yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (6)

  25. 2011 den beri kullanıyordum ama genelde takip ettiğim hesaplar xbox phil spencer, ekrem imamoğlu falan. bi neler oluyor diye popüler türk hesaplarını takip etmeye karar verdim ve aman tanrım didim. (☉_☉)

  içerik olarak bilgilendirme değil günlük olarak yerme ve pohpolama üzerine kurulmuş bir ilişki ağı mevcut. elbette insanların nasıl davranacağına karar verecek değilim ancak salt yergi üstüne bir eğlence kültürüyle insan nasıl mutlu olabilir ki? like veya follow almak gerçekten önemli mi veya bilmediğim bir para kazanma yoluysa mantıklı olabilir. bir film vardı adını unuttum hatırlarsam burayı editleyeceğim. filmde amerika üstünde olmayan bir otoyola giriyorlardı ve olağan üstü durumlarla karşılaşılıyordu. bir kasabada gençler köle gibi çalışıyorlardı bunun karşılığında akşam diskoda sınırsızca eğlenebilecekleri bir alan ve uyuşmaları için özel yapım uyuşturucu veriliyordu. üstelik bunu veren de kasabının polisiydi çünkü böyle idare etmeleri çok kolaydı. demem o ki; internet çok geniş bir dünya her türlü fikirin geniş kitlelere yayılabildiği bir alan ancak artık bunun kullanımı yüzeysel ilişkiler ve hızlı tüketim üstüne kurulu. ilk başta eğlenceli gelebilir ancak belki de insanı fark ettirmeden uyuşturan bir amaca hizmet ediyor olabilir. elbette bunu isteyenler de biziz, sonuçlarını düşünmemek işimize geliyor olabilir.

  9 ağustos 13:57

  24. Artık insanların cool olacağım diye anlamsız yazılar paylaşmasından sıkıldığım için kapattım. Ama şu komik olmayan ya da tecavüz, hayvan hakları ile ilgili hassas konularda yalan yanlış twitleri ss alıp instagrama yükleyen bir grup var. Allah aşkına Twitter’da kalın.

  12 temmuz 19:02

  23. Yaklaşık saat 21.45 ten beri çökmüş durumda. Instagram,whatsapp dedik buna bir şey olmuyor dedik,nazar değdi uygulamaya:/

  11 temmuz 22:19

  22. Kullananlardan ricamdır #Suleceticinadalet etiketine yazalım lütfen. Susturamayacaklar. Bugün twitterda herkes bunu görecek. 

  30 mayıs 22:14

  21. öyle bir hal aldı ki şu twitter, milletin birbirini şikayet ettiği bir alan oluverdi. sokakta bir şey oluyor, koşa koşa twitter da paylaşıyor, toplu lince çağırıyor takipçilerini. bir doktora gidiyor, doktor gözünün üzerinde kaşın var diyor olay oluyor twitter da anlatıyor tekrar lince çağırıyor takipçilerini. twitter'da kimi takip etsem devamlı bir şikayet, memnuniyetsizlik ve toplu linç çağrısı yapılıyor. yüz verdik ali'ye geldi s.çtı kapıya durumu. 3 bin 5 bin takipçi kasan kendini toplumun sesi sanıyor. tabii bir de aynı geyiklerin 1500 versiyonunu görüyoruz. sanırım takip listemi gözden geçirmemin zamanı geldi.

  27 ağustos 2018 20:14

  20. Ergen yuvası olmuş bir sosyal medya uygulaması. Belli başlı sözcük kalıpları var ve sürekli bu kalıplar üzerinden düşük iq'lu espriler dönüyor.

  Son zamanlarda yeni yeni yayılan kanser türleri aşağıdadır.

  -bir buçuk aylık kuzenimin canı sıkılmasın diye oyun oynatıyordum. Oyunda o kasiyer olmuştu ve aynen şunu dedi "artan enflasyon ve dolar kuru ekonomimizin içten içe çökmesinin başlıca sebeplerindendir."

  Tarzı asalak asalak küçük kuzen ya da kardeş tweetleri. Hepinizin kuzenleri de bukowski maşallah aforizma kasıp kavuruyorlar ortalığı. Kesin yaşanmıştır bu yürekten inanıyorum.

  -tıp: tam puan yaparsan belki

  Hukuk:499 alırsan belki

  İşletme: gardaşım bir şeye ihtiyacın var mı gardaşım? (gizlinot: Her b ka yapıştırılan gardaşım kalıbı.)

  -*gözlerini kısmış bakan bir köpek fotoğrafı* "bu şey değil mi ya? Sevmediğim birine bakarken Ben.

  *ağlarken birden gülen bebek videosu.* "abi yhaaa resmen ikizler burcu."

  *ben çok mükemmelim tarzı bir replik kesiti.* "aslan burcu özeti."

  -"bu gün blablablabla oldu güne puanım 5/10." (gizlinot: Kardeşim sen salak mısın neden güne puan verme gereği duyuyorsun?)

  -*lahmacun yiyen çift fotosu* "seninle şöyle olabilirdik." (gizlinot: Cringe)

  Yks esprileri.

  -"eczacılık istiyordum kısmet torbacılıkmış. Aman zaten hap satmıyor muyuz ikisinde de."

  -*burger king amblemi fotoğrafı* "tercihlerimde ilk sıraya ne yazacağıma karar verdim."

  Artık azalarak bitin ya. Yeter kusacağım yeter ya. Bizi bir salın ya. Bıktım anlıyor musunuz?

  4 ağustos 2018 01:08 4 ağustos 2018 01:15

  19. yillardir kullandigim sosyal medya uygulamasi. bazen icimi dokuyorum bazen gelisi guzel herkese salliyorum. cok seviyorum yani<3

  3 mart 2018 14:58

  18. uzun zaman sonra twittera katıldım. hiç dilini bilmediğim bir ülkeye turist olarak gitmiş gibi hissediyorum :(

  3 mart 2018 01:03

  17. 280 karakter olacak olan platform

  artık entryler

  yağmurdan sonra toprak kokusunun toprağın kokusunu içinize çekin mutlaka kokuyo bak toprak kokusunu hissediyorsanız eğer sizde benim gibi toprağın kokusunu seviyorsunuz demektir. hatta öyleki yağmurdan sonra toprağın kokusu error error error yazılacaklar tükendi :))

  şeklinde olabilir

  not: edebiyat parçalayamıyorsanız eğer saçma sapan entryler girmek için karakter sınırını kullanmayın :))

  27 eylül 2017 00:35

  16. ' Ne çekiyor bunlar? ' diyerek kullandığım sosyal ağ...

  9 ağustos 2017 02:04