sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer

ugg

girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (156)
 • medya (2)

156. Geçen kış kanyon harvey nichols'tan 1100₺'ye almıştım. Islak bezle silince rengi soluyor. Temizliği nasıl oluyor bilmiyorum onun için temizco'ya vericem 50₺ye temizleyip gönderiyorlar. Bu kadar para vermişken dikkat etmek lazım. Kışın örgü çoraplarla kışlık etek ve tulumlarla giyiyorum çok sevimli oluyor

10 ekim 23:49

155. ilk ugglarımı direkt avusturalya'dan getirtmiştim, mor renkliydi ve çokca giydim, şimdi gri yandan düğmelilerim var, bir 3 senedir giyiyorum sapasağlam duruyorlar. Kuru kış günlerinde giyinmek için çok uygun, ev terliğiyle sokakta dolaşıyormuş hissi yaratıyor.

Marka sadece bilindik ugg botları değil, bunun yanında ev terliği, klasik deri ayakkabı ve botlar, hatta giyim ve ev koleksiyonlar bile yapıyorlar.

9 ekim 14:36 9 ekim 16:26

154. zamanında yurtdışından almama rağmen yaklaşık 200 tl'ye almıştım fakat çok kullandığımdan eskidi. şimdi türkiye'den almak için biraz araştırdığımda 1000-1500 tl civarı olduğunu gördüm ve şok oldum. ayrıca ülkemizde satılanların orijinal olduğunu da düşünmüyorum. evet, ayakları sıcacık tutuyor ve görüntüsü benim çok hoşuma gidiyor fakat bu fiyata o kadar da değeceğini düşünmüyorum süslüler.

9 ekim 13:40 9 ekim 15:10


153. markanın aşırı güzel ve rahat ayakkabıları -çirkin bot değil, bildiğin ayakkabı- var, Türkiye'de satan var mıdır acep, yok mudur bu işi bilen bir süslü :)

edit: bunu eksileyecek ne yaşadınız merak ediyorum.

9 ekim 11:11 10 ekim 10:49

152. Avusturalya ve Yeni Zelanda koyunlarının derisinden yapılan, yağmursuz kışın gerek ev terlikleri gerekse botlarıyla severek kullandığım pofidik marka.

6 ocak 11:07

151. Her zaman nefret ettiğim botumsu ayakkabı modeli. Ya her şeye saygı gösterebiliyorum buna gösteremiyorum ya. Yıllar önce babam rusyadayken alayım sana burda bir sürü çeşidi var demişti ayakları çok üşüyen birisi olduğum için. Sakın dedim evde giyerim anca diyince salak mısın kızım evde giymeye o kadar para verilir mi dedi vazgeçti dkdkdkdk

6 ocak 02:06

150. Yazın amerikadaki indirimden 57$a (indirimsiz 200$dı) aldığım modelini cevahir avm’de 1.100₺ya gördüm ve pes dedim. Resmen keriz yerine konuluyoruz bu ülkede bunu anladım. Asgari ücret 1600₺ ben ise emekli bir memur kızıyım yani hayatta ugg giyemezmişim bu ülkede bunu anladım. Ama inanılmaz rahat ve inanılmaz sıcak tutuyor çok seviyorum öyle böyle değil. Umarım bir şey olmaz çünkü olursa ancak ağlarım yani elimden başka bir şey gelmez.

Tanım: ülkemizde asgari ücrete yakın fiyata satılan bot.

6 ocak 00:14 6 ocak 01:56


149. An itibariyle siyahını edindiğim bot türüdür.

Yıllardır buz gibi gezdiğim ankara kışında daha önce aklım nerdeydi diye kafamı duvarlara vuruyorum. Bu arada aşırı sıcak tutuyo ayaklarım hiç üşümüyor diyen sevgili süslüler hepinizi kucaklıyorum. Oh be dünya varmış ve ne enteresandır 39 numara ayaklarımda hiç de aşırı kaba durmadı.

Yıllardır bunu giyenlerle dalga geçerdim tüm kızlardan özür dilerim.

Kendisiyle şu an aşk yaşıyorum.ayakları benim gibi çok üşüyenlere gözü kapalı tavsiye ederim

Not: orjinal değil 50 tl ye aldım

26 aralık 2017 20:07

148. yıl 2008 - ugg moda olmuş tüm ankara bilkentli kızların ayağındaki kocaman ayakkabılarla dalga geçiyor. bilkentli kızlar o sene ayaklarını ilk defa üşütmüyorlar. ugglar 200-250tl herkes bu kadar para verilir mi? konusunu konuşuyor. bugün bi çift ugg olmuş sana 1000tl hala aynı konu konuşuluyor, 10 senedir gündem aynı mı yani? hiç mi değişmedik?

25 aralık 2017 14:21

147. Bende 3-4 sene önce 300 lira civarı fiyat ödeyip satın almıştım. İncecik çorapla bile giysem sıcacık tutuyordu. Biraz sıkıntılıyım kalın çorap giyemiyorum tabi izmirde yaşamamında etkisi var. Çok sıcak tutuyor çok yumuşak ve hafif soğuk bir memlekete taşınsam ayağımdan çıkarmazdım. Bu moda olduktan bir iki sene sonra hunter çizmeler moda olmuştu ama aman allahım o nasıl soğuk tutmak resmen çivi gibi oluyor ayaklar içinde. Normal ısı seviyesine gelmesi içinde iki kat yün çorap giyip kendini babane gibi hissetmen lazım çok kullanışsız buluyorum onları. Ama ugglarda popülerliğe sahip olmasına rağmen kalıcı oldu çünkü gerçekten çok kullanışlı

şuanda tercih etmiyorum çünkü bacakları biraz kalın gösteriyor ve dediğim gibi soğuk bir şehir değil . Hayat bana zayıflamayı öğretemediği için zayıf görünmeyi öğretti...

25 aralık 2017 10:27