girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (758)
  • medya (9)

758. yangın shanesi - checked

uludağda kaybolup donma tehlikesi geçirme - checked

yalan hamilelik - checked

merdivenlerden düşüp bebeği düşürme - checked

buzdolabı gibi odada kilitli kalıp donma tehlikesi geçirme(gizlinot: bunu görmediğimiz dizi yok zaten) - checked

türk dizi tarihindeki tüm klişeleri gerçekleştirmiş dizidir kendisi

az yaratıcılık lütfen

dün 09:07

757. Yaklaşık 3 senedir tv izlemiyorum, en başında annemle otururken izlemiştim bu diziyi, ilginç gelmişti. hadi dedim bunu izlerim, konusu ilginç, oyuncular da fena değil falan filan... Ya batırdıkça batırmak bu olsa gerek. Resmen vaktim boşa gidiyormuş gibi hissediyorum son bir kaç bölümdür. Kesin karar verdim, artık izlemiycem. Gerçekten sinir ettiler çünkü

15 mart 21:36

756. ---spoiler gibi değil gibi---

aklıma geldi. merve karakteri iyice itici olmaya başlamadı mı? aşırı zeki diye öve öve bitiremedikleri kadın saçma sapan laf sokmaya çalışıyor insanlara, kendi söylediği şeye kendi de inanmıyor. dangalak dangalak konuşuyor. uyduruk intikamlar alıyor. terbiyesiz, insanların zayıf noktalarından vuruyor ki bu noktaları tespit etmek de zor değil yani. ama insan olan yapmaz.

allah böylelerinden korusun gerçekten. normal hayatta böyle biriyle karşılaşsam cevap vermeye bile tenezzül etmem. ama diziye sorsan einsteinın kayıp çocuğu.

---spoiler gibi değil gibi--

15 mart 19:09


755. Çok güzel başladı ama sıkmaya başladı artık. Yalnız dizide merve muhteşem havalı değil mi? Bir hürrem bir de bu kadın dizilerde, yalnız sıfır bedenle havalı olunabileceği algısını yıktı geçti. Kilolu bir kadın da gayet şık, zarif, havalı ve seksi görünebilir efendim, bu gayet ortada. Bunun haricinde pelo muhteşem giyiniyor, en beğendiğim karakter, stil olarak. Tek kelimeyle enfes. Oya maalesef hem karakter hem de stil olarak sıkıcı. arzu yine kurtarıyor. :)

15 mart 17:25 ed.15 mart 22:57

754. Neden o kadar kişi izliyor birşeyler kaçırıyor muyum acaba diye düşündürten diziydi. annem izlerken bi kaç bölüm bakınmıştım sadece. sonradan her türk dizisindeki gibi olmuş ve izleyerek iyiki vakit kaybetmemişim dedim 

15 mart 13:35

753. obliviate süslünün dediği olursa eğer pelinin ölümü yerde can çekişen böceğin üstüne basmak olucaktır. Burdaki böcek pelin değil dizi.

15 mart 12:18

752. İddiaya göre bade işçil ve gökçe bahadır arasında sorunlar yaşanan dizi. Düşen reytingler sebebi de bu konuya tuz biber olmuş ve yapımcı radikal bir karar almış. bade işçil dört bölüm sonra senaryo gereği öldürülecekmiş. Bu da demek oluyor reyting uğruna bir dizi daha türk dizi çöplüğüne doğru yol alıyor. Bu saatten sonra isminin Ufak tefek değil, saçma sapan cinayetler olması gereken dizi.

15 mart 12:01


751. Diziyi sanırım artık bade işçil’in zarifliği ve güzelliği için izliyorum çünkü dizinin albenisi yok denecek kadar azaldı.

    Son üç ya da dört bölümdür aynı olayları ha açıklandı ha açıklanacak diye beklerken çatlattı beni.Burcunun hamilelik yalanı,merve-serhan boşanamaması,pelinin de sürekli birşey yapcakmış gibi gaza gelip fos olması vs.. dizi neden ilerlemiyor diye düşündüren şeyler . 

15 mart 11:58

750. geliyorum burdan tek tek spoilerları okuyorum, iyice saçmasapan bir hal almış diziye ayırıcak 2 saatim yok maalesef

15 mart 00:43

749. Spoiler

+

+

+

+

Arkadaş Oya o kadar bağırdı buzluğa kapatılınca kapı falan yumrukladı kimseler duymadı da, garson hanım kızımızın üfürükten çığlığı nasıl düğün salonunu inletti? Merakımı celbetti doğrusu..

+

+

+

+

Spoiler

14 mart 23:40