yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (47)
  • medya (8)

  47. Süslüde yazmıyordum ama sık sık okumaya geldiğim bir yerdi burası. Ancak bu olayı okuduğumda içim o kadar acıdı o kadar üzüldüm ki o olayı yaşayan kişiye bir destek mahiyetinde olması için girdi yazmaya geldim. Kendini ne kadar da güzel ifade eden biriymiş üstelik de çok ılımlı ve iyi niyetli düşündüğünden uzun bir süre de takibe ve etkileşime devam etmiş. Tabii ki bu bir makyaj malzemesi olayı kimse dünyayı kurtarmıyor ama o arkadaşımızın yaşadığı hayal kırıklığını anlayabiliyorum. Umay Hanım’ın ise tenezzül edip cevap bile vermemesine çok üzüldüm. Bir kez daha olduğumuz kişi olarak hayatımızı sürdürmemize sevinmemiz gereken bir olay bence bu. Sanırım biraz karmaşık anlattım çok da ileriye gitmek istemediğimden ama insanlara yukardan bakmama neden olacaksa tahayyül edemeyeceğim parayı istemem. Umay Hanım bence bizim “şükretmemize” neden oldu. O kendini savunma tarzı, tavrı, yazı dilindeki üslup... 

  Şükürler olsun olduğumuz kişi olmamıza.

  5 temmuz 14:20

  46. Burada kendisi hakkında bu kadar girdi gördükten sonra yine tanımadığım ünlü bir blogger olduğunu zannederek profiline bakayım dedim. 8 küsur bin takipçili, kendi halinde bir kızmış. Medyadaki görsellerde yer alan yazışmalardan çiğ ve anlamsız bir şekilde ukala bir kişiliği var gibi duruyor ama ona bu özgüveni veren de hakkında bu kadar girdi yazılması. Bırakın gitsin yahu, zamanınız bu kadar mı değersiz? Sokaktan her geçen insan için başlık açılmaması lazım burada. Lise forumundan farkı olsun şu platformun.

  26 haziran 14:40 26 haziran 14:56

  45.  Burada yazılanları okuyunca Rahmetli Kemal Sunal ın filmindeki mazlumu getirin sahnesi gözümün önüne geldi. Savcıyı getirin bana (gizlinot: 😂).nasıl bir rahatlık, sen kimsin özel savcı istiyorsun, bu ülkenin hakimini,savcısını ne sandın, bu meslek grupları senin ayağına gelecek kadar düştü mü sanıyorsun! Bencede savcılar harekete geçmeli; meslek itibarını düşürmek, adalet sistemini küçük görmekten hakkınızda işlem yapılmalı.

  Allahım parayı pulu Kadir bilmezlerin eline vereceğine bize versene (gizlinot: 🥺🙏)

  26 haziran 07:49 26 haziran 10:12


  44. Biraz konuşulmak isteyen sözlüğe sallıyor cidden :d deli gibi burayı yenilediğinde eminim ama kanıtlayamam. Süslünün yaşadıklarını okuyup sinirlendiğimle kaldım ben de.

  25 haziran 14:05

  43. Sözlüğün akışında görmekten bıktığım şahsiyet.

  Edit: bana baya terbiyesiz biri olarak geldi gözüme, o olayı okuyunca. Olayı yasayan süslü bosver takma bunu. Bide hesabını gizliye almıs. Ee korkmussa linc yemekten tabi alır :D

  25 haziran 12:43 25 haziran 13:02

  42. l.umay olduğu zamanlardan biliyorum. kendisiyle ilgili birkaç anahtar ifade yazacağım, kendinizi yormayın: sınıf kini, yürüyen marka ve siyasal islam.

  edit: "görgüsüzlük" de çok önemli tabii, unutmuşum.

  25 haziran 12:27 25 haziran 12:28

  41. sözlükte okuduklarımdan sonra az önce sırf gönderilerini şikayet etmek için takibe aldığım görgüsüz insan müsveddesi.

  25 haziran 04:45


  40. Adını duyurmak isteyen de sözlüğe sallıyor he.

  Sal burayı bi sal. Hadi git az ötede oyna umybilmemne.

  25 haziran 00:41 25 haziran 00:44

  39. İnstagrammer ya da fenomen her neyse hiç takip etmedim. Olayı da buradan gördüm. Bence süslü haklıydı o ayrı.

  Fakat bu hanımefendi kim ola ki benim ne alıp ne alamadığımı ya da buranın dışında hayatımın tıpkı onun gibi (yersen) olamadığını düşünüp bunu da hakaret olarak yazıyor pardon? Hepimize alenen hakaret ediyorsun, cüzdanımızı mı gördün yoksa bizimle mi yaşıyorsun? Savcıyla korkutmasına da gerek yok, isterse ayarlarız. Çok ayıp ve görgüsüzce hareketler bunlar.

  Ha doğru, burada birçoğumuzun hayatı sizden daha farklı. Mesela daha güzel, daha sakin, daha görgülü, daha anlayışlı ve dürüsttür eminim. Hemen bir aşağılama hallerine girmeleriniz içinse önerim bir terapist bulmanız savcıdan önce. Zira fikrinizin olmadığı hayatlar hakkında zikrinizin de olmaması gerektiğini öğrenirsiniz.

  24 haziran 23:24

  38. içinde bulunduğu imkanlari sindirmis tek bir insan "dahasına aklınız görgünüz yetmediği için burada gördüğünüz azıcıkla hava attığımı sanıyorsunuz" diye bir cumle kurmaz, böyle bir cumle kurmak aklina dahi gelmez.

  burada girilen girdiler sonucu olayı okudum. susluye üzüldüm bütün iyi niyetine rağmen muhattap olduğu bu "hava atmayan" şahıs için.

  24 haziran 22:55