1.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • oylar (19)
  • medya (0)
1

52. son indirimde got2be bulamayınca yokluktan üstünde “it’s so high” yazan çeşidini aldım. gerçekten hiçbi işe yaramıyo. sıktığım yerler 1 dakika sonra yağlı haline döndü, dışarıda geçirdiğim 1 saatte hiç sıkmamış gibi yapyağlıydı saçım. uzun lafın kısası: çöp.

22 mayıs 14:37

4

51. Gratis indirimden hindistan cevizlisini aldim. Kokusu muhtesem parfum gibi tum gun hindistan cevizi kokuyorsunuz fakat asla diger urunler kadar kullanisli degil. Saciniza bir etkisi olmuyor. 

15 mayıs 16:45

50. urban care da dahil o kadar kuru şampuan çeşidi denedim hala en iyisi batiste tropical derim. hiç bir etkisi olmuyor tek hoş yanı saçın o yağ kokusunu hafifletmesi yoksa görünümde bir fark yaratmıyor.

15 mayıs 10:46


49. Çok da kötü olmayan kurum şampuandır.

En azından sıktığınızda saçınızda pudralı bir görüntü bırakmaz, kokusu hoştur. 3 modelden en iyisi siyah kapaklı olandır. Hacim verici özelliği olan siyah kapaklı kuru şampuanı öneriyorum.

15 mayıs 09:32

1

48. Hindistan cevizli olandan cok ümitlenip, youtuberların da gazına gelerek 2şişe aldım ve gerçekten bitmedi. Sürekli kuru sampuan kullanan ben bile kullanamadım. Saçım yağlıydı, hem yagını almadı, hem de kaşıntı yaptı. Sadece saçınız güzel koksun diye kullanabıleceginiz bir ürün. 

15 mayıs 02:18

1

47. çok kötü bir kuru şampuan. ürün bir kere gazdan ibaret. arada canı isteyince beyaz beyaz birşeyler püskürtüyor. o beyazımsı şeyler saç dibindeki yağı emmekte yetersiz kalıyor ve bu şampuan saçları inanılmaz ağırlaştırıyor. kısacası çöp bir ürün.

14 mayıs 23:18 14 mayıs 23:18

46. Fotoğraf çekimi için dünden kalma maşalı saçlarımı kullanmak istedim, çeyreği kullanılmış bloom baby bloom vardı "hacimli görünsün, yağlı görünümü de alsın biraz." diyerek sıktım ama sadece gaz çıktı geri kalan kısmından, gaza para verdiğimi anladım.

14 mayıs 10:42


2

45. Bloom baby bloom olanını bir aydır çok sönük olmayan ince telli saçlarımın diplerine daha da dolgunluk vermesi amaçlı şekillendirme öncesi uyguluyorum. Bir kez saçım yağlıya yakınken uyguladığımda ise hiç bir şekilde bir değişim olmadı. oysa elidor’un kuru şampuanları 2. Günün akşamı yağlanan saçımı 10 dakika uğraşım sonucu normal bir saça evirebiliyor; normal saçımı ise yeni yıkanmış gösterebiliyor yorumunu yapabilirim. Elidor kendinden ipeksi saçlarımı inanılmaz sertleştirip, rengini daha küllü kumral ve mat hale getirirken ve saçlarımın hacmini oldukça artırırken; bu ürün saçlarımın yumuşaklığına negatif etki etmiyor, saç rengimde ancak benim fark edebildiğim kadar az bir matlık yaratıyor, volüm ve gün boyu harika bir koku veriyor. İlk kullandığınız anda kokusu biraz fazla gelsede gün boyu fresh flower kokusuyla gezmek beni mutlu ediyor.

10 mayıs 15:34

44. hindistan cevizli olanının kokusuna kanarak almıştım. gerçekten hiçbir işe yaramıyor kokusu dışında. hatta gün içerisinde nasıl beceriyorsa daha çok yağlandırıyor saçı. hani çok yağlı saça kullanılıp işe yaramadığı sanılmasın. hacmini kaybettiğinde kullanırım genelde kuru şampuanı ama asla işe yaramıyor. üstüne üstlük söylediğim gibi hiç kullanmamış olsanız daha az yağlanmış bir saçla eve dönersiniz.

kuru şampuan olarak denediklerim arasında en başarılı olan ise

(bkz: toni and guy sky high volume dry shampoo)

24 nisan 21:48

3

43. Batiste, egos, isanayı da kullanmış biri olarak, urban care kuru şampuanlarını ikinci sıraya koyarım. Coconut, volume ve bloom baby bloomu kullandım. Kokuları mis gibi, beyazlık bırakmıyor. Ama bence bir iki saatlik kurtarma sağlıyor. Yani günü kurtarır diyemem. Kısa bir yere gidip gelecekseniz tercih edebilirsiniz, belirli bir süreden sonra ağırlaştırıyor. Yağlı gibi değil ama daha değişik bir his bırakıyor.

3 nisan 10:31