girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (885)
  • medya (12)

885. tabiki başrollerden biri öldürülmeyip, sezon finaline yakın bir yan rol dahil edeceklerdi ki seve seve harcayabilsinler, finalde öldürebilsinler. elif mi ölür bilmiyorum ama son bölüm sinyalleri çaktılar

38 dk önce

884. serhan ölsün mümkünse! 

Ya bi insan, bir baba ancak bu kadar gamsız olur. Lan senin çocugun yok mu? O çocugun o evde bi düzeni, bi odası, alıştığı bi hayatı yok mu? çocuğunu düşünüp sıçaçam lan sizin oyunlarınıza da gayrimenkul yatırımlarınıza da diyeceğine, bu salak utanmadan mutlu mutlu şarap getirmiş de aynı evde yaşamaya devam eden keko oyaya, bi de bıyık altından keh keh nasıl da anladım diye gülüyor. Git şu ötede öl serhan. mert fırat sen kal.

dün 01:57 dün 01:58

883. Merve Edip'e ısrarla gelme dediyse Edip kesin gelir ve ölür.

23 mayıs 21:50


882. Başrollerden biri ölürse ikinci sezon anlamsız olmaz mı ?

Bence emlakçı kız ölmüş olabilir. Ya da Edip ölmüştür.

23 mayıs 20:52

881. Her izlediğimde ‘allahım bana merve aksak zekası ver’ diye dua ettiğim dizi.

23 mayıs 19:37

880. saçmalıktan saçmalığa koşan son zamanlarda mantık hatasının olmadığı bir bölüm göremedeğimiz dizi. fakat umarsızca kendimi izlemekten alıkoyamıyorum.

23 mayıs 19:24

879. En acıklısı da katil kim diye en ufak cümlelerden, detaylardan bile anlam çıkarmaya çalışıyoruz ama bu dizide mantık ve süreklilik olmadığını unutuyoruz. binlerce ipucunun arasında ölen kişi raşel'in olmayan sevgilisi falan çıkarsa şaşırmayacağım. çünkü bu dizi böyle. izliyorum, çok alıştım ama maalesef böyle. ya da yine önemli biri ölür ama hiçbir şey olmamış gibi devam ederler, daha önce bir sürü önemli olayda olduğu gibi.

23 mayıs 13:44


878. artık izlemiyorum yalnızca finalini izlerim o da meraktan.

23 mayıs 13:22

877. serhan niye oya'ya "senin büyük evlerle işin olmaz, sen bunların peşinde değilsin, sen böyle bir kadın değilsin" diyip duruyor. mutlu olmak için illa küçük eve mi sahip olmak lazım. hem zengin, hem mutlu olunamıyor mu? bu medyanın vermeye çalıştığı fakir ve mutlu, zengin ve mutsuz algısı çok insanları kandırmaca değil mi?

sanki insanların fakirliğine şükür etmeleri gerek gibi bir algı yaratılıyor. sadece bu dizide de değil çoğunda bu böyle.

23 mayıs 12:44

876. Spoiler

Camdan düşen kişinin poposuna baktığımda ölen kişi serhan diyorum. İlhan zaten bir daha oya hanımın yüzü hiç gülmedi dediği ve yaşananlar 96’nın tekrarı vurgusu yapıldığı için oyanın günün sonunda zararlı çıkması muhtemel o yüzden serhanın mefta olmuş olması çok mümkün.

Aynı şekilde olaylar 96’nın tekrarıysa öğretmenlik hayatı biten edip’in bu kez hayatının bitmesi de muhtemel. Bir de edip olur olmadık her yerden yırtık dondan fırlar gibi fırlamasıyla ünlü olduğundan olay mahallinde de yüksek ihtimalle bulunuyordu. Merveyi kurtarmaya çalışırken rahmetli olmuş olabilir. Ama katil ve maktulün kim olduğunu merak ettiğim kadar edip merveye gerçekten aşık mı yoksa rol mü yapıyor bunu da merak ediyorum. Çünkü tekinsiz herifin teki, saf saf aşık olacağına pek inanamıyorum. Hala 96’nın kinini güdüyor ve merveyi bir de kendisi vurmak istiyor olabilir bir türlü emin olamıyorum.

Oya cennetten düşmüş ilk melek tanesi olduğu için asla siyah giyinmiyor ama “mervenin üst sürümü olduğunu iddia ettiğinden dlshgskhs ve yaza merhaba partisi olaylı olduğundan o da parti itibariyle bad bitch olmak istemiş olabilir. Siyah giyince kötü olacağını düşünme kekoluğu tam oyanın iq seviyesinde bir davranış. Takım elbiseden dolayı erkek olduğunu düşünsek de pekala kadın Da giyebilir. 

En büyük bedeli arzu ödeyecek detayı da var.nasıl olacak bilmiyorum ama burcu bir şekilde mehmetle evlenecek son bölümde gelinlik deniyordu ve delirmiş gibiydi bence mehmeti geri alacak. Arzu gibi aldatılmayı sineye çekmeye gönüllü bir kadının ödeyeceği bedel de anca mehmeti kaybetmek olur zaten. 

Bana kalırsa serhan ölsün ya da oya. Gram üzülmem. Edip de merveye aşık olmamış olsun bi tekmeyi de o atsın. İyilerle kötüler birbirinden kesin çizgilerle hiçbir zaman ayrılmıyor, ikiyüzlü oya daha fazla prim yapamasın ve “melek” hayatına cennette devam etsin. (Oya için söylediklerim serhan için de geçerli, bu çifti zerre sevemedim. Paçalarından salaklık akıyor ikisinin de) Ortalık tertemiz olsun.

Spoiler

23 mayıs 12:08 23 mayıs 12:13