yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1101)
  • medya (16)

  1101. star'da haftaiçi 11:00'da tekrarları yayınlanıyor ben de müzmin işsiz olarak izliyorum tabi.

  spoiler

  ilk bölümlerdeki karakolda alınan ifadeler falan o kadar saçma ki. yani dizinin sonunu bildiğinizde o kadar anlamsız geliyor ki. serhan'ın oya'ya hediye ettiği çiçek gerçekten zor mu bakılıyormuş diye polis kız da aynı çiçekten almış falan. yani izlemeniz lazım anlatamadım da.

  cinayetle alakası olmayan binlerce saçma ayrıntı, ortamda bulunmayan, detaylara hakim olmaları imkansız kişilerden konuyla alakasız binlerce detay... bütün olarak bakınca kurgu epey zayıf bu dizide. son bölümler çok iyi kurgulanmış olsa belki toparlanabilirmiş ama son bölümler iyice düşüşe geçmişti.

  merve karakteri de sonunda mutlu oldu. ultra karizmatik bir beyin kollarında serhan ve oya'nın düğününde dans etti asdsasd. merve'nin ilk bölümlerdeki iğrençliklerini nasıl unutturdular bize(gizlinot: iğrençliklere sonradan da devam etti tabi) sırf kadın sempatik, kaşı gözü güzel diye.

  spoiler

  4 ekim 12:46

  1100. bazı youtuberların video konusu olmuş dizi. utc niye bitti hadi bunu videomda konuşalım bıdı bıdısına dayanamıyorum. dizi yahu bu biter. konuşacak içerik bulamayanların konusu olmuş dev yapım.

  17 aralık 2018 19:54

  1099. ilk sezonunda polis birilerini sorguya çekerken edipin şeytani bir planı olduğundan bahsedilmişti.bu şeytani planın ne olduğunu bilen var mı? yoksa ben mi bir şeyler kaçırdım? bu merve de edipe aşık değil miydi ya? kerim nerden çıktı? geçen sezon edip ölmeseydi, dizi edip ve mervenin ilişkisiyle iyi bir yere gelebilirdi bence.ama bu sefer cinayete kurban giden kişi kim olacaktı? 4 sisterlar ya da bunların eşlerinden biri ölseydi de dizinin tadı kaçardı. bence senaryodaki en büyük hata başta, bütün dizinin bir cinayete bağlanmaya çalışılmasıyla yapılmış.aynı karakterler, aynı mekanlar kullanılarak cinayetsiz bir kurgu gerçekten çok güzel olurdu.

  14 aralık 2018 16:33

  1098. serhanın oya'ya ulaşamaması için oyanın telefonunu masaya bırakması lazım.bu dizide böyle izleyici yer.

  pelin'in yata daha önce geldiğini ağzından kaçırması için hayır 3 değil 2 kamaralı demesi lazım.yoksa başka türlü pelinin sırrı ortaya çıkamaz.ne yazayım ki?

  şebnem ,serhan merve boşanınca değil, kerimden tekmeyi yiyince oyanın bebeğine saldırmalı çünkü gerçek hayatta kadınlar birinden yüz bulamayınca en yakın eve gidip bebek kaçırırlar. evet böyle güzel oldu bunu da yazayım.

  ah senarist ah.gitti güzelim dizi.yalnız ben o kadar dizi izledim ,senariste bu kadar yüklenilen (haklı olarak) ,bitişin faturasının sadece senariste çıktığı bir dizi görmedim hatırlamıyorum.

  e şimdi doğruya doğru,erkenci kuş kiralık aşk gibi dizleri minik havuzlara benzetirsek, sen bunlardan çıkıp güm diye okyanusa atlamaya kalkarsan ve yüzme de bilmiyorsan boğulursun.net.

  14 aralık 2018 09:53 14 aralık 2018 09:58

  1097. İlk sezon yangın bölümüne kadar heyecanla izlediğim dizi.Sonraki bocamalarınla hiç eskisi gibi olmadı.Bazı şeylerin altı o kadar boş ki İlk başlarda karınca bile incetmeyecek olan Arzu nasıl bir katile dönüştü?Madem Emre Pelin'e o kadar tutkulu bir aşk besliyordu da Burcu'nun birkaç iyiliğini görüp nasıl Burcu'ya döndü.Gerçek hayatta zorla sevgi olmaz.Bir başka konu Merve Edip,Serhan,Kerim bu aşkları hangi zamanda yaşadı ?Meriç Acemi kedinin fareyle oynadığı gibi senaryo ile oynadı.Arada boşluklar,oturmayanlar,mantık hatası çok oldu.Ama Aslıhan Gürbüz kötü kraliçe Merve Aksak'ı bize bu kadar sevdirdiği için oyuncunun dibidir.Kendisini çok beğeniyor ve seviyorum.Özellikle onun makyajları çok güzeldi dizide.Yin.e de Türk dizi tarihinde bambaşka yere sahip.aptal kız, zengin ve şımarık oğlan ya da aşiret dizilerinden gına gelmişti.

  Dipnot:Aklımızda soru işaretleriyle final yapmış dizi.

  13 aralık 2018 15:39 25 ağustos 02:06

  1096. finalinde merveye kutsal suyla şeytan çıkarma ayini yaptılar da bize göstermediler sanırım.

  12 aralık 2018 20:46

  1095. merve aksak karakterinin şen kahkahalar eşliğinde, bir zamanlar kendisini serhan aksakla aldattığı, şu anki yeni sevgilisi veya yeni kocası konumunda olan kerim adil sağlam ile beraber; geçmişte kendisini en yakın arkadaşıyla aldatıp ondan çocuk sahibi olan eski kocası serhan aksak ve bu aldatma eyleminin diğer kişisi olan oya toksözün düğününe gittiği bir final olmuştur. söyleyeceklerim bu kadar.

  12 aralık 2018 20:11 12 aralık 2018 20:47

  1094. arkadaş böyle saçma bir final görmedim. dersin ki 44 bölümdür her biri melekti, değil cinayet birinin birine kötü söz ettiği duyulmamış gibi, son bölümde ana karakterler birden bire aforizma sıralayan birer bilgeye dönüşmüşler! hatta yetmediler melek oluverdiler. izleyici ancak bu kadar basite alınarak bir şeyler yapılabilirdi, yapmışlar, altına da imzalarını atmışlar.

  12 aralık 2018 19:45

  1093. Güzel başlayıp bir o kadar da kötü biten dizi olmuştur bana göre. Bölümün sonlarına doğru ben ne izliyorum, hepsi bir rüya mı acaba diye düşündüm.

  Dizinin sonundaki ekiple ilgili görüntüler bile daha gerçekçi ve duygusaldı. Yine de farklı bir diziydi. Son olarak taytay, çizgisinden şaşmayan ve beni gülümseten tek karakter olarak aklımda kalacak.

  12 aralık 2018 18:41

  1092. merve ile kerim serhanların düğününe katıldığı sıra nereye kusacağımı şaşırdım. hele mervenin oyayı arayıp bizim cadının ödevlerini yaptırıver demesi - cringe da zirve. bunlar kesin şimdi toplaşıp akşam yemeği de yerler:(( senarist hala iş yapıyorsa helal olsun valla .

  12 aralık 2018 18:16