yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (168)
  • medya (4)

  168. İlk kez alışveriş yapıp memnun kaldığım sitedir.

  Eczanede 65.5 tl dedikleri ürünü buradan kargo dahil 51 tl'ye aldım. Üstelik son kullanma tarihi ocak 2022.

  Sipariş mesajına tester isteğimi yazdım ama hiçbir şey koymamışlar. (gizlinot: 50 liralik alışveriş diye küçük gördüler herhalde )

  Bir dahaki dermokozmetik alışverişlerim için burayı tercih edeceğim çünkü diğer sitelerden daha uygun fiyatlı.

  3 mayıs 19:15 3 mayıs 19:16

  167. Alışverişim çok güzel ve sağlam paketlenmişti, kargo hızlıydı. Deneme boy ürün verilmedi.

  15 nisan 15:18

  166. Son alışverişimde kargolama hızı ve müşteri hizmetlerinden çok memnun kaldığım site. Cuma aldım, Pazartesi sabah elimdeydi ürünler. Ayrıca canlı destek penceresinden bir iki soru sormuştum. Birine cevap vermeyi atlamışlar, ben de fark etmemişim. Çok tatlı bir hanımefendi sonradan bana telefonla ulaşıp bilgi verdi. Kısacası ilgilerinden ve hızlarından çok memnun kaldım.

  11 mart 19:08 11 mart 19:18

  165. asla pişman etmeyen alışveriş sitesi.

  ben Ağrıda yaşıyorum. memleketten annemlerin verdiği kargolar bile bu hızda gelmiyor neredeyse (gizlinot: swh)

  cuma gecesi verdiğim sipariş şu an erzuruma gelmiş görünüyor. bu demek oluyor ki yarın bilemedin salı günü elimde olacak. kutudan bir pudra çıkacak olması beni korkutuyor. o da sağlam geldiyse benden keyiflisi olmaz.

  ürünleri de gördükten sonra bi düzenleme yaparım bu girdide.

  Dedim ve düzenleme geliyor:

  Paket ilk defa bu kadar özensiz geldi. 3-4 tane kağıt koymuşlar ürünlere bir şey olmasın diye. Ama asla sarma vs yok. Üstelik sıvı da değil ürünlerden biri. Allahtan pudra kırılmadan gelmiş, tamamen şansa diye düşünüyorum.

  Özellikle talep etmeme rağmen bir tane bile deneme ürün koymamışlar. Talebinizi ilgili birime iletiyoruz diye mesaj da yazmışlardı, okunmuş yani isteğim.

  Asla pişman etmiyor demiştim ama etti mi ne?

  Ne yapalım senden de mi vazgeçelim turuncukasa?

  10 mart 23:17 11 mart 16:30

  164. 4 adet tester göndererek gönlümü kazanmış sitedir

  7 mart 16:30

  163. Buradaki yorumlar çoğunlukla olumlu olduğundan sipariş verdim. Outlet kısmında ürünlerin neden outlette olduğu ile ilgili stok fazlası veya son kullanma tarihinin yaklaşması gibi çeşitli açıklamalar var. Vichynin daha önce de kullandığım bir el kremini sipariş ettim outlet kısmından, açıklama stok fazlası olduğu şeklindeydi, ancak ürün geldiğinde kokusu güzel olmayan bir şekilde farklı geldi, üzerindeki kodu kozmetik tarihini sorguladığımız sitelere girince de şubat 2019un son kulllanma tarihi olduğunu, ürünün 3 yıllık olduğunu gördüm. Outletteki ürünlerin açıklamalarına güvenmemek gerekiyormuş.Outletten olmayan ürünler de sipariş etmiştim, onların üzerinde 2020 yazıyor, umarım doğrudur.

  22 ocak 11:45

  162. Pazartesi günü verdiğim sipariş elime yeni ulaştı. Hızlarından hiç memnun kalmadım, ürün ellerinde yoksa zaten hiçbir şekilde haber vermiyorlar. Sadece paketlemeleri güzeldi, son kullanma tarihinde bir sıkıntı yoktu. 3 tane tester çıktı, medyaya ekleyeceğim. 

  ilgili medya:
  1
  19 ocak 15:41

  161. Buradaki yorumlara güvenerek trendyol siparişimi iptal edip ürünleri turuncu kasadan aldım. Üstelik 35-40lira daha uygun fiyata, daha hızlı ve ücretsiz kargo teslimatıyla gayet memnun kaldığım bir alışveriş oldu. İki adet güneş koruyucu almıştım ama anladığım kadarıyla talep olmadıkça pakete tester ürün koymuyorlar. O koca paketi açtığımda yaşadığım tek hayal kırıklığı bu oldu. Reçete bu açıdan hem bonkör hem de siparişinizdeki ürünlere uygun testerlar (gizlinot: Biotin takviyesine sampuan, cilt ürününe temzileyici nemlendirici ürünler mesela)gönderdikleri için müşteriye daha özel hissettiriyor. Yine de tekrar alışveriş yapmayı düşüneceğim bir site. Ayrıca outlet kısmındaki ürünlerin açıklama kısmında neden o bölümde satıldığını yazmaları da güven temini açısından artı puan 👌🏻

  7 kasım 2018 22:58

  160. Az önce baktım, outlet diye bir kategori var. Kozmetikte outlet nasıl oluyor anlamadım, kimyasalı mı bol kaçtı ne oldu yani hatası nedir? Kullanma tarihi mi yakın acaba gerçekten anlayamadım.

  Edit: çok sayıda mesaj gelmiş, karton ambalajı hasar görmüş ürünler ya da kullanma tarihi çok yakın ürünlermiş. Bilemiyorum altan bilemiyorum.

  2 kasım 2018 17:14 2 kasım 2018 20:47

  159. ilk defa burdan alışveriş yaptım. bioder yüz serumu,sensodyne diş fırçası,avene triacneal krem ve tung dil fırçası siparişi verdim. ertesi gün beni aradılar ve malesef dil fırçasını temin edemediklerini söylediler ama sipariş verirken stokta görünen bir üründü. biraz hayal kırıklığına uğradım indirimli bir fiyatı vardı ve çok merak ediyordum. ama diğer ürünler sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. ama hiçbir tester ürün yollamadılar :/

  21 ekim 2018 14:52