yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  aqua, vp/va copolymer, butane, propane, ceteareth-25, glycerin, propylene glycol, cocamidopropyl betaine, isobutane, parfum, dmdm hydantoin, cellulose, sodium hydroxide, chloroacetic acid, alcohol, acetic acid, coumarin, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (10)
  • medya (0)
  3

  22. benim pek beğenemediğim üründür kendisi. saçlarım dipleri yağlı, uçları çıtır çıtır kuruyan cinsten. bu ürünü sürdüğümde ve ilk kuruttuğumda gerçekten çok güzel bir görünüm yakalasam da birkaç saat içinde saçlarım sönüveriyor, elektriklenip çıtır çıtır oluyor. birbirine karışıp düğüm düğüm oldu hatta. belki başka bir şekilde uygularsam bu düğüm düğüm oluşunu çözebilirim. bence kupkuru saçlarınız varsa bu ürünü sevmeyebilirsiniz, bana yaramadı. kokusundan rahatsız olmadım. süslülerin bahsettiği gibi saçlarımı ellerimle şekillendirmeye çalıştığımda ellerimde o yapış yapış hissi bırakıyor. tekrar alacağımı düşünmüyorum.

  20 eylül 02:39

  5

  21. 32 yaşımda bu köpüğü keşfettiğim için çok mutsuzum. Aşırı kuru, ince telli, elektiriklenen, kabaran ve bukleleri en ufak bi nemde tel tel olan kıvırcık saçlarım var. millet saçını ağırlaştırmayan ürün arar yağlanmasın diye ben bi ürün olsa da ağırlaştırsa saçlarımı yerinde dursalar diye aranırım. bu köpük müthiş bişi, saçımın ağırlaşmasına gerek yokmuş güzel gözükmesi için. yapış yapış değil, saçı kurutmuyor hışır hışır yapmıyor. ertesi gün hatta 2 gün sonra bile buklelerim müthiş gözüküyor. tek dikkat edilmesi gereken şey saçlar ıslakken sürülmesi. kuruduktan sonra iş işten geçmiş oluyor. duş sonrası saçın suyunu 2-3 dk aldıktan hemen sonra uygulanmasını tavsiye ederim. 

  12 mart 16:56

  5

  20. geçtiğimiz gratis indiriminde bitmeye yakın olan nivea köpüğümün yerine yeni bir şey deneyeyim diye aldığım köpük. resmen bayıldım. aşırı beğendim. sürekli farklı markaların köpüklerini kullanıyorum, şimdiye kadar taft, nivea ve adını hatırlayamadığım bir köpük daha kullandım. açık ara farkla bu köpüğü hepsine tercih ederim. saçlarımı yumuşacık yaptı, bukleler yumuşacık görünüyor, arada kıvır kıvır saçlarım görünüyor falan. resmen aşık oldum resmen. hatta indirimin 1. günü aldım akşamında denedim, ertesi gün gittim 1 tane daha aldım orijinal fiyatı yüzünden.

  stoklayacağım tek ürün olabilir kendisi.

  6 ekim 2019 22:18


  2

  19. gerçekten neyini beğendiğinizi anlamış değilim.dalgalı, kıvırcık arası bir saç yapım var ve tabi ki de kabarıyor. öncelikle köpük kimyasal ve şeker kokuyor, Ardından eli yapış yapış yapıyor e saçı da. eğer üründen beklentim düğüne giderken yaptığım çirkin maşaları bozmaması olsaydı bu işe çok yarardı ama onun için zaten saç sabitleyici diye bir şey var.çok sinirliyim bir yıldır öyle duruyor sepette ağzına kadar dolu, ucuz değil..

  27 ağustos 2019 23:28

  18. Saçlarım kıvırcık ama ne yazık ki düzgün kıvırcıklar elde edemiyorum. Bunu yeni kullanmaya başladım ama yapış yapış sanki bi alışamadım gibi bilemiyorum. Marc anthony curl kremini denemeyi düşünüyorum kullanan varsa gelsin bi konuşalım :)

  9 haziran 2019 22:47

  17. hayatımda kullandığım en güzel köpük. son zamanlarda saçımı akşam balık sırtı örüp sabah açarak kullanıyorum. bunu sürdüğümde dalgalar hem daha belirgin oluyo hem de sert ya da ıslak görünüm olmuyo. yumuşak görünümü çok sevdiğimden başka saç köpüğü kullanamaz oldum

  8 haziran 2019 19:25

  5

  16. Çok sevdiğim saç köpüğüdür kendisi.

  -Dalgalı saçlarınız varsa, gerçekten çok güzel belirginleştiriyor. Benim saçlarım ince telli ve dalgalı. Kıvırcığa yakın bir görünüm bile elde edebiliyorum diyebilirim kendisi ile. Düz saçlardaki etkisini bilmesemde onlarada hacim verip dalga vereceğini düşünüyorum.

  -Kokusu rahatsız edici değil. Hatta ben seviyorum bile diyebilirim.

  -Yapış yapış bir etkisi yok. Sadece biraz kurutuyor.

  8 haziran 2019 16:27


  15. Çok az olan dalgalarımı belirginleştirmek için kullanmıştım bir süre. İşe de yarıyordu hem gerçekten belirginleştiriyor hem de hacimlendiriyordu. Ama sol yanağıma değen saçlarım yüzünden bütün yanağım sivilce doldu ve bir türlü geçmek bilmiyorlar. Siz siz olun saçınızda bu varken yüzünüze değmesine izin vermeyin, Batman’deki Harvey Dent’e döndüm

  5 mayıs 2019 21:05

  14. Favorim olan köpük. Kuru ve kıvırcık saçlara sahibim, saçlarıma herhangi bir ürün sürmeden kendi haline bıraktığımda ilk gün iyi olsa da 2. gün kuş yuvasına dönüyor. Kuru saçı her gün yıkamak da ona yapılacak en büyük kötülüklerden olduğu için, saçlarıma şekillendirici bir ürün kullanmam gerekiyor. Bu fiyat skalasındaki çoğu köpüğü kullandım ama en iyisi kesinlikle bu, köpük arayışında olanlara ısrarla tavsiyemdir.

  3 şubat 2019 14:43

  13. Bukleleri belirginleştirmesinin yanında hacim de veren; ancak ne yazık ki elektriklenmeye sebep olan köpük.

  28 ocak 2019 20:16