sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. valla öyle mavinin reklamındaki gibi bir şey aklınıza gelirse böyle bir başlık gördüğünüzde, değil süslüler. zar zor yetişmeye çalıştığınız uçak kaçtığında bir çöküntü, bir hüzün. ardından bir yere yetişilecekse telefon etmeler, haber vermeler. oldukça hüzün dolu dakikalar ama büyütülmemesi gereken bir durum, mavininde bunu konu almasına anlam verememiştim, fikri olan varsa yeşillendirsin süslüler.

  14 mayıs 2016 22:23

  2. En çılgını için (bkz: 9/11)

  Sen uçağı kaçır, yetmesin gökdelene sapla.

  14 mayıs 2016 22:26

  3. mavi reklamındakiler kadar zengin olsam bana da koymazdı diye düşündüğümdür.

  14 mayıs 2016 23:30

  4. Başıma Şubat ayında geldi. Tamamen erkek arkadaşıma atıyorum suçu :) Portekiz'e gitmiştik, 3 bileti benim hesabımdan aldık, 1 tanesini ise onun. Giderken iki uçak dönerken de iki. Neyse ben check in yapıp, benim emaile gelen uçuşların boarding pass larının çıktısını aldım.

  Neyse porto'dan Brüksel'e uçacağız, uçuşumuz bir gün sonra, o checkin yapmış ama çıktı almamış. Bana dediki yarın saat 2 civarı uçak, neyse ben umursamadım çok. Sabah oldu 9da uyandık. Dediki bir bakalım saat kaçta tam olarak uçak, ona göre hava alanına gideriz. Oturduk yatakta ve emailini açmasıyla uçuşun saat sabah 8 de olduğunu gördük, çoktaaaaan kaçmış yani, onu kaçırınca akşam olan Brüksel uçuşunu da kaçırdık :( ertesi gün işe gitmemiz gerektiğinden 3 kat pahalıya 2 bilet daha aldık.

  14 mayıs 2016 23:36

  5. Uçuş saatini kaçırmak ya da farklı bi şekilde açılsaydı keşke dediğim başlık.

  Her görüşümde bildiğin uçağı kaçırmak olarak anlıyorum , yaw kim kaçırmış , ne olmuş , yine mi teröristler falan derken sakinleşiyorum.

  Biraz önce portekizli girdiyi okumaya başlarken nası yani , ay süslü de mi uçağı kaçırmış şoku yaşadım ahsjskaslle

  15 mayıs 2016 09:53

  6. aktarma yaptığınız uçuşun geç inmesinden dolayı,sizi varış noktasına götürecek asıl uçuşu kaçırmaktır..hem de uçağınız hala apronda,ekranda ''boarding'' ibaresi yanıp sönerken..

  daha 1 saatten az süredir bulunduğunuz,hiç bilmediğiniz bir ülkede gözünüzün önünde duran uçağa check-in kapandığı için binemeyip bakakalmak, insanda fiziksel bir acı da yaratıyormuş,mavi ekran kısmını geçtim ben bizzat o acıyı hissettim.Sonrasında gelen ee şimdi ne olcakla,diğer ilk uçuşun 16 saat sonra olması ve 3-4 katı para bayılıp o bileti alıp,son kalan parayla da en dandik hostele bile gidemeyecek olmanın hüznüyle oracıkta bir köşede kendinize bir yaşam alanı yaratıp,16 saatlik bir hayatı sorgulama süresine girersiniz.O ilk defa sadece aktarma için geldiğiniz ülke gözünüzde bir ''abroud'' dan ziyade acımasız bir yere dönüşür. 

  kamu spotu : ayrı ayrı biletler alıp,kendimiz aktarma yapmaya çalışmamalıyız,kendinden aktarmalı uçuşlar satın almalıyız.

  30 mayıs 23:16 30 mayıs 23:19

  7. of allahım bu benim başıma geldi. sabah saat 6'da uçak var 4'de kalkmışım ve hazırlanmışım babamı bekliyorum. kaldırıyorum ama yok adam kalkmıyor bir türlü. en sonunda kalktı saat 5. yetiştiririm ben seni korkma dedi. atladık arabaya havaalanına vardığımızda saat 5:30'du. ee tabi uçağın kapıları kapanmıştı, alınmadım. tıpış tıpış otobüsle döndüm.

  edit: uçak kaçırdığım için özür dilerim eksici :d

  31 mayıs 00:55 31 mayıs 01:28

  8. Son anda yetişirsin kaçırırsın anlarım ama sigara içeyim son bi binmeden (gizlinot: Ne? Deli) diye kaçırmak olur mu ya hu :( Bir de yana yakıla valizimi aramıştım, oraya gidiyorum valiziniz gitmiş öbür tarafa gidiyorum mümkün değil gitmez siz uçağa binmediyseniz diyorlar. Evet siz uçağa binmezseniz valizinizde gitmiyormuş süslüler dip not geçeyim.

  31 mayıs 09:57

  9. Memleketten ankara'ya gelirken yoldaki trafik ve yağmur sebebiyle 1 dk ile kaçırmış ve hayatımın şokunu yaşamıştım.(gizlinot: 'Ne demek binemem ya! e ne olacak ki şimdi o zaman ne diycem ben üstlerime' şeklinde.) Babamı aradım geldi. tekrar bilet alınıyormuş ancak yarın sabaha dediler. Benim bugün ankara'da olmam lazım imkansız yarın sabah gidemem diye içim içimi yiyordu. Sonra istanbul aktarmalı yeni bilet aldık. Ve ben sanırım hayatımın ilk ve son business uçuşunu gerçekleştirmiş oldum o gün. Uçakta yediğim yemekler ve gördüğüm muameleye de ayrı şaşırmıştım ama inince içli köfte kokan bavulumla birlikte belko'ya binip okuluma doğru yol aldım.

  31 mayıs 12:47

  10. Normalde beklemekten nefret eden bir insanım. Bir kongre için ankaradan erzuruma gidecektim.uçuş cuma aksamıydı,ben her zamanki havaalanına gitme rutinimde yola çıktım ama trafik vardı ve uçağın kalkmasına 20 dakika kala havalimanındaydım.Haliyle uçağa alınmadım tabi,para iadem de gerçekleşmedi.Benimle beraber uçağı kaçıran bir adam ortalığı ayağa kaldırdı,tabiki birşey değişmedi.O günden sonra akıllandım.Şımarıklık yapmıyorum,erken çıkıyorum.Belki de aklıllanmam için böyle birşey yasamam gerekiyordu.

  31 mayıs 13:05