girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1038)
  • medya (15)

1038. Son bölümdeki flashback - parti - pelin’in arabayla birine çarpma olayı bana 13 reasons why’dan çakma gibi geldi. Giderek saçmalaşan bir dizi haline geldi ama alışkanlıktan izliyorum.

13 ekim 17:27

1037. hiç bir karakterin yaptığı davranışlara 'bu yüzden yapıyordur' diyemediğimiz dizi...

mesela arzunun merveyi öldürmek istemesi? pardon? neden? normal bir insan kocasını aldattığını kendisinden sakladı diye insan öldürmeye karar verir mi?

pelin burcuyu neden öldürmek istesin? hiç bir sebep yok gerçekten,sırf aksiyon olsun diye finalde birbirlerini öldürme olayına girdiler.yok arkadaş yok kalem çok zayıf dolayısıyla hikaye ve karakterler zayıf ...

dizi,film ve kitaplarda en önemli unsurlardan biri kahramanların neyi niçin yaptığı ve söylediği motivasyonudur.bu dizide o yok işte.masanın bir bacağının olmaması gibi...masa eğri ve üstündeki her şey dökülüyor haliyle.

-bir sezondur izlediğimiz merve normal durumda kerim ile ilişkisini saklamaz.hele ki tehdit ediliyorsa...düşünsenize kerim gibi biri ile eski sevgililik ve üstelik terketme durumu, merve için bulunmaz bir fırsat ,bir prestijdir.senarist alo? fiyasko

-arzu mehmeti sevdiği için veya çocukları için affetmedi.cinayeti birlikte işlediler ya da mehmet biliyordu o yüzden arzu barışmak durumunda kaldı.

-oya'nın serhanla ayrılmasının hiçbir mantıklı sebebi yok.bize bir neden verilmedi.sadece boşanmadın! bu mu? kadın çocuk yaptı yahu! fiyasko

-oya'nın doktorluğu? artık sadece kapıdan girip çıkarken görüyoruz .fiyasko .oysa ben ilk sezonda boş beleş işlerle uğraşan,koca-baba parasıyla hava atan, hayatı sarmaşıktan ibaret gören sosyete kokonalarının arasında ,okumuş iş güç sahibi ,yoğun çalışıp akşamda eve gelip yine ders çalışan,okuyan oya'yı çok sevmiştim ve o kokonaların o'na aslında için için imrenmesini çok gerçekçi bulmuştum.gündelik hayatı da çok güzel gelmişti bana;evde kendine yemek yapışı, tek başına yemesi ,çalışma masasında ki,verandada ki halleri ne bileyim...ama o oya yok artık maalesef.yerine ne yaptığı belli olmayan kucağında bir çocuk 'git artık serhan' diyen ,sister tayfaya:' siz nasıl insanlarsınız 'diye boş atar yapan bir oya geldi.bence doktorluğu da bıraktı.takılıyor öyle...fiyasko

12 ekim 13:04 12 ekim 13:09

1036. Sırf merve ve kerim için izliyorum. 

Bu sezon diğer sezona göre daha iyi olmuş bence bunun en büyük etkisi farklı karakterler eklenmesi bence diğer sezon sonlara doğru neredeyse hiç bakmadım diyebilirim. 

Serhan ve oyaya hala uyuz oluyorum. Peline karşı nötrüm bazı hareketleri hoşuma gidiyor. Arzu gerçekten bu sezon en itici karakter olmuş. Mehmeti affetmesi yaptığı en büyük hata. 

Gelelim benim favori çiftim merve ve kerime.1 sezondur oyayla serhan ın veremediği elektiriği 1 bölümde veriyorlar. Ben uyumlarını çok beğendim sırf ikisi için izliyorum zaten. 

Mervenin bu hafta olan bölümde ki makyajını aşırı beğendim. Aslıhan gürbüz sen ne güzel kadınsın be. 

ilgili medya:
1
11 ekim 20:38


1035. Tam bu sezon merve'yi biraz da olsa sevmeye başlamıştım ki kerim'in köpeklerine yaptıklarından sonra nefretim geri döndü. Karşısındaki insanları sevdiklerinden vuranlardan nefret ettiğim kadar çok az şeyden nefret ederim.

Tanım: çok uzun dizi.

10 ekim 20:16

1034. diziyi izlemeyi bayadır bırakan bana, tekrar diziyi izletmeyi başaran kerim adil sağlam karakterine buradan sevgilerimi yolluyorum. sanırım ben böyle bad boy'ları seviyorum. merve&kerim sahneleri içimin yağlarını eritiyor. nefret ve aşk incecik bir çizgiyle ayrılıyor. insan bazen hangi tarafta olduğunu ayırt edemiyor. şu ikisi aşk tarafında birleşse de bi rahatlasak.

10 ekim 19:28

1033. Nilay, b*ka bulaşmayan bir sen kalmıştın, sen de bulaş. Geleceğin pelini geliyor :d

9 ekim 22:39

1032. İkidir oya’yı soruşturma detaylarıyla dolu odada sorguya çekiyorlar. Neyse ki söz konusu olan kişi safoz oya olduğu için soruşturmanız hala güvende sayılabilir.

Bir de yalan makinesi olmuşlarmış polis olarak. He yavrum he.

9 ekim 22:20


1031. Arzunun sonradan olma iş kadını tripleri gerçekten yordu.

9 ekim 22:07

1030. İnni bik, bibimin istini bibik kismiş. Çik kimik diğil mi

"Anne bak, babamın üstüne bebek kusmuş. Çok komik değil mi?"

-mila

Anlamadım merveyi daha ne kadar bunalıma çekmeye çalışacaklar

9 ekim 21:36

1029. oya ile serhanın bebeğini gördükçe bebek sevme isteği uyandırıyor. o nasıl tatlılıktır nasıl minnoşluktur 

9 ekim 21:32