ufak tefek cinayetler

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (341)
  • medya (4)

341. Arkadaşlar ben Mert Fırat a değil Serhan Aksak a aşığım anladım artık...

dün 00:32

340. Spoiler

İlk bölümden beri ağbii karımı aldatçam da nassı aldatçam bi yolunu bulsam hemen aldatçam anlıyo musun latin ateşi vuhuu;)) diye gezen taytay beyin etekleri tutuşmuş karısına göz kondurulunca ahahahaa.

Spoiler

19 ocak 00:34

339. 13. Bölüm fragmanı çıkmış.(link: https://youtu.be/1fmL9jFBpCU Link)

-----spoiler-----

Bu Pelin'e sarkan hoca da tam psikopat çıkacak galiba. Bu ne cesaret!

-----spoiler-----

19 ocak 00:18

338. Bilas 12.bolumden bildiriyor;

--------------spoiler--------------

Oncelikle mervenin serhan'i terkedecegine hic inanmadim. Yani elbetteki merve sahane oynadi o yuzde degil sadece merve aksak'a yakismazdi. Ki dusundugum gibide cikti sukurler olsun. Bolumle ilgili soyle bir elestirim var 12. Bolume kadar hersey sindire sindire ilerliyordu ama bu bolumde serhan tahliye oldu, pelin'in sacma sapan tripleri, oya'nin bir yandan riza'nin yancisini bulmasi, merve'nin diger yandan rizayi ispiklemes ( cohey ol. Zira rizadan nefret ediyorum) vs. Bolum kendi icinde cok hizli ilerledi biraz daha komplike ve birkac bolum surebilirdi, sonucta kolay seyler degil. Eger bu kadar kolaysa serhan bi bok bilmiyor. Peki ya benim bu halim ne olacak; bu diziyi cok fazla ciddiye aliyorum. Bir de mervenin annesinin evi nasil bir dairedir ya; salonlarcaaaaa salomanjelerceeeee ama bir portmantosu yok hahahahhahahaahahhaha

17 ocak 22:15


337. ---spoiler---

serhan'ın yerinde olsam adliye çıkışı merve'ye yeniden aşık olurdum, hatta derdim ki "canım hemen bi çocuk daha yapalım bu mükemmel genler boşa gitmesin" ama hala oya derdinde lan adam. hem uyuz hem nankör.

---spoiler---

17 ocak 20:31

336. -spoiler olabilir-

şimdi izledim de geldimm.ben arzuya 3 bölümdür sinir oluyorum öyle masum,saf falan gözüküyor sinsi olduğunu düşünüyorum çıktı da bence ortaya. yok doğru birmiş pelin ayıp etmiş, sen naptın peki? sinsi bu kadın hemen serhan üstüne şirket kurmalar müşteri zaten hazır, daha kolay oldu tabi. oyaya iftira atılırken de susarak onaylamıştı ya aynı sinsilik bu değişmedi aslında. arzu çok uyanık, pelinin ne olduğu belli açık açık yapıyor.

bu bölümü çok sevdim.oya akbaba gibisin hemen açık buldun ya dadandın hemen kaçırma fırsatı.yapışkansın oya.serhanı sevmiyorum zaten onu daha önce demiştim.oya serhan ilişkisinin iyi olmasını hiç istemiyorum ya.

bi de

bazı sahneler de aşırı saçma,polissin bi günde bir sürü cinayet bilmem neyle karşılaşıyorsun zeka yoksunu musun 2 entrika gördün ay ben çok kötü oldum birbirlerini satıyolar diyosun, senaristler çok saçmalıyor bazen.

bu arada annem tunç hocayı balgama benzetti ya dfkgld

17 ocak 19:51

335. ---spoiler---

merve'nin serhana haber vermeden evden kızını da alıp gitmesi bana seyirciyi enayi yerine koymak gibi gelmişti başta. gereksiz gizem yaratmak gibi. yani insan kocasına niyetini söylemez mi diye düşündüm. sonra şunun farkına vardım: merve belki de o eve hiç dönmeyecekti. abisiyle konuşup abisinin yapmadığına da ikna olabilirdi ve böylece kocasını gerçekten terk etmiş olurdu. bariz ikili oynadı yani.

bunların dışında her bölümde gerçekten hukuk katliamı yaşanıyor. hukukçu olmayanların bile anlayacakları bariz hatalar yapılıyor. düzgün bir hukuki danışmanlık almak bu kadar zor olmamalı.

--spoiler---

17 ocak 16:42

334. --spoiler--

hem aşırı sinir olup hem deli gibi izliyorum. oya gibi sinsi olmaktansa merve gibi onurlu yaşamsdjdldl ya şaka bir yana, merve gittiğinde nasıl da içten içe çıldırdın kız. kem gözlü seni. serhan sana laflar hazırladım ama hepsini izlerken harcadım. son sahnede oyadan önce eve varman falan hani biraz şeyce değil mi? Bu konuda nasıl bir master yaptın sana anlatamam. bu aralar taylanı bile oya ve serhandan daha çok seviyorum. Bu bölüm peline söylediklerinde gayet haklıydı. söylemiştim tekrar diyeceğim, katilin bu öğretmen olma ihtimali yüksek. ya da taylan en sonunda çıldıracak.

yok yok.

sanırım katil benim.

--Spoiler--

17 ocak 16:31

333. Sanırım Mert Fırat’a aşık oldum. 

O ne güzel bakmaktır, o nasıl bir gülüştür. 

17 ocak 15:35

332. yazılanları okumadım çünkü bölümün bir kısmını izleyebildim.

ve elbette takıldım yine bir absürdlüğe

***spoiler***

edip arkadaşım sen müneccim b*ku mu yedin de çantanda puro ile geziyorsun serhan'a vermek için?

sen serhan'ın çıktığını hadi duydun diyelim evine gideceğini nereden biliyordun?

***spoiler***

yine de seviyorum :)

17 ocak 13:59