünyayı yeniden keşfetmiş gibi tepki verilmesini garip buldum şahsen. Tamam belki pek çok kişiye yeni ve farklı gelmiş olabilir ama olayın öncüsü değil bunu belirtmek istedim. 

  15 ekim 2018 21:35

  72. en son girdiği işten atılmıştı sanırım. eğitim alması çok yerinde olmuş. biraz daha geliştirmesi gerek kendini belli ki.

  12 eylül 2018 08:45 12 eylül 2018 08:45

  71. Kendisine öncelikle başarılar diliyorum. Anladığım kadarıyla grafik tasarımcı/art director olarak çalışıyor ve bunun üzerine eğitim almış, youtuberlık haricinde. Yurtdışına adım attıktan sonra o cezbedici, yaratıcı, ilham dolu sanat dünyasına girebileceğini zannediyorsa üzgünüm ilk zamanlarda hiç öyle olmayacak. Dünyanın en iyi sayılan sanat okulunda yüksek lisans yaptım ve şu an doktora eğitimime devam ediyorum pardon tulucuğum ama buralarda adamın bir tarafından kan alıyorlar. Hiç öyle pembe ve süslü değil ortam. Ee n’olacak Avrupa’ya giderim diye bahsettiğin kıtadan bildiriyorum; Kimse kimseyi havada kapmaya çalışmıyor ki ayrıca elimizdeki türk pasaportu avrupanın herhangi bir ülkesinde çalışmak için pek yardımcı olmuyor aksine bir şirket için türk çalışan ekstra külfet demek. Türkiye’de büyük balık olabilirsin (nasıl bir tabirse o artık) ama sahip olacağın ucla sertifikası ile en fazla havyar olursun o hayalindeki ülkelerde gibi. Paran var belli pahalısın ama küçücüksün.

  11 eylül 2018 19:32 11 eylül 2018 19:33

  70. ucla dedi bir an şaşırdım çünkü girmesi gerçekten zor ve üstelik pahalı. ama sonra ucla extension olduğunu okudum. sorun ucla'de okumuş birine extension departmanını bakın ne diyorlar. ciddiye bile almıyorlar. dil zorunluluğu bile yok. parasını veriyorsun okuyorsun yanı. zaten binası da apartman katından halliçe. ucla kampüsü falan hayal. neyse ama başarmış büyük balık. amerika'ya gidince bu havalarından eser kalmayacak merak etmeyin. umarım çok ezmezler orada.

  hatta sertifika programıymış baktımda şimdi. 9 kursluk. hayır öyle bir anlattı ki ballandıra ballandıra. bir üniversite neyine yetmiyor diyeceksiniz, bende işte böyle birisiyim yetmiyor işte falan dedi. görende ucla doktorasına kabul aldı sanır. o sertifikayla nasıl ülke ülke atlayıp iş bulacaksın talu. o sadece bir sertifika. sertifika.

  11 eylül 2018 18:11 11 eylül 2018 18:16

  69. bence herkes mütevazi olmak zorunda değil. normalde tulu erden izleyen biri değilim sadece bu videosunu merak ettim. ve bana bayağı samimi geldi, sanki arkadaşıyla oturmuş ve pat pat söylemiş ben kendimi buraya fazla hissediyorum youtube iş değil vs diye.

  normalde herkesin yaptığı gibi "ne etliye ne sütlüye" aman ona ayıp olur şu kırılır, takipçilerim beni sevmez mütevazi görüneyim havalarına girmemiş. hesap kitap yapmamış gibi hissettim ben

  bu arada ucla extension sadece para verip gidilen bir eğitim pek bir şartı şurtu yok, sonrasında da çalışma izni vermesiyle güzel.

  ayrıca, gay olduğu için gidiyor diyen süslüye katılıyorum, türkiyenin muhafazakarlaşmasıyla gaylerin iyice kabına sığamaması ve kendilerini ifade edememelerini gözlemliyorum ben de

  23 ağustos 2018 22:41 24 ağustos 2018 00:53