yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  43. Mat renklerin en güzellerinin olduğu bir palet. Kalıcılıkları yeterli seviyede iyi. Pigmentasyonları da beklediğimin üzerin de iyi.

  28 şubat 14:35

  5

  42. farları gözünüzde toz toz olmayan, renklerinin kalıcığı harika olan far paleti.

  21 kasım 2018 09:48

  41. Bugün ud in sayfasındaki indirim ile aldığım palettir kendisi, crease falan uğramadan göz kapağına yerleştir ve kalemle tamamla şeklinde kullanacağım bir palet olacak. Ud ler tozutuyor biliyoruz, ama benim gibi palete zaafı olanlarda demirbaş bir ürün tahminimce.

  1 kasım 2018 16:42

  40. Bizim ailenin özel gün paleti olarak da geçer kendisi. Bilimum mezuniyet kız isteme vs gibi merasimlerde hep bunu kullanırız. Sağolsun hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı.

  Urban Decay ın üretimini durdurduğunu duyurması sebebiyle bu palet İngiltere dahil birçok ülkede indirime girmiş bulunmaktadır.

  Kendisi aynı zamanda benim ilk göz ağrım olduğundan dolayı stoklar bitmeden bir tane daha sipariş vermek istedim.

  İngiltere websitesinde 50 pound üzeri alışverişlerde kullanılmak üzere 10 poundluk indirim kodu olunca bir Naked bir de Born to run palete toplamda 350 tl gibi bir ücret ödemiş oldum.

  25 ağustos 2018 04:12

  39. urban decay’in üretimini durdurduğu paletler. Alabilecek durumum olmadan piyasadan nakedların yok olacak olması baya üzücü oldu benim için. Birçok palete ilham veren ve göz makyajlarını tamamıyla değiştiren bu palet için ud cenaze töreni bile hazırlamış. Usa sephora’da paletin gidişine özel fiyatı yarı yarıya düşmüş, bakalım türkiye’de böyle bir şey olacak mı?

  Kaynak: (link: https://twitter.com/BuzzFeed/status/1032695717653962752 Tık)

  24 ağustos 2018 13:28

  38. Türkiye ye gelmemişken kullanmaya başladığım , yıllardır olmazsa olmazım.Toprak tonlarını hergün severek kullandığım tek far paletim.

  17 mart 2018 23:54

  37. instagram ve youtubeda zibilyon tane yeni çıkan farlar yüzünden unuttuğum paletim. O yüzden bugün youtube'u açıp bu paletle yapılan makyajları izledim. Ve aklıma değişik kombinasyonlar geldi. Sürekli yenilerine bakmaktansa bu şekilde elimdekini nasıl değerlendirebileceğimi hatırladım tavsiye ederim. En kısa zamanda bu işlemi nude dude paletim içinde yapıcam onu da çok severim.

  6 ocak 2017 20:29 6 ocak 2017 20:30

  36. göz ve ten yapıma en çok yakıştırdığım renkleri içerdiği için fazla düşünmeden satın aldığım far paleti. renkleri çok güzel fakat farı uygularken tozlaşması beni üzüyor çünkü gözlerimde hafif bir kaşıntı oluşturuyor. bu durum sadece bende mi oluyor acaba?

  3 haziran 2016 18:24

  35. üçü arasında en kullanışlı ilk çıkan bence. 2'de mesela, birbirine çok yakın renkler. uzuuun araştırmalar, stalklanan insta profilleri, izlenen youtube videoları sonucunda ilk çıkanı almaya karar verdim. çok kullanışlı, her tondan gölgeli makyajınızı bile yapabiliyorsunuz. yalnız küüçük bir tavsiye; farı parmağınızla sürün, daha iyi renk verdiğini göreceksiniz.

  sonundaki açık mavi gibi gözüken renk için alıyorsanız, sephorada denemeden almayın çünkü çok daha koyu renk veriyor ve içindeki simler gün içinde yüzünüze dökülüyor, gelinin kız kardeşi gibi oluyorsunuz.

  edit: bugün kendi fırçasını ıslatarak denedim mü-kem-mel!!! oldu.

  20 mart 2016 13:35 12 temmuz 2016 19:55

  34. kesinlikle naked far paleti serisinin en kullanışlısı olan palet. en açık tondan başlayıp en koyusuna 12 mükemmel rengi barındırıyor. krem renginden şampanya tonlarına geçerek kahverengi tonlarına, oradan da son olarak gümüş ve çok koyu fümeye geçen renk skalasıyla her tür makyajı yapmak için ideal. günlük hafif bi makyaj ya da vurucu bir gece makyajı yapmak istediğinizde kolayca kullanabileceğiniz her renge sahip. paletteki favorilerim toasted ve sidecar. rosé şampanya tonlarında süper tatlılıkta iki renk bu. resmen aşık oldum! paletteki mat 2 rengi daha kullanmadım, diğerleri de çok tatlı ışıltı veriyor.

  bu paleti almadan önce çok ciddi ikilemde kalmıştım. hatta üçlem bile diyebiliriz :) hepsi birbirinden güzel fakat naked - naked2 ve naked 3 üçlemini çözmek benim için zor olmadı zira naked 2ve 3 çok soğuk tonlardan olusuyor. ben daha sıcak tonlardan hoşlandığım için direk naked'a gitti elim ve çok memnunum. tozutma konusu için diyebileceğim ise, palette öyle oluyor ama sürerken ve sürdükten sonra hiç dağılmıyor kullanımı gayet rahat.

  7 mart 2016 22:55 ed.19 ekim 2016 17:55