yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (2)

  8. hacim verme ve saçı sertleştirmeme konusunda memnun kaldığım ama seyrek ve orta uzunluktaki saçlarımı bu sefer de aşırı hacimden midir nedir çılgınlaştıran şampuan. neyse ki aynı serinin sıvı saç kremi ile güzel bir ikili oluyorlar, bu problemi de onu kullanarak çözdüm. sonuç olarak oldukça memnunum, saçlarımın daha bakımlı görünmeye başlaması da cabası.

  19 ağustos 15:29

  7. Hacim fakiri saçlarımı hacime doyurmuş şampuandır.Ağlamak istiyorum,o kadar mutluyum.Saçlarım dümdüz ve yağlı,haliyle hacim macim yok hep sönük.Bu şampuanı kullanmaya başladığımdan beri saçlarım çok dolgun ve sağlıklı görünüyor.Ml'sine göre fiyatı yüksek olsa da almaya devam etmeyi düşünüyorum

  15 temmuz 21:41

  6. Allahım büyük konuşmak istemiyorum ama rastgele aldığım bir şampuandan nasıl ölümüne memnun kalabilirim?! Öncelikle saç tipim yağlı, dönem dönem hafif kepekli ki çok eskiden kabuk kabuk egzamam vardı. Geçen indirime girmiş biraz ambalajına biraz merakıma biraz da dolgunlaştırma vaadine yenik düşerek aldım. P.tesi sabahı işe gitmeden ilk kez kullandım, silikonsuz olduğundan sanırım saç bi afalladı biraz elektriklendi ve sert, hafif bakımsız, uçları çatallaşmış bi görünüm oluştu. 2. ve 3. kullanımlarda saç git gide şampuanla alıştı ve bugün 4. gün hacimli bakımlı bukleleri belirgindi saçım ki çok sönük saçlarım vardır gün içinde ağırlaşır hemen yağlanır. Saç derimde kalıntı bırakmaması, yağdan oluşan hafif kokuyu tamamen yok etmesi ve kepek problemime de iyi gelmesi sebebiyle head&shoulders'a veda edip yoluma bu şampuan ile devam edicem gözüküyor. Sanırım artık silikonsuz şampuan kullanacağım. Serinin diğer ürünlerini denemedim ama merak ediyorum.

  Edit: Çok severek kullanıyordum fakat boyadan dolayı sanırım biraz ara verince saç tekrar tüleriyo bakımsız bir görüntü oluyor,ara vermenin sebebi de silikonsuz olduğu için sanırım saç rahat açılmıyo ve koparak dökülüyor benim saçlarım. Yoksa saçımı güzel temizlemesi ve yağlanma sorununa iyi gelmesini sevmiştim.

  4 temmuz 00:21 24 ağustos 11:51

  5. Bu şampuandan sonra kafamın tepesindeki küçük saçların hepsi havalandı dikildi resmen ve inmiyodu da ilk defa böyle bir şey yaşadım hiç sevmedim. resmen 2 gündür hiç taramadan çıkmışım gibi duruyodu

  22 haziran 21:39

  4. Şampuanım bitti ve kararım netleşti. hayatımın şampuanı değil ama tekrar alabileceğim bir şampuan. kokusu güzel ama kalmıyor saçta. hacim eh. yağlandırmıyor ama tamamen önlemiyor. saç kremi ise yağlı ve boyasız saçlarımda hayatımın saç kremini buldum diyebilirim.

  11 haziran 01:17

  3. Ambalaj ve koku olarak enerji veren, yazı çağrıştıran bir şampuan bence ve bu anlamda piyasaya sürülme zamanlamasının iyi ayarlandığını düşünüyorum. Urban care markasının daha önce mor olan serisini kullanmıştım , saç dökülmesini önleme amaçlıydı ve başlarda memnun kalsam da (gizlinot: Toniğiyle beraber kullanımda) sonraları etkisini yitirdiğini gördüm. Bundan da ilk izlenim olarak hacim verme anlamımda memnun kaldım. Daha sonra yine bu üründe de etki olarak azalma gözlemlersem editlerim. Şu an için dediğim gibi hacim veriyor, antalya gibi nemin bol olduğu bir yerde yaşıyorum ve saçlarım da ikinci günün ortasında yağlanmaya başlar. Bu anlamda da memnun kaldım gibi şimdilik. Çok çok az da olsa yağlanmayı biraz geciktirdi. Benim için en önemli olan şeylerden biri silikon barındırmamasıydı çünkü 2 yıldır anormal seviyede dökülme yaşıyorum ve bir de saç derisini tıkayan silikonu hayatımda istemiyordum iyice dökülmeyi arttıracağı için. (gizlinot: Herhangi bir sebebe bağlı olmayan dökülmemi 5 aydır çinko kullanarak yarı yarıya azaltabildim anca. Şimdi eski yoğunl9uğuna kavuşturmaya çalışıyorum saçlarımı.)

  Bunun dışında saçlarımı sertleştirdigini düşünmüyorum ama ilk girdideki süslülün bahsettiği gibi bebek saçlarımı hacim verme etkisiyle sanırım şaha kaldırdı. Kokusu hiç kalıcı değil ama yıkarken fresh hissettiriyor, aşırı bir köpürmesi yok ama az köpüklü krem gibi de değil. Gratis'ten indirimli 15 liraya aldım daha temiz içerikli bir şampuan istiyordum ama ona bu aralar 60 tl veremeyeceğim için silikonsuz olmasıyla şu an beni idare ediyor. (gizlinot: 50 tl üstüne 10 tl indirimle 10 tl gibi bir şeye geldi hatta toplama bakınca.) İlgilenenler için paraben de içermiyormuş.

  Edit: ben gerçekten de beğendim hacim vermesini, şimdi daha da emin oluyorum. Ayrıca yukarıda bahsettiğim gibi saçımın yağlanmasını havalar ısınmış olmasına rağmen yarım gün kadar geciktirdi.

  ilgili medya:
  2
  10 mayıs 17:02 27 mayıs 14:46

  2. Hacim vereyim derken saçı sertleştiren şampuanlardan değil. İlk izlenimim olumlu yönde. Saçım hem yumuşak hem daha dolgun ben sevdim.

  6 mayıs 13:07

  1. Tanım: Urban care markasının yeni çıkardığı ,neredeyse evin içinde bile hologramla belirip reklam yapacaklarından korktuğum youtuberların bu aralar sıkça bahsettiği şampuan. 

  İnce telli ve dümdüz saçlara sahip olduğumdan piyasadaki ulaşılabilir tüm hacim şampuanlarını denemişimdir, bu ürünü de o sebeple denemek istedim ve dün indirimle 25 tl gibi bir fiyata aldım. Kokusu müthiş, oldukça fresh kokuyor ancak benim saçımda kalıcı olmadı. Hacim verdiği doğru fakat yeni çıkan bebeklik saçlarımı havaya kaldırdı, saçımı kuruttuktan sonra ilk yarım saat rick sanchez gibi dolandım ortalıkta. 

  Hacim etkisini anlayabilmek adına ben sadece şampuanı kullandım saç kremi, serum vs ile desteklemedim ve saçımı tararken zorlandım, biraz da kuruttu saçımı. Yine de verdiği hacim benim için tatmin edici, dün kullandım; bugün halen biraz hacimli saçlarım. 

  Düzenli kullanımdaki sonuçlarını editlerim

  22 nisan 12:51