girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • medya (0)

64. Konumlandirildigi yer itibariyla zamaninda ajda yerine hande yener tarafindan tanitilmasi gereken marka. Turkiye gozunun ustunde bir cizgisi oldugunu dusunuyorum. Ama bu cizgi ayni zamanda avrupanin da altinda ne yazik ki. Uretimleri genelde cin oldugu icin doviz dalgalanmasi karsisinda surekli kalitesinden odun veren marka olmustur.

15 kasım 23:30 16 kasım 18:26

63. En yakın %50 indirimini beklediğim firmadır. Beğenip beğenip fiyatı yüzünden vazgeçmekten ciğerim soldu. İki aylık bursumu buradan yapacağım alışveriş için harcamayı planlıyorum.

15 kasım 23:04

62. Yeni sezon ürünlerini inanılmaz tarz buldum. çok güzel elbiseler, etekler, hırkalar var. Ama fiyatları arşa çıkıyor ne yazık ki. Bugün %20 indirimli bir etek aldım bir sürü şeyde gözüm kaldı. Siz de bir bakın hazır indirimdeyken belki kendinizi şımartmak istersiniz.

8 kasım 13:29


61. İndirim zamanı kaçırılmaması gereken star parçalar üreten marka. 

2 kasım 02:59

60. Çok pahalı.

Ben her girdiğimde herşeyi bana günlük hayatta giyilemez,oyuncak tipinde geliyor.

Sonra full twistten giyinen bir arkadasimi görüyorum. kız mı zevkli yoksa seçip buluyor mu nedir, her beğendiğim şeyi twist çıkıyor.

Ama yine de paraya kiyip indirimsiz alacağım ürünlere sahip değil.

Kokusuna ise aşığım ama hassasiyeti olan insanı delirtebilir.

14 eylül 09:06 14 eylül 09:08

59. İnanılmaz ağır kokusu nedeni ile önünden geçmekte bile zorlandığım mağazadır. ne kadar gereksiz bir özellik bu böyle diyorum. 

13 eylül 12:50

58. Tişörtlerinin kalıbı aşırı geniş. Ben de balık etli olduğum için gerçekten bayılıyorum. İndirimden 30 40 50 civarı bulabiliyorsunuz ama ceketlerinin aşırı pahalı olduğunu düşünüyorum. Genel olarak ben tasarımları beğeniyorum. Annem terzi olduğu için mağazaya girdiğimizde içlerini kollarını hep kontrol eder. Aslında gerçekten çok ucuza mal oluyor onlara ama gelin görün ki dünyanin parasına satıyorlar tıpkı diğer her marks gibi.

13 eylül 11:46 13 eylül 11:47


57. bazı ürünlerini çok karmaşık buluyorum desenler fırfırlar asimetriler zincirler pullar boncuklar hepsi bir arada kullanıyorlar ve göz yoruyor ama bazı trençkot, biker ceket,parka gibi dış giyim ürünlerini de tarz ve orijinal buluyorum. tabii sadece indirim dönemlerinde

13 eylül 11:43

56. bütün ürünlerinin üstüne kuş konduran marka, tarz olmaktan uzak buluyorum.

12 eylül 18:31

55. genellikle casual görünümünüze renk katan, basic parçaları farklı detaylarla kombinin göz önündeki parçası haline getiren ürünleri olan marka. mesela siyah skinny bir jean, üzerine düz beyaz bir gömleği twist'ten alacağınız herhangi bir ceketle farklılaştırabilirsiniz. bence gençlere çok hitap eden parçaları var ama malum öğrenci bütçesiyle sadece indirim döneminde (gizlinot: o da belki) alışveriş yapabileceğim marka.

12 eylül 16:49