sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  8. Az önce televizyonda reklamda gördüm.kim milyoner olmak istere yarışmacı olarak çıkmış Cumartesi kesin izliycem 

  28 mart 23:52

  7. Az önce video yüklemiş, neden sosyal medyadan uzaklaştığıyla alakalı.

  Bir takipçisiyle görüş farklılıklarından dolayı yaşadığı tartışmadan doğan problemlerden bahsetmiş. Karşısındaki kişinin takıntılı davranışlarından bunalmış, rahatsız olmuş -ki bence çok haklı- 

  Karşısındaki kişi, defalarca sosyal medyadan rahatsız etmekle beraber aldığı engeller sonrasında Tutu’nun evine kadar gitmiş. -Ne insanlar var!- 

  Tekrar dönmesine çok sevindim. Çok da mutlu oldum. Seviyorum senii Tutu!!! 

  4 ağustos 2018 21:03

  6. Tutu’yu bir gece youtube’da dolanırken tesadüf eseri bulmuştum.. Çok çok severdim yeni video atsa da izlesem diye beklerdim. 

  Daha sonralarda insanların hikayesini okuduğu bir serisi vardı. Yaşadığım/hala atlatmakta zorlandığım bir durumu anlatmak istedim,defalarca denedim, yazdım sildim.. yazdım sildim bir türlü yollayamadım.Elim gitmedi nedendir bilmem, bir süredir bakamıyordum az önce acaba nasıl diye merak edip instagram sayfasına girmek istedim ama bulamadım o an umarım hesabını kapatmamıştır dedim. Süslüye girdiğim an karşıma çıktı. 

  Tutu, umarım iyisindir. Umarım sadece kafa dinlemek için kapatmışsındır her şeyi. Aksini düşünmek istemiyorum bile. Tez zamanda aramıza dönmen dileğimle...

  21 temmuz 2018 01:06

  5. ailesine açıldığı, aldığı tepkilerden bahsettiği videoyla tanışmıştım kendisiyle.  O kadar sempatik ve içten bulmuştum ki; tüm videolarını izlemiştim sabaha kadar. Videolarından birinin altına yorum yazmıştım onu ne kadar takdir ettiğimi, sempatik bulduğumu ve başarılı olacağına inandığıma dair. 

  Ve insanlardan linç yemiştim. 

  Neden biliyor musunuz?

  Yorum yaptığım hesabımdaki resmimi görünce insanlar, çoğuna dert oldu. Tesettürlüyüm. Tesettürlü olduğum için tutu'yu Nasıl sevmemem gerektiğini, onun Nasıl helak olacağını, başımdaki örtüden utanmamı yazdılar. Örtülüyüm diye bir eşcinsel bireyi sevip, sempatik bulup ona iyi dileklerde bulunamazmışım sözlük. Öyle böyle linç yemedim yalnız, küfürler mi dersiniz hakaretler mi dersiniz yoksa edilen beddualar mı dersiniz... 

  Beni destekleyen güzel kalpli insanlar da oldu ama yediğim lincin haddi hesabı olmadı. Açıkçası ben bunu takmazdım. Sırf cinsel yönelimi yüzünden bir insana cephe alamazdım. Gözümde tıpkı faşistlik gibi çünkü bu. Böyle yapan insanlar benim gözümde cahil, yobaz, Çomar ve faşistler. İnsanları kimlikleri için değil, insan olduğu için, yüreği ve fikirleri için sevmedikçe barbar, iğrenç ve kahrolası bir nesil olacağız. Gerçekten çok yazık! Neyse, o seviyesiz yorum yapan herkese suç duyurusunda bulundum, çünkü gerçekten iğrenç şeyler vardı yazılanlar arasında. Haddini bilip eleştirenlere, benimle aynı kanıdan olmayan kimseye ne hönkürdüm ne de yadırgadım. Sonuçta herkes aynı fikirde olmak zorunda değil, belli seviyede yapılan her eleştiri başımın tacı.

  İnstagramdan mesaj atmıştım sonrasında tutu'ya ve sohbet de ettik. Ayrıca kitap zevkine, genel kültürüne hayran kaldım. Sorduğum şeylere sabırla cevap verdi her seferinde. Sohbeti inanılmaz tatlı ve gerçekten alçakgönüllü. 

  İnsanlar ben tesettürlü olup onu desteklediğim için beni linç ederken, tutu beni tesettürlü olduğum ve kendisini desteklediğim için teşekkür ve minnetle, anlayışla cevapladı. Utansın bu insanlar utansın, şöyle bi insanın yüreğinden kendisinden ne istiyorlar anlamadım. Sadece tutu için değil, tutu gibi ötekileştirilmeye çalışılan her insan için, yobaz düşünce baskı yapıyor. 

  Ortadan kayboldu, umarım geri döner. Ailesinden tutun, maddi zorluklara kadar sıkıntının içinde kalmış biri tutu ve çok güçlü. Eğer bu girdiyi okursan tutu, belki beni hatırlarsın, sen çok güçlüsün ve kalbin çok güzel. Umutla kal, şans seninle olsun <3

  21 temmuz 2018 00:02

  4. Uzun zamandır hikayelerini görmediğimi fark ettiğim youtuber. Kendisiyle çalıştığı yerde karşılaşınca çok sevinmiş ama çekinip yanına gidememiştim rahatsız etmemek için. Sonra instagram’dan yazmıştım. Tatlı bir sohbet etmiştik. Şimdi çok fazla merak ettim neden ortadan kaybolduğunu, kanalını sildiğini. Tutu son hikayelerin çok mutlu değildi. Eğer burayı okuyorsan seni sevenlerin olduğunu unutma. Yokluğunun farkındayım şeker portakalı. 

  20 temmuz 2018 20:35

  3. Çok tatlı birisi çok eğlenceli. Bu aralar bir kampanya için kitap topluyor instagramda haberiniz olsun.

  16 ocak 2018 16:26

  2. Şans eseri keşfettiğim youtuber. Aşırı samimi ve komik biri. Videolarını izlerken sanki karşımda çok yakın bir arkadaşım varmış da başından geçenleri dinleyip dedikodunun dibine vuruyor gibi hissediyorum.Özellikle sevgili günlüklerinde eski sevgilileri için kullandığı söz öbekleri tek kelimeyle efsane. Gülmekten kendimi alamıyorum.

  Sevgili tutu kesinlikle daha iyisini hak ediyorsun, şuana kadar 15 bin abonenin olması şaşırtıcı. Çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Sık sık video at, özletme kendini <333

  15 ocak 2018 19:44 15 ocak 2018 19:44

  1. Benim yeni keşfettiğim youtuber.

  Dün gece önerilerde çıkınca izledim ve bu sabah izlemeye devam ediyorum. Cok eğlenceli. Apır sapır hepsi neredeyse çocuk kanalı gibi olan kanallardan farklı.

  89 luymuş sanırım.

  Video çekmeye devam ederse seve seve izleyeceğim bi ara ara vermiş çünkü. (link: https://www.youtube.com/channel/UCn6Nn9PRua7PSQsugEKi6yg Tutuolmak)

  21 eylül 2017 11:37