girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (152)
  • medya (3)

152. Uygun fiyatlı ürünler satıyor ancak güvenilirliği konusunda şüphelerim var. oral b pro diş fırçalarından birini almıştım ve parçaları eksik geldi ürünün; kapalı paketli bir üründe bu nasıl olabilir bilmiyorum ama hoş bir deneyim olmadı. o yüzden, bir daha alışveriş yapmadım.

26 nisan 01:13 26 nisan 09:06

151. buradaki olumlu yorumları okuyup geçen hafta sipariş verdim. ddf markasının bir nemlendiricisini almıştım. Fiyatı %60 daha ucuzdu. Bu ucuzluk beni işkillendirmişti zaten. Sipariş elime ulaştığında checkcosmetic'ten son kullanma tarihini kontrol ettim ve ne göreyim? 2011 tarihinde üretilmiş ve son kullanma tarihi 3 yıl önce bitmiş. kullanım süresi seneler önce dolan ürünü satıyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda da checkcosmetic'te belirtilen tarihlere itibar etmememi söylediler. Peki madem checkcosmetic'teki tarihler doğru değil, o zaman bu ürünün üretim tarihi ve son kullanma tarihi nedir diye sorduğumda da kem küm yanıt veremediler. Bizde bu bilgiler mevcut değil, bu markayı getiren firmaya sormamız lazım dediler. Tamam, sorun o zaman dedim. Aynı gün içinde tekrar aradılar ve üreticinin bu bilgiyi vermediğini, raf ömrü 3 seneden fazla olan ürünlerde son kullanma tarihi belirtme zorunluluğunun olmadığı gibi birtakım laflar söylediler. ürünün üretim ve son kullanma tarihini vermeyen, veremeyen distiribütör firmanın da, turuncukasanın da güven vermediğini söyleyerek ürünü gerisin geri iade ettim. ucuz etin yahnisi durumunu kanıtlar bir olaydı. Bir daha değil turuncukasa, tüm online eczanelerden sipariş vermeye tövbe ettim.

18 nisan 15:02 18 nisan 15:15

150. Mac ürünleri alacak olanlar dikkat.Daha uygun fiyata diye tarihi geçmiş ürün yolluyorlar.Göz kalemi almıştım.2014 üretimi çıktı kalem.

ilgili medya:
1
5 mart 11:44


149. bazen alacak bir şeyim olmasa da outlet kısmında gezip müsriflikler yaptığım oluyor. sonra ne gerek vardı diye yakınıyorum. tester konusunda eli bol bir site. gönderimde de sorun yaşatmıyor. yine de bir kaç alışverişimde ürünlerde skt ile sıkıntı oldu diye bir süredir elim gitmiyor.

4 mart 16:26

148. markaların hediye yolladıkları havlu, makyaj çantası gibi şeyleri neden parayla satışa koyduğunu anlayamadığım site.

25 şubat 21:53 25 şubat 21:53

147. bundan 2 yıl önce 1-2 kez alışveriş yapmıştım sample göndermemişlerdi. geçenlerde ihtiyacım olan ürünü, stokta ve kargo dahil en ucuz burada bulunca alayım bakayım dedim. yine ve yine sample yoktu. kime neye göre sample gönderdikleri meçhul. ürünün stoğu olsaydı recete'den alırdım valla.

amma ve lakin müşteri hizmetlerinin hızlı şekilde cevap vermesi hoşuma gitti doğrusu. yine de zorunda kalmadıkça tercih etmiyorum.

25 şubat 18:06

146. Sürekli alışveriş yaptığım site. La roche ürünleri kullanıyorum bittikçe burdan alıyorum kargosu gayet hızlı. Tester konusunda da hep yolladılar şimdiye dek. Hatta en son arkadaşımla birlikte sipariş verdik, bioderma sebium jel almıştı o ben de effaclar almıştım. İkişer tane deneme boylarını koymuşlar kutuya effacların 40 ml olanından vardı iki tane. Bir de bir kaç şampuan testerıyla avene sanırım minik bi gece kremi koymuşlardı. Şansa göre mi yolluyorlar anlamadım. Şimdiye dek sorun yaşamadım hiçbi siparişimde. Biodermanın bi kremini aldıktan spnra sktsi 2020 olmasına rağmen bozulmuştu fotoğraflarını yolladım hemen yenisini yolladılar.

24 şubat 14:54


145. Şimdiye dek defalarca alışveriş yaptığım sitedir. Nerdeyse ilk müşterilerindenim, çevremdeki birçok kişiye de ben öğrettim. Evet kargo konusunda özenli ve hızlılar, hiç sorun yaşamadım o konuda ama ne hikmetse 1 alışverişimde bile ufacık olsun bir tester gönderilmedi bana. Burada her alışverişlerine tester gelen süslüleri görünce de kıskandım valla, daha da alışveriş yapmam. Reçete.com candır artık benim için. İlk alışverişlerimde bissürü tester gönderdiler üstelik alışveriş tutarım da 55 lira falandı.

24 şubat 14:06 24 şubat 14:07

144. cildim için dermokozmetik ürünü alacaksam kesinlikle burdan alışveriş yapmaya özen gösteriyorum. gerek aldığım ürünlerin yanında istesem de istemesem de en az bir tane tester yollamaları, ürünlerin yanında minik hediyeler yollamaları, çok minnoşlar ya bayılıyorum burdan alışveriş yapmaya.

24 şubat 13:26

143. Gönderimi hızlı olan, aradığım birçok cilt bakım markasını barındıran alışveriş sitesi. Ama geçenlerde yaptığım 535 liralık alışverişe bir tane bile tester göndermeyince baya gözümden düştüler. Bundan sonra alışveriş yaparken ilk tercihim olmayacaklar.

8 şubat 12:17