girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1053)
  • medya (17)

1053. bu sezon 2 bölüm izledikten sonra bıraktım. (gbkz: guilty pleasure) ım bile olamayacak kadar düştü gözümde. bu işkence çekilmez. ayrıca yanlış kamera açıları ve mesafeler ile Osman Sonant'ı bodur göstermeyi başarmışlar, bravo!

bugün 13:16

1052. Kerim adil sağlam şuan oyayı iyi köşeye sıkıştırdı, merve aksak dönüyor(halay var burada) aslıhan gürbüz hakkında iyi sallandı(yok parasını beğenmemiş, yok yarı yolda bırakmış vb) ama yeni fragmandan anlaşıldığı üzere kaldığı yerden devam. Bölümün son 5 dakikasını izledim, yetti

Edit:bir gün ben de pariste istiridye yeme hayali kurabilirim umarım ^^

dün 23:42 dün 23:46

1051. Son bölümünü mucizevi atlama yöntemi ile 20 dakikada bitirmeme rağmen sıkıldığım dizidir. Bir şeyin suyunu çıkarmadan bitirmek çok mu zor acaba? İnsanoğlunun doğasında var galiba, ilişkileri, sevgileri ve hatta dizileri anlamsızlaşıncaya kadar sürdürüp nefret ettirmek. Tadı damağında kalmak diye bir deyim vardı sahi, hatırlayan var mı? 

8 kasım 06:50


1050. Bence şu an ne çektiklerini, ne yayınladıklarını kendilerinin de pek bilmediği bir yapım ekibine sahip, savrulup giden, mantık hatalarıyla dolu tv dizisi.

8 kasım 01:02

1049. ufak tefek sıçan zorlama dizi. eski dizim. fakat bi bölümde yapacakları aksiyonu 5 bölüme ufak tefek yayarak izleyiciyi kandırma taktiğini sevdim. akıllı seni.

8 kasım 00:16

1048. Serhan aksak oya için kız benim dedi, araba galiba bu

7 kasım 19:45

1047. Uyku kaçınca tekrarını netten izlediğim dizi. Aslında diziden kopalı epey oldu. Şimdi izlerken ne kadar doğru bir karar vermişim diyorum. Uzuuun uzuuun ağır çekimler, sonu gelmeyen bakışmalar. Yazamıyorsanız kasmayın yahu bu kadar. Dizi siteleriydi, netflix'ti derken böyle bayat yöntemleri millet yemiyo artık.

7 kasım 03:51


1046. Yeni bölüm fragmanını gördüm. Burcu, pelin ve oya akıllarınca birlik olacaklarmış, güçlü olacaklarmış. Hıhı canım aynen, merve gelse yine hepiniz eteğine yapışırsınız, görürüz o birliği :d. Kabul edelim mervesiz bir tadı yok dizinin, merve gitti senaryo da sapıttı :/

5 kasım 00:36

1045. ilk sezonunun ilk bikaç bölümünü izlemiştim. sonrasında geçen haftaya kadar sezon finali ve bikaç fragman haricinde hiç izlemedim. geçen hafta katilin ortaya çıktığını, arzu'nun öldüğünü filan duyunca uzun zaman sonra ilk kez baştan sona izledim. dizi genel olarak birçok insanda olduğu gibi bende de hayal kırıklığı yaratmıştı. keşke bu sezon final kararından sonra iki bölüme sığdırdıkları yersiz aksiyonları bomboş geçen koca bi sezonda oraya buraya serpselerdi biraz. senaryo hariç her şeyiyle kalite kokan bi yapımdı. nasıl berbat edilir görmüş olduk. özellikle merve gibi bi karaktere, pelin-taylan ikilisine(gizlinot: kalp), tülin özen'in oyunculuğuna, hikayenin temelinin ilgi çekiciliğine, yer ve mekanların güzelliğine, zengin ve çok başarılı stylinglere, kadroya rağmen ilk bikaç bölümden sonrası için tam anlamıyla "yazık oldu."

izlediğim bölümden sonra tekrar anladım ki dizide en sevdiğim karakter taylan. golf sahnesinde arzu'ya korkudan aşkım dediği an <3 burcu'nun pelin'in üstüne yürürken "tir tir titriyodun ayı yogi beni bırakır diye" yükselişi <3 an itibarıyla youtube'a utc taylan yazıp offline oluyorum...

4 kasım 21:10

1044. spoiler***

diziden oldukça soğuduğum için youtube kısa videolardan izledim birkaç haftadır. ama bu 39.bölüm arzu'nun kazasını görünce bölümün tamamını izledim.

ağır çekimleri, uzun uzun yürümeleri vs geçince daha hızlı bitiyor allahtan.

oya çok saftirik, serhan'a tepkili güya ama serhan "nen var kuzum?" deyince merve'nin katil olduğunu açıklarken ellerini tutmalar,yüzünü okşamalar. ayrıca arzu'nun ayaküstü özrünü de yedi.saf saf merve katil diye anlattı. yavrucum sen bu kadının evinde bulmadın mı cinayet aletini? sonra taşıdığından şüphelenip takip etmedin mi? balık hafızalı mısın da arzu'ya hemen inanıp anlattın katili. sarmaşık sosyetesini merve geliyor diye korkutmasını beğendim ama iyi taktik.

bölüm boyunca daha çok arzu'yu izledik ki kadın öldü muhtemelen, ölmediyse şok olur benim için. ona çarpan araç kerim'in serhan'ın arabasını hurdaya çevirdiği araca benziyor fakat bu bir şaşırtmaca olabilir. oya ilhan'dan araç istedi de ilhan'ın bu çapta bir araç ayarlayabileceğine ihtimal vermiyorum. yeni sezon tanıtımda burcu gelinlik provasındaydı ve tedirgindi o yüzden burcu diye düşünüyorum. pelin de araç istedi, yapabilir mi bilemedim.

oya'nın "ben yaptım" dediği cinayet arzu olabilir mi emin değilim. bana kerim ya da emre ölecek gibi geliyor.

arzu ölürse nilay ve ayaz için yıkım olur, bunu dizide nasıl aktaracaklar kaymaz ailesinin kaybını nasıl işleyecekler merak ediyorum.

1 kasım 09:12