yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (31)
  • medya (1)
  5

  42. Turuncu olanına sahibim. Ben hayatımda bu kadar güzel kokan bir saç köpüğü görmemiştim, üstelik kokusu kalıcı. Saçlarım ince telli, beklentim hacim vermesiydi. Beklentimi karşıladı. Nemli saçıma uygulayıp kuruttuğumda saçlarım daha hacimli görünüyor. Saçları sertleştirmiyor ve yumuşacık yapıyor. Bitince tekrar alabileceğim bir ürün oldu benim için. Memnunum.

  1 aralık 16:52

  1

  41. Hayatımda kullandığım en overrated saç ürünü olabilir. Pembe olanı meraktan almıştım. Ne kokusuna tahammül edebildim ne de saçlarımı düzgün gösterdi. Aşırı şekerli, mide bulandırıcı bi kokusu var bence. Saçları da öyle bir yağlandırıyor ki. İnce telli saçlarımla anlaşamamış bir ürün. Anlaşsa da o kokuya tahammül edemezdim zaten. Bu ürün yüzünden kokusu güzel yazılan her şey için bunun gibi kokuyorsa diye bir geriliyorum.

  24 kasım 17:27

  40. Mor renkli düzleştirme etkili olanı kullanıyorum.

  Saçımı düzleştirmeden önce köpükler vs. kullanmayı sevmediğim için kurutmadan önce kullanıyorum. Dalgalı saçlarım nemliyken avucumun içini biraz doldurcak kadar sıkıp tüm saç boylarıma dağıttıp ince de bir tarakla da üstünden geçince saçlarım dümdüz oluyor ve kuruttuğumda herhangibir şey kullanmadan saçımı düzleştirmiş kadar yapıyor. Kısaca vadettiği şey saçı düzleştirmekse bunu gayet güzel yerine getiriyor.

  18 nisan 23:04


  39. Oldukça güzel kokan ve saçı yumuşatan ürün. Maalesef yumuşatması dışında herhangi bir onarım etkisini görmedim. Üstelik saçlarımı ağırlaştırıp erken yağlanmasına sebep oluyor. Bu yüzden şişesini daha yarılamadan bıraktım. Bence saç konusunda piyasada çok daha başarılı ürünler bulabilmek mümkün.

  27 kasım 2020 08:51

  2

  38. Bence kullanılmaması gereken köpük. Birkaç yıl önce fiyatını çok düşük görünce denemek için almıştım. Ondan önce milkshake'inkini kullanıyordum. Onu kullananlar bilir, elinize alınca bile aşırı yumuşak gelir köpük. Ama bu maalesef olmamış. Elinize alıp bastırınca zaten köpüğün söndüğünü göreceksiniz. Saça uyguladığım anda yapış yapış ve uygulamadan önceki halinden daha sert hale geliyordu saçım. Bir daha da kullanmadım zaten.

  25 eylül 2020 11:57

  37. Kokusu bana çok ağır gelen, saçları sertleştirmeden dalgalandıran bir köpük. İnce telli ve kıvırcık-dalgalı saçlıyım. Saçlarımın duruşuna fazla etki ettiğini söyleyemem, bende pembesi var, arada parfüm niyetine saçlarımda kullanıyorum.

  5 eylül 2020 16:58

  5

  36. turuncu olanı kullandığım saç köpükleri arasında kokusu en güzel olanıydı benim için. içindeki süt proteinleri ve 12 aminoasit sayesinde saçlarımı hem onarıp hem de yumuşatıp bakım yapıyor. köpük formda olduğu için duştan sonra saçım nemliyken kullanmayı çok sevdim. saçımdaki dalgaları daha belirgin gösterme konusunda gerçekten işe yarayan bir köpük. aynı zamanda özellikle saç uçlarındaki hasarlı ve yıpranmış görüntüyü de onarması benim için çok iyi oldu. arada saçım kuruyken de saçın uç ve boylarına uygulayıp, gün içinde kabarmasını da bir nebze olsun engellemiş oluyorum. bu sayede hem biraz daha hacimli hem de şeklini koruyan saçlar elde etmek mümkün oluyor çünkü.

  bu köpük iyi hoş ama ne yazık ki çok hızlı bitiyor. bu kadar çabuk bitirdiğim bir saç ürünü herhalde yoktur. o yüzden 150 ml oluşma çok aldanmamak lazım. eğer sürekli kullanırsanız bir, en geç bir buçuk ay gibi kısa bir sürede yenisini almak durumunda kalıyorsunuz. bir de ilginç belki ama kokusundan mı, yoksa köpük oluşundan mı bilmiyorum kullanırken bende bağımlılık yaptı. bunu ikinci şişeyi kullanırken fark ettim ve bitince gidip yenisini almadım. yalnız bugüne kadar bu kadar severek kullanıp, kısa sürede etkisini gördüğüm çok az saç bakım ürünü olmuştur. aklımda pembesini de denemek var ama ilk fırsatta turuncu olanından tekrar gidip alacağım kesinlikle. benimki gibi boyadan ve şekillendirmeden dolayı yıpranmış, kolay kolay her ürünleri anlaşamayan, çabuk kabaran, elektriklenen ince telli saçlarınız varsa kesinlikle öneriyorum mutlaka bir deneyin.

  16 temmuz 2020 23:01


  5

  35. zamanında bunun pembik olanını kullandım tabi o zaman curly girl method filan bilmiyoruz. O kadar tatlı bi kokusu var ki wafflecıya gitmişim gibi kendimi yiyesim geliyor. Saçı sertleştirmiyor yumuş yumuş oluyor tabi duştan sonra kullanıp vigo ile kurutuyordum buklelerim çok güzel oluyordu. Amma ve lakin bu tarz köpük, jöle vb. ürünlerde sevmediğim olay ertesi gün saçın çok daha kötü olması.Yamış yamış oluyor saçma şekiller alıyor gece yatarken ve yıkamadan yenisini uygulayamazsınız. Yani teorik olarak uygularsınız ama iyi olacağını sanmıyorum, ben yapmadım. O yüzden her gün yıkayıp bi daha sürmek lazım o da iş yani... Bi de her gün yıkamak iyi değil. Ama arada bir kullanırım diyorsanız bence alınır.

  Edit: Buklelerim belirgin oluyordu elektriklenmiyordu ama ekstra buklelendirme durumu yok.

  16 temmuz 2020 19:58 16 temmuz 2020 19:59

  4

  34. sürekli elektriklendiği için asla buklelerini belirginleştiremediğim 2a tipi kuru saçlarım için aldığım üründür. ben pembesini kullanıyorum, duştan sonra kurumaya yakınken alttan yukarıya doğru sıkıştırır gibi hareketlerle uçlarına sürüyorum, buklelerim bir gün içinde yavaşça sönse de kokusundan ve saçlarımı ağırlaştırmadan nemlendirmesinden çok memnunum. karamelli süt gibi kokuyor. diğer çeşitlerini de araştıracağım.

  7 mayıs 2020 22:44 8 haziran 2020 15:30

  33. Dalgalı saçlar için olan pembe renklisini kullanıyorum. 2b dalgası olan saçlarım için tek başına kullandığımda wow bir etki yaratmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Tutuculuk bekliyorsanız aklınızdan bile geçirmeyin bu ürünü daha çok jöle ile sertleşen dalgaları yumuşatıyor. Benim için en güzel tarafı o müthiş kokusu... O ne güzel bir kokudur allahım. Bir gün ağzıma atıcam dayanamayıp köpüğü diye korkuyorum valla.

  5 mayıs 2020 22:31