4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (2)
  • medya (2)

16. yıllar boyunca lash sensational kullandıktan sonra sıkılıp yeni bir maskara arayışına başladığımda tanıştım perversion’la. deneme boyu geçtiğimiz ay bitti. hiçbir şekilde akmadı, kirpiklerimi de birbirine yapıştırmadı. belki iki kat sürülmüş bir lash sensational kadar epik bir etki yaratmadı ama uzatması, hacim vermesi gayet yeterliydi. doğal makyaj sevenler bu maskarayı da sevecektir diye düşünüyorum. sürdüğünüzde kendiliğinden gür kirpiklere sahip gibi görünüyorsunuz.

8 mart 01:56

15. geçen yılki alışverişlerimden birinde aynen (link: https://www.urbandecay.com.tr/perversion-mascara---seyahat-boyu-hacimli-ve-uzun-kirpikler şu) seyahat boyu gelmişti (gizlinot: daha sonraki alışverişlerimde plastik tüplü sample geldi). kendisine anca sıra geldi. ilk kullandığım günden itibaren kirpiklerimi yapıştırmadı, belirginleştirdi, hacim verdi, biraz da uzattı. abartı bir görünüm vermedi ama beğendim.. akşam eve gidince tightlining yaptığım kalemden mi yoksa maskaradan mı göz altıma dökülen bir şeyler buluyorum. ama muhakkak oluyor bu. sanırım kalemden.

her şey iyi güzel de bunun tam boyu 135 tl.. bir maskaraya bu fiyatı vermem açıkçası.. elimdeki tüm deneme boyu ürünler bitince sanırım drugstore markalarından almayı tercih edeceğim (o da indirim zamanı).

16 ocak 13:11 16 ocak 13:15

14. bu maskaraya bayılanlar +1. Alışverişimin yanında sample olarak geldi, kıl fırça görünce üzüldüm şimdiye kadar kıl fırçadan memnun kaldığım olmamıştı hiç. Aşırı kolay bir sürümü var ve kirpikleri sertleştirmeden, çatır çutur yapmadan hacim verdi - kıvırdı - ayırdı- uzattı. kesinlikle topaklanmıyor yapısı öyle değil zaten. kirpikleriyle büyük sorunu olmayan, çok maskara bitirdiğim için de drugstore harici bir ürüne para vermeyeceğimi düşünen bana high end maskara almayı düşündürten ürün oldu.

7 aralık 2017 09:03 19 mart 11:00


13. deneme boyu ile bugün deneyimlediğim maskara. o kadar beğendim ki. çok fazla maskara markası denemiş biri değilim. ama bugün sabah sürer sürmez bile kalite kendini belli ediyor dedim. hacim verdi, birbirine yapıştırmadı asla. aynı zamanda ilk defa açmama rağmen ıslak ıslak çıkmadı. en sevdiğim özelliği ise yumuşacık bir sürümü olması. o kadar narin bir şekilde dokunuyor ki kirpiklere. iki kat üst kirpiklere bir kat alt kirpiklere sürdüm. normalde alt kata sürmek için maskara fırçasını batırıp çıkarır öyle sürerdim ama bunda fırçaya yeteri kadar geldi, ne az ne çok. gün içinde ise asla akmadı, dökülme yapmadı, olduğu gibi kaldı. çok beğendim dişimden tırnağımdan arttırıp almaya devam etmek isteyeceğim bir maskara oldu benim için.

30 kasım 2017 22:18

12. bir maskarada özellikle plastik ya da kıl fırça olsun diye bir ayrımım yoktur. benim için önemli olan yapıştırmadan hacim vermesi ve nispeten uzun olan kirpiklerimi kısa ve kütmüş gibi göstermemesi. bu maskaranın kıl fırça olması bu sebeple bende bi artı özellik olarak hissettirmedi kendini ancak kirpiklerimde yarattığı duruş hoşuma gitti. bu sebeple kullanmaya devam edebilirdim ; lakin benim kirpiklerimde bu maskara şakır şakır aktı. neyseki sephoradan mini boyunu almıştım, tam boyunu almak istemem bu sebeple.

size de sephorada deneyimleyip sonra satın almanızı öneririm, ya da en azından önce mini boyunu kullanın derim.

11 kasım 2017 13:58

11. elimde açık maskara bulunmasına rağmen dayanamayıp açtım bu maskarayı. daha önce kıl fırçalara pek ilgim yoktu ama bunu çok beğendim o fotoğraflarda gördüğüm uzun tek tek ayrılmış abartı durmayan ve kaliteli olduğunu belli eden bir maskara gibi geldi bana topaklanma da yapmadı. ileride görüşlerim değişirse editlerim.

6 kasım 2017 18:16

5

10. Yıllardır lancome hypnose drama kullanıyorum. Arafa başka ürünleri denemek için ne aldıysam tekrar hypnose’a dönüş yaptım.

Ancak perversion fikrimi değiştirdi. her işi birarada yapabilen ve üstelik asla kurumayan bir maskara. İlk günden son güne asla dökülmüyor, topaklanmıyor, kirpikleri yapıştırmıyor. Hypnose ise bir süre sonra dökülme yapıyor, arada canı isterse yapıştırıyor ve bitmeye yakın kuruyor. Elimde duty free’den alınma üçlü paketi olmasa asla perversion’ı terk etmezdim.

8 ekim 2017 18:27


3

9. bir kac aydir seyahat boyunu (bkz: tarte lights, camera, lashes 4-in-1 mascara) ile donusumlu olarak kullandigim maskara. seyahat boyu ama 2-3 aydir yeni acilmis gibi kivami, hala bitmedi. fircasinin kil olmasini cok begendim, genelde bu tarz fircalar kirpiklere daha cok hacim veriyor. kirpiklerim zaten uzun ve benim istedigim hacim vermesi ve bu maskaranin verdgi hacim cok hosuma gitti. suya dayanikli olmamasina ragmen dokulme yada akma yapmadi. kirpiklerimi birbirine yapistirmadi ve gercekten guzel taradi. bittikten sonra fircasini yikatip kirpiklerimi taramak icin kullanmayi planliyorum..

3 temmuz 2017 18:45

8. cok vasat bir maskara, yukaridaki yorumlara katiliyorum, fiyatini hic ama hic haketmiyor. zaten akmasini gectim, surdukten sonra siradan bir maskaraya gore bile yetersiz kaliyor.

20 mart 2017 22:07

7. Bugüne kadar kullandığım hiçbir maskara akma yapmamıştır ama bu bir felaket, sabah sürdüm ve aynaya baktığımda göz altlarım panda formatında. Sanki üç saat boyunca ağlamışım da elim yüzüm maskarayla boyanmış gibi. Tamam biraz abartmış olabilirim belki, fakat durum çok kötü. Daha önce de akma yapmıştı ama ben gözümdeki siyah göz kalemini suçlamıştım. Bugün sadece maskara ve açık renk bir far var ve suçlu belli oldu. Üstteki yorumları da okuyunca bunun marifetiymiş bu belli ki dedim. Sürdüğüm andaki etkisine gelirsek; aşırı sulu, göz kapaklarımın dibini eyeliner sürmüşüm gibi boyuyor. sanırım akmasının nedeni de bu sulu yapısı. Kirpiklerimi tek tek taranmış ve ayrık severim ama bu yapıştırıyor. Daha yoğun görünüyor bu nedenle ama doğal olmayan bir sonuç ortaya çıkarıyor. Kıl bir fırçası var. Bendeki deneme boyu, şahsen orjinal boyu 15tl olsa bile almam, kaldı ki fiyatı 89 tl gibi hiç hak etmediği bir fiyat. Sakın almayın süslüler, paranıza yazık! Maskaraya o kadar para verecekseniz gidin bobbi brown'dan alın, en azından sonucu tatminkar olur.

21 aralık 2016 14:30 21 aralık 2016 14:50