sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar (5)
  • medya (4)

  41. Kesinlikle önermediğim palettir. Evet renkleri çok cezbedici, ama birçok kişinin yazdığı gibi çoğu renk birbirine benziyor palet 12li değil de 6lı olsaymış da aynı sonucu verirmiş. Ben düğün makyajımda kullanmak için almıştım. Makyajım çok güzel oldu yalnız aradan bir yıl geçti ve paletteki çoğu renk taşlaştı. Bazılarının üstlerini kazıdım yine taşlaştı. Bu arada fırçamı ıslatıp kullanmadım bile buna rağmen. O kadar pişmanım ki verdigim paraya ben ettim siz etmeyin süslüler..

  Renklerle ilgili yorumlarıma gelecek olursak, 2.sıradaki dust rengi ne idüğü belirsiz swatchlarken bile yarısı yere dökülen leş yapıda bir far.

  6.sıradaki trick rengi çok güzel ama pigment konusunda tam bir hayal kırıklığı.. Hayal ettiğiniz görüntüyü elde edemiyorsunuz. Tabi taşlaştığı için de pigmenti baya düşük.

  Palette en sevdiğim renkler liar, factory ve mugshot renkleri. Evet üçü de birbirine çok benziyor ama en azından tüm göz kapağına tek bir far sürüp dağıtmak için ideal renkler.

  Geri kalanlar da aşağı yukarı her palette olan renkler zaten..

  9 eylül 2018 16:16

  40. Doğum günümde 8-9 arkadaşımın toplaşıp hediye ettiği palet. Tozutuyor mu? Evet. Ama renkleri o kadar güzel ki, tüm yüzümü pespembe edesim geliyor. 

  Şuan önerir miyim? Hayır. Daha uygun fiyata dupe bulabilirsiniz çok pahalı artık.

  9 ağustos 2018 19:21

  2

  39. Fikir olarak çok güzel olsa da uygulamada zayıf bir palet. Renkler çok güzel, günlük hayatta çok rahat kullanılıyor. Ancak paletteki renklerin pigmentasyonu zayıf, ışıltılı farlar yeteri kadar metalik değil fırça ile uygulama yeterli olmadığı için parmakla uygulamak gerekebiliyor, uygulama yaparken göz altına dökülme oluyor, palette mat farların sayısı az ve birbirine çok benzeyen renkler var, dolayısıyla kontrast zayıf olduğu için far uygulamasında birkaç look’la sınırlı kalıyorsunuz. Olumlu yanı ise renklerin günlük kullanıma uygun olması ve güzel karışması - farlar dalgalanmıyor ya da birbirine karışıp çamurlaşmıyor. Bu paleti 1-1.5 yıl önce 225tl iken almıştım, ancak Urban decay paletlerin güncel fiyatları malumunuz. Ben bu paleti bu fiyata önermiyorum. Bu renklere meraklıysanız max factor’un bu tonlardaki paletine bakabilirsiniz. Gerçi bahsettiğim sıkıntılar o palette de var ancak en azından fiyatı daha uygun.

  3 temmuz 2018 15:04

  38. bu paleti nikahımda kullanmak için almıştım. renkleri hem günlük kullanıma, hem de nikah gibi özel günler için çok kullanışlı. Fiyatı çok yüksek maalesef ve bu fiyata değer mi emin değilim açıkçası.

  Bazı arkadaşların dediği gibi ben de  bazen sanki renkleri çeşitli kombinasyonlarda kullansam dahi hep aynı sonucu elde ediyormuşum hissine kapılıyorum. Sanıyorum makyaj yapmayı daha iyi becerseydim belki bu sonuçla karşılaşmazdım. Bilemiyorum.

  Kalıcılığı fena değil. 

  Mat renklerini yetersiz buluyorum, keşke daha fazla mat renk olsaydı.

  Simli renklerinin tozuttuğu ve çok iyi durmadığı doğru, ancak ıslatıp hiç sürmeyi denemedim. Belki o şekilde daha iyi bir sonuç elde edilebilir simli farlarindan.

  12 haziran 2018 12:23

  37. Günlük kullanıma uygun aynı zamanda özel günlerde de her türlü göz makyajının yapılabileceği far paleti. Renk skalası çok güzel. Bi tane alayım kaliteli olsun her renk olsun ( pastel kahve tonları) diyorsanız bu palet işinizi görür. Hem mat renkler hem ışıltılı renkler mevcut. Benim en sevdiğim sedefli bakır rengi, dibini görmüş bulunmaktayım. Kalıcılığı çok iyi değil orta düzeyde. Kullanırken çok az tozutuyor. 

  23 ocak 2018 00:57 6 temmuz 2018 23:46

  36. canım paletim <3 renkleri tam günük makyaja uygun ve baz ile kullanıldığında oldukça kalıcı olduğunu söyleyebilirim. Biraz tozutma problemi var evet.

  24 ekim 2017 10:07

  35. 225 lirayı hak ediyor mu diye sorguladığım palet. renkler swatchladığınızda oldukça güzel ama uyguladığınızda kesinlikle aynı pigmentasyonu vermiyor, tozutuyor. bir far bazı ile daha iyi hale getirilebilir. eğer bu tonlarda renkler ilginizi çekiyorsa max factor masterpiece rose nudes paletine bakın derim mutlaka. muadil diyemeyiz ama bu tonlarda alınabilecek, pigmentasyonu iyi güzel bir palet. cosmetica'da falan genelde 45 lira civarında oluyor.

  3 mayıs 2017 15:25

  34. Renkleri o kadar güzel ki hepsi birbirini tamamlıyor

  29 nisan 2017 16:30

  33. Mat farlari disinda kullanmadigim palet. Ozellikle o altin gibi olan renkten nefret ediyorum, tum goz altim bi anda sim oluyor.

  29 nisan 2017 12:55

  32. oldukça kaliteli bir palet, ancak renkler çok açık ve çok simli. Şu sıralar katlanma bölgesine mat farlar uygulamayı daha çok seviyorum. O yüzden bu paleti uzun süredir yalnızca gözlerimin iç tarafına far uygulayacağım zaman kullanıyorum.

  Sözlük sayesinde keşfettiğim wet&wild comfort zone paletim bu paletten çok daha kullanışlı benim için.

  12 şubat 2017 22:33