girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (990)
  • medya (14)

990. Ya size de garip gelen birsey yok mu? Bunlarin hepsi zengin kızı ama hepsi lisede bulduklariyla evlenmis. Hicbiri çalışmıyor. Benim bildiğim zengin aile kızını okutur, bir mevki sahibi yapar. Hepsinin liseden itibaren zengin kocaaaaa diye ölmesini ve daha lisedeki aşklarına biz evlenicez mantığıyla yaklaşmasını fazla abartı ve avak buldum. Bir de mervenin ailesi zaten zengin değil mi ne bu zengin merakı. Kendi zekasi ve hırsıyla da çok başarılı bir iş kadını olabilecekken aksak soyadi ile güçlü olacağına inanması mervenin güçlü görünümüne hakaret.

Mehmet ve arzu ikilisi ile serhan ve oya ikilisine ise lafım yok. Değişik kafalar. Niyeyse taylan ve pelin arasında daha çok çekim var.

12 dk önce

989. oya, eğer ben aşıksam adamın evliliği kutsal falan değil,hem benim anne olmam lazım, karından hala boşanamadın

oya, eğer hamile ben isem doktorumu istediğim kadar tehdit ederim çünkü mutlaka bir hata yapmıştır salak

gene oya, saavaaaşıcaam ben de merve gibi olucaaam sa-va-şı-cam...(darbe yer,laf yer,rezil olur) ühühühü şiddet kötü ühühühü kötülük kötü savaşmak kötü ühühühühü

19 dk önce

988. Herkes bebeğe laf etmiş ama arkadaşlar 5 aylık bebeği nasıl bulabilirler? Hangi anne bebeği 5 aylık doğup küvözde yatarken dizi çekiminde rol almasına izin verir?

1 saat önce


987. Yeni sezonun ilk bolumunu simdi izledim de kerim adil saglam diyorum baska bir sey demiyorum.merve ile aralarindaki sey elektrik nukleer santralden firlasmis gelmis gibi sadece karakteri biraz daha hizli yurutun bi sorunu kalmayacak bence.ayrica cocuk universitede basket takimindayken taş gibiymis ama sen sunepe serhan'a gidiyorsun merve beni cok yordun. bu ikili azicik birbirin cektirdikten sonra lutfen birlikte olup metres oya ve serhan'i oldursunler.soylemeden gecemeyecegim burcuya naptiniz ya o saclar ne hahahag.burcu'nun nisanlisinin casting'i cok dogru olmus bence cakgıdı cakgıdı sakiz cigneyen yavsak bir tip . Hahayttt

1 saat önce 59 dk önce

986. Yeni sezonu az önce izledim ve merveye laflar hazırladım.Sen üniversitede basketbol takımındaki taş gibi çocuğu bırak gidip sıkıcı mıymıy serhanla sevgili ol,bir de çocukla ayrılıp gözünün önünde serhanın arabasına bin.Hatta daha kerimi bırakmadan serhanı garantiye almış.Adam psikopat olduysa bunda mervenin de payı var.Ayrıca dikkatimi çeken başka şey de;kerimin insanlarla zor el sıkışması ve sürekli o sahneleri zoom yapmaları.

Oyanın da çocuk yaptığı adamın karısının partisine katılması yüzsüzlüğüne kaç puan peki?Cidden şu dizide oya melek gibi gösteriliyor ya,dizide tek bir iyi ana karakter yok.Burcunun saçlarda 52 yaşında gün teyzesi saçı olmuş.Güya aralarına hiçbir şey olmamış gibi katılınca saçları da değişsin demişler de olmamış.

bugün 18:17 bugün 18:19

985. Arzu ile mehmet`i görünce kusucaktım.

bugün 17:58

984. yenidoğan yoğun bakımda çalışmış, elinden yüzzzzlerce bebek geçmiş biri olarak ,

o bebeği prematür diye koymaktan utanmadınız mı ey yapımcılar sorarım size. 5 aylık bebek 700 800 gram falan doğar bu neee :d

bu bebek bildiğin tosuncuk maşallah.

bugün 15:56


983. ay başlamış en sevdiğim dizi, ne güzel. umuyorum geçen sezonun son bölümleri gibi ağır ve boş geçmez bu sezon.

izlerken gözüm gönlüm açılıyor resmen, kıyafetler, makyajlar, takılar olsun.

söylemeden edemeyeceğim, oya kuzum hem kadının elinden kocasını alıyorsun hem de çocuk yapıyorsun. üzerine de merve'nin derdi nedir diye soruyorsun. vallahi bu kadar pişkinliğe pes. hayır merve'de sütten çıkma ak kaşık değil ama iyice çıldırttınız kadını.

bugün 15:11

982. smk bey'in yeni karakteri neden bu kadar bariz nusret cosplay'i olmuş anlayamadım. ne gerek vardı yani. gerçi nusret cosplay-merve gerilimi izlemek edip-merve gerilimi izlemekten 4798349 kat iyidir. emre de on numara bi yavşak olmuş ne eksik ne fazla ben beğendim hglkhgklfj bu sezondan beklentim yükseliyo gibi, hadi inş<3

bugün 12:37

981. oha bebek oyanınmış O.O

ayrıca osman sonant'a saygım sonsuz ama kerim adil sağlam'ın sürekli kakası varmış gibi durması biraz zorlma geldi bana.

ayrıca müthiş derecede zamanlama hatası var. cinayet 2017 ekimde işlendi. ikinci sezonu 2018 ekimden başlattılar, yani arada 1 yıl geçmiş olması gerek; ama ki,mi yerde 3 ay, kimi yerde 1 yıl, kimi yerde iki yıl geçmiş gibi yazılmış. örneğin; arzu'nun doğum günü kutlanıyor, arzu diyor ki "geçen seneki doğum günüm möhömöhmöh". izlediğimiz doğum günü partisi 2016 ekim ayındaydı. yani arada bir 2017 ekim girmesi gerek, yani bu da arada bir doğum gününün kaynamış olması demek.

oyanın hamilelik, çocuğun doğma zamanı az çok uyuyor her ne kadar 5 aylık çocuğu prematüre diye küvöze koysalar da. ama mervenin 3aylığına londraya gitmiş olması? aradan 3 ay değil, 1 yıl geçmedi mi? diğer zamanlar ne yaptı?

bir de meriç, sen gerçekten merve aksak gibi kadının "senden ayrılmak istiyorum çünkü baban iflas etti, ben aksakların oğlu ile evleneceğim" diyeceğine inanıyor musun? benim bildiğim merve aksak öyle bir oyun oynardı ki kerem adil sağlamı suçlu çıkarır, aldatıldım diye ağlar kendini aklardı.

bugün 11:43