1.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • oylar (24)
  • medya (0)

79. Go nuts with coconut ve it's so high'ı denedim. İkisi de saçtaki yağlı görüntüyü almak ve hacim vermekte başarılı. Ama ikisinin de kokusu saçta o kadar ağırlaşıyor ki bir an önce yıkamak istiyorum.

18 ağustos 17:08

78. Ben bloom baby bloom olan versiyonunu kullanıyorum kuru şampuan olarak hiç bir şey beklemeyin saçtaki yağı asla emmiyor ama kokusu çok güzel ben avon’un celebre parfümünün kokusuna benzettim.

Ben her gün saçıma sıkıyorum saçım bütün gün çok güzel kokuyor.

14 temmuz 17:53

77. Eğer kuru şampuan saç derisini yağlandırmak ve kaşındırmak için varsa kesinlikle amacına hizmet ediyor. Asla ısınamıyorum ve indirimsiz almıştım gerçekten parama üzülüyorum. Kesinlikle saçlarımı yapıştırıyor ki saçlarım çok çabuk yağlanmaz. Ben sadece ekstra volum için kuru şampuan kullanırım ama bu kesinlikle bi daha alacağım bi ürün değil. 

4 temmuz 22:39


76. Hindistan cevizli olan dışındaki çeşitlerini önerebilirim hindistan cevizi kokusunu sevmeme rağmen aşırı ağır koktuğu için midemi bulandırdı yaz mevsiminde onu önermem. Ama diğer çeşitleri benim saçıma çok hacim kazandırdı temizken sıktığımda, yağlıyken kullandığımda da beni bir gün idare etti

4 temmuz 20:04

75. saç derisinde egzama problemi olan kullanmasın kesinlikle. Coşturuyor çünkü. Gece sıkıp yattım bir kaç kez, her seferinde sabah kalktığımda egzama kaşıntısı çekerek uyandım batiste böyle bir sorunum olmamıştı egzama olan kısımlara sprey sıkmamaya özen gösteriorum sadece kahküme uyguluyorum ama pek bi verim alamadım.

4 temmuz 13:18

74. hindistancevizlisi var bende ama bi işe yaramıyor çöpe giden parama yazık :(

ve bunu öven vloggere selamlarımı iletiyorum!!!!!

4 temmuz 12:45

73. Normalde Batiste kullanıyorum ve memnunum ancak çok pudralı olduğu için Urban Care denemek istedim. Saçınız yağlıysa ve günü kurtarmak için kullanıyorsanız, kurtarmıyor malesef. Etkisi olmadığı gibi bütün gün buram buram ağır kokusu da burnunuza geliyor. (Benim kullandığım It's so high olanı, diğerlerini denemedim.)

4 temmuz 11:21


72. Hani  saçınızı boyatırsınız da o boya kokusu gitsin diye sık aralıklarla yıkamak istersiniz ama temiz saçı da durmadan şampuanlamaktan  çekinirsiniz  ya. Hah işte tam o an coconutlı olanından sıkın da saçınızı yıkamak için bir sebebiniz olsun.  Yağ içinde  bırakıyor emek emek yıkayıp düzleştirdiğim, azıcık hacim versin diye kullandığım tertemiz  saçlarımı. 

3 temmuz 23:21 3 temmuz 23:26

71. Ambalajı havalı, kendisi etkisiz kuru şampuan.

It's so high olanını denedim. Kokusu çok ağır, pudralı görüntü bırakmıyor ama.. işe yaramadığı için saçlarım yağlıyken kullanmıyorum. Yaz aylarında duş sonrası temiz saça uygulayıp saçın terle kafama yapışmasını geciktiriyor olabilirim.

3 temmuz 19:15

70. Herhalde hayatımda herhangi bir kozmetik ürünüyle bu kadar kötü deneyim yaşamamışımdır. Normalde yurtdışında yaşıyorum ama genelde bazı kozmetik ürünlerini Türkiyeden alıyorum. Bunu da denemek istedim sırf bir Türk kadın girişimi markanın ürünü diye. Normalde Batiste kullanıyordum bu arada. neyse, denediğimde işlevini yapmamasının yanı sıra inanılmaz biçimde saçlarımı döktü. saçlarım yağlıyken daha iyi görünüyordu herhalde, ciddiyim.

3 temmuz 18:39