yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • medya (2)

  56. Burnu ile bu kadar barışık olması çok hoşuma gidiyor. Çevre baskısı, sosyal medya derken kalıplaşmış estetik algılarına iyi bile direniyor. 

  17 eylül 23:14

  55. Dünyalar tatlısı bebeğini görmek için profilini ziyaret ettiğim influencer. Tuvba'yı takip etmemi gerektirecek herhangi bir olayı olmadığını düşünüyorum ama (nazar değmesin) oğlu gerçekten çok sevimli bir çocuk. Günümü güzelleştirmek için arada açıp fotoğraflarına bakıp çıkıyorum. Hep böyle mutlu olsunlar, Allah birbirlerine bağışlasın.

  11 eylül 14:45

  54. Bu hanımefendiyi tanımıyorum etmiyorum sadece Twitterda önüme düştükçe biliyorum en son birisinin çocuğunun cinsiyeti ne diye sorusuna kız bebek kategorisinden turuncu tulum alarak toplumsal cinsiyet rollerine karşı bir hamle gibi uzun uzadıya yazmış neyse beni çocuğuna hangi reyondan bir şey almış ilgilendirmez ama en sonunda ekine şu anda fikrini soramıyoruz ilerde kendi kararını verir deyip çocuğunun her anını para kazandığı sosyal medyada paylaşıp bakınn ekinin altını değiştiriyoruz videosu tarzı postları atarken ekine soruyor mu sonra ekin onaylıyor mu bunu

  Bu arada medya ekleyecektim bu girdiye :'( nasıl ekleyebilirim illa link üzerinden mi olması gerekiyor

  22 şubat 23:00 22 şubat 23:09


  53. ailesiyle birlikte çok tatlı hayatları var evet ama ben tuğba'nın çok yorucu bir insan olduğunu düşünüyorum. evet zorbalığa uğramak son derece kötü ve iğrenç bir durum ama sürekli ısıtılıp ısıtılıp aynı konuların önümüze getirilmesi çok sıkıcı. arkadaş ortamında da sanki sürekli mıy mıy, hiçbir şeyden keyif almayan bir insan gibi. eşi ceyhun çok bilinçli, çok saygılı bir insan videolarında onu bile o kadar yoruyor ki. ruh emiyor adeta. arkadaşlıklarının bitmesinden bile anlıyoruz bunu. 

  ecmelle küs olduklarından dolayı ecmel linç yemişti ve ecmel twitter'da çıkıp açıklama yaptı. "ben karşı taraf hamile olduğu için bir şey demek istemiyorum ama çok üstüme geliyorsunuz,bilmediğiniz şeyler var" mahiyetinde bir şeyler söylemişti tuğba çıkıp hiçbir şey söylememişti. aralarındaki konuyu bilmiyorum fakat arkadaş grubundaki birden çok kişiyle arası bozulan tuğba olduğu için bence tuğba haksız bilemiyorum. 

  16 şubat 01:03

  52. Kendisi tatlı bir insana benziyor, eşiyle ilişkileri de çok güzel duruyor ama gerçekten biraz fazla abartılmadı mı? Üstelik artık insanların çocuklarını bu kadar fazla sosyal medyada paylaşması çok rahatsız edici. Duyar kasmak için söylemiyorum asla ama neticede çocuğun iznini alamıyorsun. Belki gelecekte aile hayatının bu kadar ifşa edilmesinden rahatsız olacak yani nereden bilebilirsin ki bunu. Kaldı ki etrafta bu kadar hasta ruhlu, çocuk istismarcısı insan varken kimse bebeğini sürekli paylaşmamalı şahsi fikrimce. Sen sosyal medyada iş yapıyorsun diye çocuk da bu hayatı tercih etmek zorunda değil. Son olarak çocuğun sürekli oyun bilgisayarı, telefon vs. gibi şeylerin yanında radyasyona maruz kalması konusunda ciddi bir bilinçsizlikleri olduğunu düşünüyorum.

  11 şubat 06:37

  51. Sürekli takip ettiğim değil ancak sevdiğim birisi, taze anne. Ama geçen akşam kendisinin lohusa ,evinde ise minicik bir bebek olmasına rağmen vaka sayılarının patlama yaptığı ve şu varyant meselesi daha fazla tehlike arz ettiği şu günlerde aşırı kalabalık şekilde oturmaları ve kendi bardağından sırayla bir çok kişiye içirmesi çok rahatsız etti beni kimseye annelik öğretmiyorum o konuda yanlış anlaşılma olmasın ortada çok ciddi bir halk sağlığı mevzusu var nasıl bu kadar rahat olunabiliyor?

  15 ocak 09:48 15 ocak 10:01

  50. abi bebeğiyle ilk fotoğrafını paylaştığında gelen beğeni sayısına şok oldum. meğer ne çok insan onu tanıyor ve seviyormuş, doğurmasını bekliyormuş. ben kendi halinde takılıyor biliyordum. helal olsun.

  4 ocak 15:41


  49. Gene bir influencer başlığında " niye takip ediyorsunuz niye meşhur ettiniz." Çemkirmesi. Bu sefer hızını alamamış bebeğe laf sokmuş. Bu platformda her girdi girilen kişiyi tanımak zorunda mısınız? Oturup ne iş yaptığı hakkında özet mi geçmemiz lazım ? Para kazandırıp meşhur etmiyoruz merak etmeyin sadece görünce bakıp yorum yapıyoruz bu kadar. Allahım ya.

  4 ocak 13:37

  48. Türkiye youtube'unda takip ettiğim çok az kanal var. (Beril sergün,geekyapar,barış zorba)

  O yüzden böyle kişiler bir şekilde keşfetime düşünce kendimi çok yabancı hissediyorum. Bir de öyle gündemden düşmüyorlar ki tamam artık bu kimmiş neyin nesiymiş diye meraka kapılıyorum. Harbiden kim bu kadın? Niye bebesini bu kadar konuştunuz? Herkes rahminden karantina bebeği fırlatıyor zaten bu kadının ek olarak özelliği nedir!!????

  3 ocak 16:20 3 ocak 16:28

  47. Bebeği dünyaya geldi. Çok mutlu, sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum kendisine. Tuvbayı uzun yıllardır takip ediyorum. Son zamanlarda çok büyük bir kitleye hitap ettiğini düşünüyorum. Beğenileri 500.000 kişiyi aşmış durumda. Bu kızda ne buluyoruz diye oturup düşündüm. Bence cevap kesinlikle samimiyet. Birçok influencer aksine tuvba çok samimi ve kendi içinden geldiği gibi yaşıyor. Sürekli ergenlik ve çocukluk dönemimde uğradığı zorbalığı pişirip pişirip önümüze sürmesini sevmesem de videolarını izlemeyi seviyorum. Dilinde sürekli aile baskısı ve işte normlarımızı yıkarak gençliğinizi yaşayın minvalindeki sözcüklere bir öğretmen olarak ne yazık ki katılmıyorum. Mantığa ve mesaja tamamen katılsam da servis ediliş biçimi hatalı. 

  3 ocak 15:09