girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (974)
  • medya (14)

974. Oya'ya analık olmamış.

Kerimerve süper ateşli.

Serhan hâlâ sünepe.

Bu arada bunlar sürekli kafaya göre ev alıp, taşınıyorlar. Bir de Sarmaşık'tan alacaklar illa. ben ortaokulum önünden geçmiyorum bunlar hala aynı yerde dönüp duruyor.

Ama ilgi çekici dizi, seviyorum yine de. Yeni Hepsi grubumuz bence.(gizlinot: Güzel benzettim eheheh)

2 saat önce

973. mila'nın serhan değil kerim'in kızı olduğu dizidir. hatırlarsanız geçen sezonda bir flashback vardı, merve sarmaşıktaki büyük eve ilk defa geliyor ve karnını okşayarak burası bizim evimiz olacak tarzında bir şeyler söylüyordu, bu sırada henüz serhanla evli değillerdi.

bu sezon mervenin kerimden bir anda ayrılması ve serhanı hızlıca evliliğe ikna etmesini izleyince iyice emin oldum

dün 23:56

972. Osman sonant ve ushan çakır'ı leyla ile mecnundan tanıyorum daha çok. Geçen bölüm baya güldüm

(link: http://i.hizliresim.com/dB93Ep.jpg Üzgünüm)

(link: https://www.dunyavegercekler.com/wp-content/uploads/2017/10/ismail-abiden-leyla-ile-mecnun-mujdesi.jpg İsmail abi olmuş biraz jcmcmcjc)

dün 22:41 dün 22:42


971. oyanın sancısı tuttuğu sırada doktora söylediği vajinal ultrason ya da tam anlayamadığım bla bla tıbbi teriminin sansürlenmesi,

fakat dizide rezil bir şekilde evli adamdan hamile kalan kadının dizinin baş kahramanı,iyilik meleği gibi gösterilmesi..

sanırım çok yakında televizyonu kaldırıp atacağım

dün 10:59 dün 11:00

970. Evli adamdan çocuk yapma ve doğurma aşamalarında kötü hissetmeyen ama babası hastaneye bebeği görmeye geldiğinde “bu yaptığımız kötü, yanlış:(((“ diyen bir adet oya barındıran dizi. Evet serhanın bebeğini görmesi o kadar yanlış ki, o ana kadar dosdoğru bir insandın sen oya. Bir umut düzelecek diyoruz ama insanın zekasında bir gram gelişme olmaz mı ya?

dün 10:22

969. Yeni sezonun ilk bölümüyle ilgili izlenimlerim şöyle. (gizlinot: hepiniz çok merak ediyorsunuz çünkü )

spoiler

Oya: Evlilik dışı çocuk doğurmuş etmişsin banane senin bedenin senin kararın da çocuğunun babasının karısının hoşbuldum partisine gidiyorsun ve söylediğin söz şu "sen gerçekten normal değilsin Merve. " sen çok normalsin çünkü.Yeni fragmanda da gördüm yine her şey yeni başlıyor diye göz dağı veriyor yine yeni yeniden .Lohusa humması geçiriyor galiba bu sefer geçer.

Serhan: Merve zina davası açarmış da ondan kızını alıp gitmezine ses çıkaramamış da o yüzden boşanamamışmış.Canım sen oğlunla oya ile aile fotoğrafları atsaydın instagrama Merve dibinizde biterdi zaten benim çocuğumun babasına ihtiyacı var diye.

Merve: Demek Serhan ile mantık evliliği yaptın keşke Serhan'a da haber verseydin ayıp oldu şimdi.bir de o taş gibi kerim'i bırakıp bön serhan'a yar olmak her yiğidin harcı değil iradene hayran kaldım.Şunu da bil ki sen çok akıllı değilsin tatlım etrafındakiler süzme salak.

Arzu:Seni eskiden severdim vicdanlı kadındın ama tiksindirdin kendinden.Herif senin yatağında senin çiçekli çarşafların üstünde metresiyle sevişti seni beş parasız bıraktı umursamadı ve sen onunla yeniden evlendin midesizsin.Senin gibi bir milf olsam 25 lik bir çıtır bulur orgazımdan orgazıma koşardım salak arzu.Ayrıca Merve'nin sana somut bir kötülüğü olmadığı halde onu öldürme planı yapmanı nereye koysam bilemiyorum.

Pelin:Merve kocamı kandırıp babamı zarara soktu öyleyse onu öldürmeliyim bu nasıl bir mantıktır ya hu? O andaval herif için katil olmaya değer mi?Sendeki güzellik ve para bende olsa Sam Claflin'inden aşağısına bakarsam neyim. Bir de umarım Emre ile sevişip Taylan'ı boynuzladığın için bu kadar korkuyorsundur yoksa bu tepki acayip saçma ve anlamsız.

Taylan: Andavalsın Taylan.Basketbol maçında yaptığın hareketlerle bunu bir kere daha kanıtladın.Kerim sana her vurduğunda içimin yağları eridi oh olsun.Bir de zamanında Oya'nın sevgilisi olduğunun için Pelin takmış sana kafayı onun ekmeğini yemişsin yıllarca haddini bil kır dizini otur normalde o kadının güzelliğinin zekatını bile veremezdin.

Edip: Hepsi haydut bunların Edipciğim uyu sen boşver.Niye öldün kim öldürdü umrumda değil.

Kerim: Merve ile harika oldunuz şu an tek merak ettiğim şey ikinizin ilişkisinin gidişatı.Yürüyüşü değiştir ama fazla ergen kaçmış.Merve'nin de az aklı varsa sünepe Serhan'ı boşar seni alır.

Son olarak Mila'nın Kerim'den olduğunu düşünmeye başlamış herkes.Hiç sanmam çünkü Kerim ile ayrıldığı sahneyi küçük merve oynuyor Mila'ya hamile olduğu sahnelerde Aslıhan Gürbüz vardı o yüzden ben hiç ihtimal vermiyorum arada zaman farkı fazla çünkü.

dün 04:41 dün 04:44

968. Etrafımdaki çoğu insan bu diziyi örnek alıyor. Ben de merak ettim yani bu ne sinsilik ne gereği var diye. 6.bölümdeyim. Çok izlemedim fakat insanların bu diziyi örnek alıp diğer insanların sırlarını ifşalaması, her şeyde sinsilik planı yapması falan gerçekten çok saçma. Eskiden ne güzeldi ya. Tabi benim etrafımdakiler öyle. Sizinkileri bilemem.

23 eylül 10:35


967. (link: https://youtu.be/uhRv6kw2a7g Elektrik santrali kurulur bu aradaki çekimle )

23 eylül 01:24 23 eylül 01:24

966. bari smk'yı uzaktan çekmeyin yahu, adamın boyu uzun değil bir de basketçi diye yedirmeye çalışmışlar. ne biliyim taylangille bi hentbol takımları olsaydı, bi su topuculuk, bi voleybolculuk. biz güleriz diye korktuysanız valla biz bu dizide her şeye gülüyoruz zaten. çok da şeyapmayın.

21 eylül 09:59

965. mila, kerim’in çocuğu çıksa bile şaşırmam bu dizide. 

21 eylül 03:03