yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (2)

  44. Bugün ecmel'in doğum günüydü. Teyakkuzda bekledim bakalım online bir kutlama olacak mı tuvba tarafından diye. Olmadı.

  Akşam herkes toplaşmış, rakılar içilmiş, tuvba yok. Ha bunlar da çok normal. Tuvba hamile sonucta. O sigara dumanının altında, hele ki sigarayı hamilelik nedeniyle bırakmışken, içkili mekan çekmek istemeyebilir. Sosyal medyadan da kutlamak zorunda değil ecmel'in doğum gününü.

  Ayrıca ilayda ve ecmel çok samimi bir story paylaşmışlar. Bence kesin benim girdimi okuyup bizim aramizda sorun yok mesajı vermişler (dhsjsjshs bu kadar da dünya benim çevremde dönmüyor ya. Şaka yapıyorum).

  Akşam 9 sularında da tuvba "artık kimsenin bullshit'iyle uğraşmak zorunda kalmadığımı fark ettim" minvalinde bir story atmış.

  Bu arada bir süslü aynı başlıktaki bir önceki girdime istinaden "ecmel ve tuvba yakın oturmalarına rağmen birbirlerine gitmiyorlar uzun zamandır" dedi. Bir de hamileliğini arkadaşlarına açıkladığı videoda ilayda yokmuş. O da onu fark etmiş. Ben de ecmel ve tuvba'nın yakın zamanlarda taha'ya aynı etkinlik için (kutu oyunu oynama) arka arkaya (bir iki gün arayla) ama ayrı ayrı gitmelerini garipsemiştim.

  Valla haklı olmak istemiyorum ama o kadar boş hayatım var ki bir yandan da merak ediyorum. Varsa öyle bir şey söyleyin. Yoksa, daha da çok söyleyin. Bir araya gelin, bir şey yapın da rahatlayalım be!

  16 ekim 02:32 16 ekim 02:34

  43. Cinsellik videosunu izledim, yapmaya çalıştığı şeyi anlıyorum ve destekliyorum. Ancak göz ardı ettiği bir şey var. Takipçi kitlesi büyük oranda 12-18 yaş aralığındaki çocuklar. Ve tuğbanın cinsellikten utanmayın, yaşayın, evlenmeden önce kesinlikle yaşanmalı dediği konuyu bu çocuklar üzerlerine alınıyorlar. Lise öğretmeniyim, ortaokul ve lise çocuklarını bizim nesildeki gibi düşünmeyin. Erken yaşta birçok şeyi deneyimlemek istiyorlar ve bu konu istismara çok açık bir konu. Vücut benim karışma hoca diyor karşımda 16 yaşındaki çocuk. İstediğimle yatarım bu utanılacak bir şey değil diyor. Utanmalısın demişim gibi davranıyor. Mutlaka evlendikten sonra bunu yaşamalısın demişim gibi anlıyor. Yaşının farkında değil. Bu tarz videoları çok yanlış anlıyor bu çocuklar. Gerçekten çok üzgünüm.

  15 ekim 16:50 15 ekim 20:58

  42. Bir süredir ilayda ve Ecmel'le asla aynı ortamda görmediğim influencer.

  Ecmel ilayda'nın son fotoğraflarının çoğunu beğenmiş. Tuvba da ecmel'in bir iki fotografını beğenmiş. Ama ilayda'dan tuvba'ya veya tuvba'dan ilayda'ya pek bir beğeni gitmemiş.

  Yani insta beğenileri çok da önemli değil, bazen akışta bir şeyler kaçabiliyor. Ama yine de son zamanlarda grubun erkeklerinin çoğu yerden çıkmasına rağmen kızların hiç aynı ortamda bulunmaması beni bi' nebze üzüyor. Umarım yanlış yorumluyorumdur ve umarım durum böyle değildir.

  11 ekim 20:46 12 ekim 12:33


  41. Sıra bebiş bekleyen aykırı youtuber'mız tuvba'da. 

  İmza kokusu mu bilmem ama masasındaki tek parfüm estee lauder modern muse le rouge. Yani nihayet bir tık da olsa farklı bir parfüm tercihi görebildik. Klasik popüler parfümler varken farklı bir tercih yaptığı için öncelikle kendisine sevgilerimi sunuyorum. Le rouge kesinlikle designer kategoride farklı ve özel bir koku. Aslında flankerı olduğu klasik modern muse'n aksine oldukça sıcak bir parfüm. Vanilya ve kırmızı meyvelerin tatlılığının yanında, kırmızı biber ve safran alttan hafif bir baharatlılık verirken gül ve yasemin gelip ortamı sakinleştiriyor. Notaların çok güzel karıştığı kompleks bir parfüm. Onu tek bir kategoriye koyamam. Safran notası beni parfümlerde biraz zorladığı için ben bir tık uzak duruyorum bu parfümden sadece ama kesinlikle beğeniyorum. 

  Yine de ben tuvba'ya daha farklı bir imza kokusu seçerdim. O koku da kesinlikle ama kesinlikle burberry her olurdu. Sesimi duyarsa lütfen koşarak o le rouge'u bıraksın ve bu mükemmel parfümle tanışsın çünkü bu parfüm tuvba'nın tarzına bence çok yakışır. Kırmızı meyvelerin tatlılığı ile çok modern bir odunsuluk ve tatlılığı dengeleyen misk ile burberry her hem çekici, hem özel, hem genç ve enerjik hem de performansı çok iyi bir parfüm. 

  14 ağustos 00:21

  40. Aşırı depresif bulduğum ve kendisiyle özgüven problemleri yaşadığını düşündüğüm instagram kullanıcısı. Bebeğini inşallah sağlıkla kucağına alır. umarım daha tam ruhen iyileşememişken doğum sonrası lohusa depresyonuna girmez. O potansiyeli üzülerek görüyorum. 

  29 haziran 23:32

  39. hamileliğini açıkladığı videonun başını izledim biraz gerçekten duygusal bir videoydu. allah sağlıklı bir şekilde çocuğunu kucağına almayı nasip etsin. ama bitmek bilmeyen depresyonları ve karamsar halleri ile duyuyorum ben bu kızı sürekli. kişisel düşüncem “sorunlu” imajı çizip buna sığındığı, ve ruhsal sorunlarını gereksiz fazla yansıttığı yönünde. psikoloğu mu ne tavsiye etmiş hatta bebek yapmayı -bunu da nereden okudum beynimde nasıl yer etti bilmiyorum- umarım bir şekilde bu ruh hallerinden kurtulur ve ebeveyn olma sorumluluğuyla ruhsal açıdan daha sağlıklı bir birey olarak başa çıkar. 

  28 haziran 00:13

  38. Erkek bebek bekliyormuş. Videosunu izlemek istemeyenler için amme hizmeti. 

  27 haziran 23:29


  37. Sürekli yattığı yerden aynı yüz ifadesiyle attığı hiçbir şey ifade etmeyen storylerine artık bugün dayanamayıp unf arasına giren. Bir de sürekli bir şeyleri eleştirme zorunluluğu varmış gibi oturduğu yerden gördüğü bir evin cam balkonla kapatılmış olmasını yapı katili olarak yaftalamış ve bunu eleştiren birine de yine aynı iticilikle neyi eleştirip eleştiremeyeceğimin listesini verin bıdıbıdısı yapmış ?? Bacım e aynı şey değil mi sen her şeyi eleştirip bunu paylaşıyorsan insanlar da bunu eleştirebilir gayet ? Kafalar karışık bayaa

  27 haziran 14:22

  36. Eski evle yeni evi kıyaslayamıyorum bile:( Tuvba zaten depresif bir yapıda o kapkaranlık evde insanın bunalımdan bunalıma koşmaması imkansız gibi. Salonun genişliği ve servis camını beğendim sadece evde. yazın bile böyle kasvetliyse kışın hayal edemiyorum. Mutfağı kandil lambasıyla aydınlatılmış gibi görünce şok oldum.

  Sırf "modada yaşamak" isteğiyle o evi tuttuklarına eminim videoda sürekli evin şurası şöyle ama hiç önemli değil diyip durdu çünkü.

  Moda da evden çalışan ya da o semtte esnaflık yapan, dükkanı olan insanlara hitap eden bir yer kendi içinde hiçbir yere yakın olmayan bir semt mlsf...

  Ayrıca instada taşınma sebebi olarak komşuların buffyden ve kendilerinin gürültü yapmasından şikayet etmeleri olduğunu da söylemişti. Buffy konusunda komşularını kınıyorum. Köpek bahçeyi pisletiyormuş ve tuvbalar temizlemiyormuş sözde, bunun mümkün olduğunu hiç sanmam en çok kendileri rahatsız olurdu. Ama gürültü konusunda komşuları haklılar bence. Arkadaşlarıyla beraberken o kadar yaygara yapıyorlar ki ben izleyemiyor yoruluyorum. Belli bir yaşın üstünde, eğitim görmüş insanlar nasıl çevrede insan yokmuş gibi böyle davranabilir anlam veremiyorum ya

  13 haziran 15:41 13 haziran 15:51

  35. Yeni ev videosunu izledim. Eski evinin muhiti sanıyorum fikirtepedeydi her yere çok uzak olduğunu ve taşınmalarının en büyük sebeplerinden birinin bu olduğunu söyledi.

  Eski evinin bahçesi, evin mimarisi ve güneş alıyor olması beni mest etmişti açıkçası. Bulundukları konum da altında araba olduğunu düşünürsek her yere aslında oldukça yakın mesafede... Yine kadıköyde bir semt olan modaya geçmişler şimdi. Yeni evlerini yalnızca semt olarak düşünürsek tabi ki moda çok daha güzel bir semt. Eski ev de araçla/metroyla modaya 10-15 dk mesafede bulunuyordu zaten. ANCAAAK yeni evi öyle karanlık ki izlerken ruhum daraldı birisi boğazımdan sıkıyor gibi hissettim. Evin sadece iki odası güneş ışığını alıyor, mutfak&banyo&çocuk odası sanki mum ışığıyla aydınlatılıyor gibi bir his yarattı bende. Ev çok eski olmamasına rağmen mutfak ve banyo dolapları, tezgah da oldukça eski görünüyor. Eski evinden sonra burası bana göre attan inip eşeğe binmek gibi olmuş. 5-6 bin lira verip asla oturacağım bir ev değil :((( yine de yaşayacak olan kendileri diyor ve bebekleriyle sağlıklı mutlu anlar yaşamalarını diliyorum :')

  13 haziran 14:08 13 haziran 14:13