sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • oylar (0)
 • medya (1)

12. Büyük umutlarla medium light neutral renginin seyahat boyunu almıştım gelgelelim göz altına sürdükten 2 dakika sonra oksitleniyor rengi koyulaşıyor ve esmer olan bende daha da koyu duruyor şu an da sitesinde büyük boyunda indirim var ama hangi rengi alacağımı kestiremediğim için alamıyorum.

28 eylül 2018 01:32

11. lekeleri çok güzel kapatan, incecik ve çabuk kuruyan yapısı sebebiyle sabitlenen ve ciltle bütünleşen başarılı bir kapatıcı. ben kullanırken üzerine pudra geçmeye gerek görmüyorum ve tüm gün olmasa da uzun saatler kalıcılığını koruyor. (gbkz: l'oreal) grubunda olsa da (gbkz: urban decay) markasının cruelty free olması kullanılabilirliği açısından bir artı.

13 nisan 2018 11:17

10. göz altı morluklarımı kapatmak için light neutral rengini kullandığım ve sevdiğim bir kapatıcı. bu tonu hafif bir somonluk barındırıyor içinde. göz altlarımın iç köşelerine birer tık uygulayıp morlukları nötrlüyorum, kesinlikle yeterli geliyor. kurutmuyor, çizgilere de dolmuyor.

Sonrasında daha yoğun ve daha açık (ten rengime yakın) başka bir kapatıcıyla göz altlarımın kalan kısmınlarını aydınlatıp kapatıcının ten rengimle bütünleşmesini sağlıyorum. Böylece kalıcı bir aydınlık görüntü ve çizgisiz göz altları elde ediyorum.

13 şubat 2018 00:40

9. yapısı çok başarılı bir kapatıcı. incecik adeta ama bu yapıdan beklenmeyecek kadar da yüksek örtücülüğe sahip. tek eksisi aplikatörü gibi. dandik malzeme kullanılmış sanki, hemen eğilip bükülecekmiş gibi duran sapı ve uygularken göz altına resmen batan bir ucu var. şişeye girip çıkarken de zorlanıyor gibi.

ne yazık ki kendime uygun tonun bir koyusunu seçmişim o yüzden devamlı olarak kullanamıyorum, yalnızca koyu renkli sivilce izlerini örtmek ya da daha açık renk bir kapatıcıyla karıştırarak göz çevreme uygulayabiliyorum. yüksek kapatıcılık ve hafif yapı arayanlara tavsiye ederim.

22 aralık 2017 19:50

8. online'dan sürekli seyahat boyunun medium light neutral rengini satın aldığım kapatıcı. şimdiye kadar 3-4 tane bitirmişimdir. yapısı ince, çizgilere dolmuyor, gün içinde kuru gözükmüyor. bayılıyorum kendisine. kesinlikle küçük boyunu alıp bir deneyin derim.

edit: ben bu kapatıcıyı (gbkz: kiehl's creamy eye treatment with avocado)'yla birlikte kullandım. pul pul durmasından şikayetçi olan arkadaşlara da bunu kullanmalarını tavsiye ederim.

16 mayıs 2017 16:07 27 ağustos 2017 08:49

6. Kokusu, içerisinde herhangi bir parfüm benzeri katkı maddesi olmamasında kaynaklanır. Doğru renk yakalanırsa, nars kapatıcılardan her zaman iyidir, ciltle bütünleşir, çizgilere nerdeyse tüm ürünler dolsa da yine minimum de diyebiliriz.

5 nisan 2017 16:59 19 ocak 2018 01:55

5. kokusu beni benden alip tinerci oldugum zamanlarima goturen kapatici. tekrar okotu gunlere donmemek ve bagimli olmamak icin alamiyorum..

5 nisan 2017 01:32

4. yapısına aşık olduğum kapatıcı. yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve son 1 aydır yüzümde oksitlenmeye başladığını fark ettim. elimdeki rengi light warm ve bana hafif koyu gelmesine rağmen gözaltında ekstradan bir doku oluşturmadan çok güzel bir bitiş sağladığı için kullanmaya devam ediyorum. bittiğinde tercihim bir açık rengi olan fair natural'dan yana olacak.

21 mart 2017 17:21

3. elimde fair rengi bulunan, genelde sephora'larda en fazla 1-2 rengini bulabileceğiniz kapatıcı! ve çok emin olmamakla birlikte benim kullandığım en açık rengi. Şimdi gelelim benim deneyimlerime, sünger bir aplikatörü var, ürünün aplikatöre gelişi oldukça rahat, göz altlarına çok güzel dağılıyor. ve ben fair renginin verdiği aydınlığa hayranım. aydınlatması mükemmel. ancak kocaman bir "ama" diyeceğim.

Ama göz altlarımı feci kurutup, pullanma yapıyor. Üstelik göz altlarıma çok fazla nemlendirici kullandığım halde. Yoğun bir şekilde nemlendiriyorum göz altlarımı, üzerine bunu hafif elmacık kemiklerime gelecek kadar göz altlarımdan itibaren ters üçgen şeklinde beauty blender'ın micro süngeriyle uyguluyorum. Uygulamadan sonraki ilk 10 dakikası muhteşem! Ancak, 10 dakikadan sonra, çizgilere doluyor. Pudra ile sabitlesem daha fazla kuruyup, pullanıyor. Ne yapacağımı bulamadım.

Bu problemi yaşamayan süslü kardeşlerim varsa nolur lütfen naaptıklarını bana yazsınlar, yoksa yazık olacak elimdeki kapatıcıya ya da sadece yüzümün aydınlatmak istediğim bölgelerinde kullanarak bitireceğim.

Sonuç olarak, benim için fazlasıyla pudralı bir yapısı olan kapatıcı..

8 nisan 2016 08:58