urban decay naked skin weightless complete coverage kapatıcı

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (0)
  • medya (1)

11. göz altı morluklarımı kapatmak için light neutral rengini kullandığım ve sevdiğim bir kapatıcı. bu tonu hafif bir somonluk barındırıyor içinde. göz altlarımın iç köşelerine birer tık uygulayıp morlukları nötrlüyorum, kesinlikle yeterli geliyor. kurutmuyor, çizgilere de dolmuyor.

Sonrasında daha yoğun ve daha açık (ten rengime yakın) başka bir kapatıcıyla göz altlarımın kalan kısmınlarını aydınlatıp kapatıcının ten rengimle bütünleşmesini sağlıyorum. Böylece kalıcı bir aydınlık görüntü ve çizgisiz göz altları elde ediyorum.

13 şubat 00:40

10. online'dan sürekli seyahat boyunun medium light neutral rengini satın aldığım kapatıcı. şimdiye kadar 3-4 tane bitirmişimdir. yapısı ince, çizgilere dolmuyor, gün içinde kuru gözükmüyor. bayılıyorum kendisine. kesinlikle küçük boyunu alıp bir deneyin derim.

edit: ben bu kapatıcıyı (gbkz: kiehl's creamy eye treatment with avocado)'yla birlikte kullandım. pul pul durmasından şikayetçi olan arkadaşlara da bunu kullanmalarını tavsiye ederim.

16 mayıs 2017 16:07 27 ağustos 2017 08:49

8. Kokusu, içerisinde herhangi bir parfüm benzeri katkı maddesi olmamasında kaynaklanır. Doğru renk yakalanırsa, nars kapatıcılardan her zaman iyidir, ciltle bütünleşir, çizgilere nerdeyse tüm ürünler dolsa da yine minimum de diyebiliriz.

5 nisan 2017 16:59 19 ocak 01:55


7. kokusu beni benden alip tinerci oldugum zamanlarima goturen kapatici. tekrar okotu gunlere donmemek ve bagimli olmamak icin alamiyorum..

5 nisan 2017 01:32

6. sevgili (yazar: tubagizem) ile yaptığımız takas sonucu elime geçti. uzun zaman önce soru cevap aparatındakapatıcı ile kusur kapatamıyorum yama yama duruyor ne yapabilirim gibi bi soru sormuştum. bu kapatıcı sayesinde artık yapabiliyorum çünkü tenimle birebir uyuyor rengi, daha önce hiçbir kapatıcı olmamıştı. ürünün yapısı hafif cilt kusurlarını çok güzel kapatıyor. sarı alttonlu olduğundan göz altlarına uygulandığında güzelce aydınlatıyor. güncel fiyatı 99 liraymış. bir tane olsun tam olsun mantığı ile bitince tekrar alırım.

sevgili tuğba'ya tekrardan teşekkür ediyorum :)

4 nisan 2017 16:04

5. yapısına aşık olduğum kapatıcı. yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve son 1 aydır yüzümde oksitlenmeye başladığını fark ettim. elimdeki rengi light warm ve bana hafif koyu gelmesine rağmen gözaltında ekstradan bir doku oluşturmadan çok güzel bir bitiş sağladığı için kullanmaya devam ediyorum. bittiğinde tercihim bir açık rengi olan fair natural'dan yana olacak.

21 mart 2017 17:21

4. elimde fair rengi bulunan, genelde sephora'larda en fazla 1-2 rengini bulabileceğiniz kapatıcı! ve çok emin olmamakla birlikte benim kullandığım en açık rengi. Şimdi gelelim benim deneyimlerime, sünger bir aplikatörü var, ürünün aplikatöre gelişi oldukça rahat, göz altlarına çok güzel dağılıyor. ve ben fair renginin verdiği aydınlığa hayranım. aydınlatması mükemmel. ancak kocaman bir "ama" diyeceğim.

Ama göz altlarımı feci kurutup, pullanma yapıyor. Üstelik göz altlarıma çok fazla nemlendirici kullandığım halde. Yoğun bir şekilde nemlendiriyorum göz altlarımı, üzerine bunu hafif elmacık kemiklerime gelecek kadar göz altlarımdan itibaren ters üçgen şeklinde beauty blender'ın micro süngeriyle uyguluyorum. Uygulamadan sonraki ilk 10 dakikası muhteşem! Ancak, 10 dakikadan sonra, çizgilere doluyor. Pudra ile sabitlesem daha fazla kuruyup, pullanıyor. Ne yapacağımı bulamadım.

Bu problemi yaşamayan süslü kardeşlerim varsa nolur lütfen naaptıklarını bana yazsınlar, yoksa yazık olacak elimdeki kapatıcıya ya da sadece yüzümün aydınlatmak istediğim bölgelerinde kullanarak bitireceğim.

Sonuç olarak, benim için fazlasıyla pudralı bir yapısı olan kapatıcı..

8 nisan 2016 08:58


3. başlarda beğendiğim daha sonra rengi ve yapısıyla sorun yaşadığım kapatıcı.uyguladıktan birkaç saat sonra göz altlarımı çok fazla kurutarak pütürlü bir görünüm bırakıyor.altına yoğun bir göz kremi kullanıp,nemli bir süngerle uygulasam da aynı sorunla karşılaşıyorum.sevemedim bir türlü.

10 mart 2016 14:24

2. renk skalasını hiç beğenmediğim ancak yapısından dolayı göz yumup bayılarak kullandığım kapatıcı. en açık renk neutral fair rengi tenime çok güzel uysa da adeta birer kara delik olan göz altlarıma tek başına sürünce çok korkunç duruyor, ikinci bir renk almaktansa göz altlarım için renk düzeltici bir ürün aldım mecbur. ama rengi tutturunca yapısı gerçekten yumuşacık, hafif ve yüksek kapatıcılığına rağmen doğal duruyor. ben göz altına nemli bir süngerle uygulayıp pudrayla sabitliyorum ve gün içinde çizgilere dolmuyor, dağılmıyor.

6 ocak 2016 19:23