5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (4)
  • medya (1)

6. ben arganlısını alacakken bi rossmann çalışanın boyalı saçlarım için önerdiği serum. çok kuru olan saçlarıma iyi geldi. ahh keşke bi de o aptal saç kesimini hiç yaptırmasaydım şimdi çok güzel görüneceklerdi. yumuşacık ipeksiler ama abuk sabuk bi şekle sahipler şuan :(

neyse, ürün başarı bence.

9 temmuz 13:51

5. Oksijenli suyu yanlış kullanmamın nedeniyle (buna başka bir entryde değineceğim) saçım yıprandı ve ben de ürün arayışlarındaydım. Saçımın kurumasına çok taktım ve belimdeki saçlarımı birkaç parmak kestirdim... sözlükten bu serumu görüp hevesle sipariş ettim ve ilk gözlemimi söylüyorum; saçları inanılmaz yumuşatıyor! Ucunun kırıklarına iyi geldiğini söyleyemem fakat saçlarım çok güzel kokuyor. Yıpranan saçlar için olmasından dolayı iyi geleceğini düşünmüştüm umarım diğer kullanımlarında düzelir.

Tanım: saçların kolay taranmasını sağlayan ve ipeksi hale getiren serum.

20 haziran 16:50

5

4. Yaklaşık 6 aydır belime gelen saçlarıma, son bir aydır da omuz hizasında kestirdiğim saçlarıma kullandığım saç bakım yağı. Duştan sonra  1-2 pompa kadar alıp elimde ısıtarak uyguluyorum. Islak saçta kullanıyorum çünkü çok daha homojen dağıtabiliyorum. Kuru saça uygularsanız elinizi koyduğunuz ilk tutamda yapışıp kalıyor. Etkisini ise kesinlikle çok ama çok seviyorum. Çok daha parlak, yumuşak, bakımlı gösteriyor. Çok çok kolay tarama sağlıyor. Yağlandırma ve ağırlaştırma yapmıyor. Ürünü sadece saç uçlarıma uyguluyorum ama kuruturken çok elektriklenmişse, yine elimde 1 pompa yağı ısıtıp, bastırmadan kabaran telleri yapıştırıyorum. Bu haliyle de çok verimli oldu benim için. Saçlarım uzunken 5-6 pompaya kadar çıktığım zamanlar oldu. Biraz pahalı ama kesinlikle bereketli bir ürün.

9 mart 10:11


3. Annemin alıp kullanmadığı benim elektriklenenen saçlarıma az biraz şöyle bi hafiften sürdüğüm güzel bir ışıltı ve yumuşaklık veren ürün. Saçımda ağırlık yapmıyor, yağlanmış gibi de durmuyor hoş bir şey. 

12 ocak 17:09

2. Annemin saçlarını platin ombre yaptırmasıyla birlikte yıpranan saçlarına ürün araması ile birlikte keşfettiği muhteşem saç bakım yapı . Bak marymsy ne aldım deyip zorla saçıma sürdükten sonra kabaran saçlarımı ehlileştirip üstüne sağlıklı ve bakımlı görüntüsü vermesi ile tamam dedim . Saçınıza çok az bir miktar ürün yetiyor ve verdiği yumuşaklığı hissedebiliyorsunuz . Bazen duştan sonra karışan ve katiyen açılmayan saçlarımı rahatça tarayabilmek için bolca sürüyorum ve eğer saçlarım kendi kendine kuruyorsa işte o zaman benden rapunzeli yok . Ehe şey pamuk Prenses de olabilir 25 liraya almıştım ama indirimde çok daha uyguna bulabilirsiniz 

10 ocak 18:24

5

1. Saçlarım 100'den fazla kez boyanmış son 20 boyamadan sonra da hiç bir şekilde kestirilmemiş,oldukça kuru,kabarık,haliyle yıpranmış ve dalgalıya dönük saçlarım var.

Pixie cut'ın uzama evresindeyim bu yüzden tuhaf tuhaf şekiller alıyor. Kabarması zaten aşırı büyük bir sıkıntı benim için. Saç resmen allaha yükseliyordu ne kadar nemlendirsem de.

Tesadüfen hiç araştırmadan bu ürünü aldım üzerinde "çok işlem görmüş yıpranmış saçlar" yazdığını görünce de aklımı çelmişti tabii ki. Heyecanla duş sonrası klasik sırf yapılmış olmak için yapılan saç rutinime ekledim. Saçlarımın yapısı dolayısıyla biraz fazlaca kullandım. Sabah bir uyandım saçlarımın görüntüsüne resmen aşık oldum. Dalgalar ortaya çıkmış kabarıklık ve elektriklenme yok.

İndirimde bulursam (ben 25 liraya aldım) stoklayacağım tek saç bakım ürünü olacak.

10 ocak 08:35