yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  3

  11. Düz, çabuk yağlanmaya meyilli aşırı sönük saçlarım var. Arkadaşımın tavsiyesiyle 20tl gibi bir fiyata aldım. Aylarca biteceğini sanmıyorum gerçekten çok bereketli bir ürün çok az miktarı yetiyor. Saça hacim vermesi için kullandığım en etkili ürünlerden biri olabilir fakat etkisi 2.güne kadar devam etmiyor zaten haftada bir kere kullandığım için etkisini çok uzun süre göremiyorum bu yüzden. Saçı gerçekten iyi arındırıyor, temizliyor ve kullandığım en köpüren şampuan olabilir. Fakat yağlanmaya bir etkisi olduğunu düşünmüyorum ben biraz bu umutla da satın almıştım. Saçlarımı ekstra sertleştirmedi. Bir de loreal elseve'in killi şampuanındaki gibi saç dökme problemini bu ürünle de yaşadım. Tekrar alır mıyım, belki bu seferki gibi iyi bir indirimde denk gelirsem.

  27 eylül 18:09

  5

  10. bu şampuanı 'saçlarımı nasıl hızlı uzatırım' sorunun cevabını ararken buldum. şuan ismini hatırlayamadığım bir blogger saç derisini temizlemenin önemini ve saçta biriken maddelerin (gizlinot: şampuan kalıntısı, saç kremi kalıntısı, köpük/jöle kalıntısı) temizlenmesinin saç uzatmada etkisini yazmıştı. aynı gün gidip satın aldım ve o zamandan beri haftada 1 gün kullanıyorum. haftada 1'den fazla kullanmak hem saçı kurutuyor, hemde saç derisine zarar verebilir-miş.

  şampuanı ben suyla karıştırarak kullanıyorum. 1 tatlı kaşığı (gizlinot: bazen biraz daha fazla) şampuanı bir kapta suyla köpürtüyorum sonrada saçlarıma döküyorum. saç derime 2-3 dakika masaj yapıyorum. zaten bu şekilde yaptığım zaman şampuan çok daha fazla köpürüyor ve temizlik hissi veriyor. sonrasında yıkıyorum. bu ürünü kullandığım gün saçlarıma saç kremi veya saç şekillendiricisi sürmüyorum.

  benim fark ettiğim etkileri ise saçlarım çok daha geç yağlanıyor ayrıca kullanmaya başladığımdan beri saçlarım dolgunlaştı. kullanmaya devam edeceğim bir şampuan.

  17 eylül 10:23

  9. Aşırı derecede doğala özdeş limon aroması kokan seri. İnce telli saçlarda dökülmeye neden oluyor. Buna rağmen kullandıktan sonra kafamın nefes aldığını hissetmem paha biçilemez.

  1 kasım 2018 01:11

  8. Dün kullanmaya başladığım şampuan.Bir arkadaşımın '' kullandıktan sonra saçın geç yağlanıyor ve hiç sönmüyor'' demesi üzerine aldım. 200ml ürün, kavanozun içinde olması beni üzen tek yönü sanırım.Duş sırasında çok pratik olmuyor maalesef :( Parmağınaza azıcık almanız yetiyor çünkü baya köpürüyor ve resmen temizlediğini hissediyorsunuz. Saç gıcır gıcır oluyor.Duştan sonra saç uçlarım kuru olduğu içim morfose'umu yine sıktım,diplere hiç bir şey sürmedim. Havluya sardığımda saç derimin ferahladığını ve rahatladığını hissettim.Kuruttuktan sonra da yumuşacık oldu saçım. Şimdiye kadarki en iyi şampuanım diyebilirim.Kullanmaya devam :)

  31 ekim 2018 10:44

  4

  7. derinlemesine temizlik sağlayan,haftada 1 kez kullanılması gerektiği için pazar günlerini iple çektiğim; kokusuna aşık olduğum peelingli şampuan.

  saç derisi yağlı fakat genel olarak kuru ve ince telli saçlarımı için yaklaşık birkaç aydır kullanıyorum. bu şampuanla ilgili düşüncelerime gelirsek;

  *bu ürün kesinlikle haftada 1 kez uygulanmalı. haftada saç uzunluğuna göre yaklaşık 1 tatlı kaşığı ürünü az miktarda su ile karıştırılıp ıslak saça uygulanmalı. derinlemesine temizlik ciddi anlamda sağlıyor,yumuşaklığı ve verdiği hacim mükemmel. ama dediğim gibi ürünü 2 kere uygulamak dezavantaj olacaktır. saçı yıpratacaktır,saçın sebum dengesini bozacaktır,o yüzden en iyi verimi almanız açısından haftada 1 kere sadece 1 tatlı kaşığı uygulamak yeterli.

  *ürün azıcık su ile karıştırıp saça uygulanınca çok güzelce köpürüyor. o yüzden saçın temizlendiği hissiyatını çok güzel hissettiriyor. Ayrıca yumuşaklık ve ve çok güzel hacim de sağlıyor.

  *kokusuna değinmeden asla geçemeyeceğim,kokusu çok ama çok güzel. sadece ürünü koklamak bile insanı fazlasıyla rahatlatıyor. o kadar ferah ve temiz kokusu var. sadece kokusu bile ürünü kullanmak için yeter.(gizlinot: sac urunlerınde mutlaka güzel bir koku ararım:}})

  özellikle benim saç tipime sahip olan ve hacimli saç seven süslüler için çok memnun olacağını söyleyebilirim,ben çok severek kullanıyorum.

  16 ağustos 2018 17:16

  4

  6. İlk çıktığında instagramda keşfetimde, blogger storylerinde çok gördüm, merakımdan aldım. Memnunum, haftada bir kullanıyorum ertesi gün saçlarım temizliğini koruyor. Keşke her gün kullanılabilen bir ürün olsa. Özellikle diplerine uyguluyorum masaj yaparak, kurutmasın diye pek uygulamıyorum uçlarına. 

  7 nisan 2018 12:30

  5. ilk girdimden (gizlinot: https://www.suslusozluk.com/urban-care-çay-ağacı-özü-ve-limon-içeren-arındırıcı-peeling-şampuan?i=709749) sonra görüşlerimi belirteceğimi söylemiştim. ürünü yaklaşık üç aydır kullanıyorum. bendeki limonlu olanı. ürünün içinde iri tuz parçaları var ve jöle kıvamında. saçımı haftada/on günde bir yalnızca bu şampuanla yıkayıp sonrasında kremliyorum. şampuanı saçıma yalnızca bir kere uyguluyorum ve yaklaşık bir tatlı kaşığı kadar bir miktar kullanıyorum. şampuan epeyce fazla köpürüyor ve peeling gibi bir etkisi olmuyor, yani saç diplerini o tuzlarla ovmak gibi bir etkisi yok ancak yıkamanın sonunda o temizlik hissini aldığınız saçlara kavuşuyorsunuz ve saçları yumuşacık yapıyor. dolayısıyla başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum. benim saçlarım ince telli, dipleri yağlı uçları epey kuru bir saç. ürünü kullanmadan önce saç uçlarıma elidor'un saç bakım yağından birkaç pompa uyguluyorum ve saç uçlarımı peeling etkisinden korumaya çalışıyorum, saç uçlarınız kuruysa bu yöntemi uygulamanızda yarar var.

  5 nisan 2018 23:03

  4. Ben bu ürünü bir vlogger önerisi ile inanılmaz büyük umutlarla aldım. İlk kullandığımda saç diplerimin gerçekten gıcır gıcır olduğunu, ferahladığını hissettim. Yağlanmayı da geciktiriyor bence vaadettiklerini yerine getiriyor. Ancak saç döküyor arkadaşlar, bu ürün dehşet bir şekilde öbek öbek saç döküyor. Ben yine bebeğim pantene aqua light'a geri döndüm ve bir daha alınmamak üzere bu ürünle vedalaştım.

  13 şubat 2018 11:46

  3. Reklamını gördüğüm gibi aramaya başladım bu peeling şampuanı. Saçlarım çok kuru olmasına rağmen verdiği hissi çok beğendim. Saçlarını saç derisini temiz hissettiriyor kesinlikle. İlk yıkadığınızda başka bir şampuanla yıkamadan böyle gıcır gıcır bir his oluyor saçlarınızda tamamen arınmış temizmiş gibi işte. Baya da köpürüyor kendisi. Haftada bir falan bununla yıkıyorum saçlarımı ciddi hacimli durduğunu söyleyebilirim ve saçı çabuk yağlanan kişilerinde çok seveceğini düşünüyorum.

  19 ocak 2018 11:01

  2. Kafeinli olanını haftada 1 gün kullanıyorum. saçlarım hacim kazanıyor ve resmen nefes aldığını hissediyorum. çok az miktarı ıslak saça yeterli geliyor.

  19 ocak 2018 10:27