4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (1)
  • medya (1)

19. Göz makyajı işini oldum olası beceremem, hayatımda hiç far sürmedim desem yeridir. O rengarenk toprak tonlu geçişli göz makyajlarını çok sevsem de hem beceremem diye yapmayı hiç denemedim hem de renkli ve toz makyaj ürünlerini çoğu kadının aksine hiç sevmiyorum. Fondöten, kapatıcı, bronzer, kontur ürünlerinin her çeşidini severim özenirim ama far paletleri ve renkler bana hiçbir şey ifade etmiyor ne yazık ki. Hangi renk nereye sürülür hangi renk hangi renkle uyumlu olur hiç anlamıyorum. Ne var ki bir gün far işine el atacak olursam alacağım ilk far paleti bu olacak. Hem renkleri tam benlik soğuk ve toprak tonlar hem de günlükte de gece makyajında da kullanılacak renkler var gibi görünüyor. Bir gün alıp denersem burayı editleyeeğim. 

19 ekim 23:11

18. seyahatlerde taşıma kolaylığıyla gönlümü çelmiş palettir.toprak tonları sevenler için ideal,çoooook fazla tozutma yapmıyor ve kalıcılıkları da şahane.

11 temmuz 13:47

17. Hediye olarak gelmişti fakat kullanamıyorum çünkü esmerim ve renkler kendini göstermiyoor sadece siyah rengi kirpik diplerine uyguluyorum aklıma gelirse.

9 aralık 2017 16:14


16. Çok severek kullandığım ve tavsiye edebileceğim bir ürün.Paranızın hakkını veren bir ürün.Kalıcılığı efsane,renkler çok güzel karışıyor.Tozutma yapıyor evet tek eksisi bu.Ben Venüs rengini göz pınarlarımın dışında yüzüme highlighter olarak da uyguluyorum gayet güzel oluyor.Pigmentasyon falan harika.1 seneyi aşkındır günlük makyajımda kullanıyorum sadece astar rengi olan Foxy'i bitirebildim.

18 mart 2017 01:47

15. adı gibi temel renklere sahip paletlerdir. Basics1 daha kızıl alt tonlu kahveler ağırlıktayken, basics2 daha gri alt tonlu daha sütlü kahvelerden oluşuyor. ikisi arasında çok kalmıştım hangisi almalıyım diye gidip gelip denedim. basics2 de karar kıldım fikir olması açısında şöyle söyleyebilirim koyu renk gözler için 1.palet daha uygunken, 2.palet açık göz renkler için daha uygun. bilhassa mavi renkli gözlerde çok güzel grey lavander renklerle güzel bir göz makyajı yapılabiliyor. Pigmentasyon çok başarılı biraz tozuttuğunu kabul ediyorum ama hiç sıkıntı değil. hem nötr hem smoky tonlarda göz makyajı yapmak için ideal renkleri barındırıyor.kesinlikle tavsiye edebilirim.

30 temmuz 2016 08:20

14. her an çantaya atıp,gittiğin her yere götürebilceğim bir far paletine sahip olmak mutlu ediyor beni.Genellikle mat renklerden oluşan temel renkleri içeriyor.İçerdiği renklerle hem gündüz makyajı hem de gece makyajı yapabiliyorum

29 temmuz 2016 23:42

13. Seyahate giderken yanıma aldığım tek palet. İlk rengi aydınlatma için (kaş kemiği, göz pınarı vs.) kullanıyorum. ikinci ve üçüncü rengi karıştırıp göz kapağımı nötrlüyorum. dördüncü rengi katlanma bölgesine uygulayıp beşinci rengi gölgelendirmede kullanıyorum. sonuncusunu da kirpik diplerime sürüp makyajımı tamamlıyorum.

29 temmuz 2016 23:17


12. naked 2 basic paletine sahibim ve neredeyse her gün elim gidiyor. farları karıştırma kolaylığı inanılmaz, bence pigmentasyonu da gayet iyi. kalıcılığını söylemiyorum bile sabah yaptığım göz makyajı hala gayet iyi bir biçimde kendini belli ediyor. şimdiye kadar makyaj ürünlerine yaptığım en iyi yatırımlardan biri diyebilirim.

23 şubat 2016 19:44

11. Renklerin uyumu ve tonu bakımından harika bir palet. Farların pigmenti ve kalıcılığı zaten su götürmez bir gerçek. Fakat muadili bulunamaz bir palet mi? bence asla değil. Makyaja ilgim fazla, elimde joker bir palet olsun, farlar kaliteli olsun derseniz edinin derim.

6 aralık 2015 00:32 ed.6 aralık 2015 11:15

10. seneler önce alıp bir kenara attığım, ama şu sıralar neredeyse her gün kullandığım, naked paletlerinin en kullanışlısı. tam çantaya atmalık, tatillere götürmelik bir palet. çok kalıcı olduğunu düşünüyorum. sabah far bazı kullanmadan yapmış olduğum makyajım akşam saatlerinde aynı şekilde duruyor. en ufak bir çizgilenme olmuyor. bu açıdan çok kaliteli buluyorum. w.o.s (gizlinot: walk of shame ) ve naked 2 renkleri ise en sevdiklerim.

25 kasım 2015 17:08