yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (186)
  • medya (7)

  186. %10 indirim kodu

  34147799

  94398763

  Yanlışlıkla iki mesaj geldi hangisi çalışır bilmiyorum. Kullanmak isteyen olursa diye yazdım.

  17 ekim 06:20

  185. Şu sanal recm olayı çok can sıkıcı olmaya başladı, linç diye ölmüşsünüz ya. Koskoca site bakkaldan ekmek almak kadar kolay ulaşılabilen bir ürünü neden +18 diye satsın teknik bir hata olduğu çok belli, bir nefes alın yahu.

  6 ekim 21:14

  184. ped fotoğrafının üstünde 18 yaşın altındaysanız lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve satın almayın ibaresi olduğuna göre besbelli bir hata yapıldığı anlaşılan site. ped dediğin şeyin çocuk bezinden mantık olarak ne farkı var ki zaten. ikisi de zorunlu ihtiyaç sonuçta. onu geçtim her gün bir sürü kadın pedi reklamı dönüyor televizyonda şöyle sızdırmaz, böyle rahat hissettirir diye 18 yaşın altındaki çocuklar görmüyor mu ne olduğunu sanki. orta okula giden bir çocuk regl olduğu zaman pedini anne ve babası gözetiminde mi alması gerekiyor? teknik bir hata olduğu buradaki mantıksızlığından bile anlaşılıyor yani. pedin cinsel ürün kategorisinde yer alması başlı başına bir saçmalık çünkü.

  6 ekim 14:47

  183. yapılan şeyin bilinçli olmadığına işin içinden biri olarak %100 eminim. turuncu kasayla bağlantım yok hayatımda 1 kere alışveriş yaptım sanırım 3 yıl oldu daha da yapmadım.

  yapılan basit bir kategorilendirme hatasıdır. şöyle açıklayayım. sitenizi düzenlerken satacağınız tüm ürünler için kategori açmanız gerekir. örneğin makyaj-yüz-fondöten gibi bir kategori ağacı vardır. fondötenin altına da keyfinize göre marka, cilt tipi ya da bitişi gibi alt kategori kurarsınız. yeni bir fondöten geldiğinde ise üstteki girişleri seçip sonra ürünü yüklersiniz.

  türkiye'de cinsel sağlık ürünlerinin sitelerde 18 yaş altı satılması sorun yaratıyor bu nedenle bu ibarenin kategoriye konulması gerekiyor. muhtemelen ürün girişi yapan arkadaş yanlışlıkla bu kategoriyi seçti ve pede girildiğinde bu uyarı çıktı. olmaması gereken inanılmaz amatörce bir hata. etkisi de çok kötü olmuş görüldüğü üzere. ancak görüyorum ki aşırı gereksiz ve büyük laflar ediliyor. siz hiç elbise kategorisine atılan ayakkabı görmediniz mi arkadaşlar bu gayet olası ve sık yaşanan bir sorun abartmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

  6 ekim 14:38

  182. Son kullanma tarihinin geçmesine çok az kalmış ürünleri sattığı için zaten sevmiyor ve alışveriş yapmıyordum bi de son rezaletlerinden sonra asla alışveriş yapmayacağıma karar verdim. Sanki regl olma yaşımızı biz belirliyoruz bu ne saçmalık, 10yaşında regl olan da var 18inde regl olan da var. Bunun kıstasını neye göre belirlemişler çok merak ediyorum.

  6 ekim 12:12

  181. ben kasıtlı bir şey olduğunu düşünmüyorum. komple "cinsel sağlık" kategorisine +18 yapıştırmışlar, pedler de arada kaynamış.

  ürün şuan "kozmetik" kategorisine alınmış sanırım ve(link: https://www.turuncukasa.com/orkid-platinum-comford-normal-8-li-ped-48682 hata )giderilmiş.

  acemice bir davranış ama altında kötü niyet olduğunu zannetmiyorum. yine de umarım ciddiye alıp bir açıklama yaparlar.

  6 ekim 12:09

  180. Daha önce hiç alışveriş yapmadım burdan, ilk kez duyuyorum. Reşit olmayan kız çocuklarına ped satmamak ne yahu! Alkol uyuşturucu falan mı satıyorsunuz sanki? Bu nasıl hasta bi zihniyet?

  6 ekim 11:43

  179. Bu siteden hiç alışveriş yapmadım siteyi de şuan ilk defa gördüm.Ama ped satışını tck kapsamına koyup +18 bireylerin alabileceği bir şey olarak göstermeleri tam olarak bir re-za-let.okumadığınız nasıl da belli,yobaz kesimden olduğunuz nasıl da belli aloo biz biyolojik olarak 13 yaşından itibaren regl olmaya başlıyoruz belki daha bile erken napalım yani? Annemize mi aldıralım pedlerimizi?müsade etmeyeceğiz kadın bedenini,kadını cinsel obje gibi göstermenize,erkeklerin her şeyini alenen yaşatıp bizim hakkımızda her şeyi kapalı kapılar ardında yaşatmanıza izin vermeyeceğiz.bünyem gereği gerçekleşen bir olay için kimseden utanmayacağım,kimseden çekinmeyeceğim pedi alıp kasiyerin önüne koyacağım,siyah poşetlere koymanıza izin vermeyeceğim çıkarıp elimde tuvalete de giderim,bakkaldan da alır çıkarım,bu kimseyi ilgilendirmediği gibi size de saygı duymayı ister seve seve ister başka şekilde öğreteceğiz.

  6 ekim 10:48

  178. bunun yanlışlıkla yapılmış olduğuna inanmak istiyorum. gerçekse çok yazık. ve gerçekse umarım, utandırmak istediğiniz tüm genç kadınlar yerine utanırsınız bir gün.

  6 ekim 10:45

  177. ben böyle saçma şey görmedim. resmen ay yok bi de regl olun isterseniz o yaşta diyecekler. insan, gelişim, döngü bunlardan haberiniz var mı sizin? hiç kullanmadığım ve kullanmayacağım sitedir. 

  6 ekim 10:24