girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • medya (1)

1. İki kimyagerin kurduğu doğal bakım ürünleri satan ve instagram sayfaları bulunan marka.

Ufak külliyatı okumak istemeyenler için özet: beklemediğim kadar memnun kaldım, ilgililer ve çoğu doğal markada olduğu gibi koku sorunu yok.

Öncelikle söylemeliyim ki çok naziklerdi, tüm sorularıma nazikçe cevap verdiler. Mail adresinden de iletişime geçebiliyorsunuz. Çok alerjik bir bünyem olduğunu söylediğimde tester göndermeyi teklif ettiler, ben de denemek istediğim ürünleri söyleyince mümkün mertebe hepsinden göndermişler, hatta özellikle belirtmediğim bir ürünün bile testerını koymuşlar. Bütün ürünleri güzel cam şişelerde, köpüklere sarıp sarmalayıp göndermişler. Asla kırık veya akma gibi bir durum yoktu, sıvı ürünleriyse ne olur ne olmaz diye şeffaf folyoyla sarmışlar. Ürünler zarar görmesin diye içine kağıt da tıkıştırmışlar. Paketleme gerçekten muhteşem!

Bu ürün yorumları uzun kullanım sonuçlarını içermiyor, ama denediğim kadarıyla izlenimlerimi iletmek istedim. Belki ileride bu girdiyi editlerim.

Göz serumu: En çok korktuğum buydu, aşırı alerjik bir göz çevrem var. Alerji yapmadı ve güzelce nemlendirdi. Yağsı bir dokusu var. Kokusu yok.

Yüz toniği: Biraz bal gibi kokuyor, ben sevmedim kokusunu. Ama kedim çok sevdi sürünce tüm cildimi yaladı. (gizlinot: Ehehe) Su gibi bir yapısı var. Bir de bunu spreyli şişeye koymuşlar, pıst pıst sıkıyorsun hemen. Güzel olmuş.

Sivilce macunu: Ben bunun işe yaramasını beklemiyordum ama sivilcelerim üstüne tabaka halinde sürdüm ve kuruyunca yıkadım. Ertesi sivilcelerim sönmüştü, açıkçası bu kadar etklil olmasını beklemiyordum. Biraz daha likit bir kil maskesi gibi bir dokusu var. Buzdolabında saklamanız öneriliyor, buzdolabında saklayınca harika okaliptusumsu bir kokusu var ama dışarıda bekleyince pek hoş kokmuyor.

Kol altı kremi: Bu da işe yaramasına şaşırdıklarımdan. Katı, pudralı bir krem dokusu var, koltuklarınıza (gizlinot: Ben göğüs altıma da sürdüm)sürünce terlemeyi ama kokmamayı vaad ediyor. Ve gerçekten bu vaadini yerine getiriyor. İstediğiniz kokuda hazırlıyorlar.

Diş macunu: Bunun için iki seçenek vardı, beyazlatıcı ve normal. Beyazlatıcı aktif kömürlü imiş ama normal macunla dönüşümlü kullanmayı öneriyorlarmış. Ben normal macundan aldım, biraz karanfilli bir tadı var ilk fırçaladığımda acı geldi ama birkaç fırçalamadan sonra güzel gelmeye başladı. Gerçekten güzel arındırıyor, yapısı katı ama ağızda hemen sıvılaşıyor. Bir de spatulayla koymuşlar yanına hijyenik sebeplerden, çok iyi yapmışlar.

Yüz temizleme tozu: Tereddütle almıştım nasıl olacak falan diye ama bayağı sevdim. Tozu alıp 1-2 damla suyla karıştırıp suratınızı onunla yıkıyorsunuz. Bayağı bebeksi bir his bırakıyor cildinizde. Tek sıkıntısı kavanozda olduğu için ya fazla ya az alıyorum elime. Ona da bir spatula ayarlarsam bu işi çözerim sanırım.

Güneş kremi: Bu ürünün patenti kendilerine aitmiş. Beyazlık bırakmıyor, yapış yapış değil, kokusu güzel, gün içinde topaklanma yapmıyor... Bir güneş kreminden bekleyeceğim tüm şeyleri karşılıyor kısaca. Göz çevremi genelde güneş kremleri yakar, bunu denediğimde öyle bir sıkıntı olmadı.

Doğal ürünler sattığı için en çok kokudan korktum açıkçası, ama kötü kokmuyorlardı. Bir de çabuk bozulması var tabii, onu da zaman gösterecek. Şu ana kadar memnun kaldım, dilerim bir sıkıntı çıkmaz. Cildim reaksiyon göstermezse buradan almaya devam etmeyi düşünüyorum.

ilgili medya:
1
24 haziran 10:41 24 haziran 14:43