girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (132)
  • medya (20)

132. saçma sapan yaptıkları uçuk zamlardan sonra mecburiyetten boykot etme kararı aldıran marka.

naked paletlerinin 100 liralık zammın dışında makyaj bazlarında, fondötenlerinde ve diğer ürünlerinde en az 20 küsür liralık bir zam var. internet sitesinde yaptıkları bindirimden sonra uyduruktan bir indirim var güya. gerçekten merak ediyorum, türkiye'deki marka yöneticileri kendi ürünlerini vazgeçilmez mi sanıyor? döviz kurunu bahane ederek zam yapmalarına bir noktaya kadar tamam denilir de (gerçi biz soğan kurunu da konuşuyoruz bugünlerde) zam anlayışları saçmalamaktan öteye gitmiyor.

özellikle bütün ten ürünlerine bayılıyorum, ama fiyat politikanı bu şekilde devam ettirirsen vazgeçilmez değilsin urban decay.

24 haziran 03:36

131. Naked serisi far paletleri 320₺, naked basic far paletleri ise 179₺ olmuş olan markadır. Daha 8 ay önce 225₺ olan naked’lara tamı tamına 105₺ lira zam gelmiş yazıl günah. Elimde naked basics2 var ve 8 ay önce kampanya yapmıştı 62₺ya almıştım şimdi 179₺. Evet kaliteli, evet çok güzel, gerçekten ud en sevdiğim ve gönül bağım olan markalardan biridir ama 6 fardan oluşan hiçbir far paleti 179₺ etmez. Valla bu ekonomide insan ölmek istmese de bir intihar girişiminde bulunmak istiyor

23 haziran 14:26

130. kendimi sevmek için çok zorlasam da cruelty free olması ve göz ürünleri dışında başarısız buluyorum.

ten ürünlerinin hiçbirinden memnun değilim. fondötenler açık ara kötü, kapatıcı olmasa da olur, bazlar eh işte (o paraya değmez) ve çok çabuk bitiyorlar, pudraların hiçbir numarası yok, hatta klasik toz pudrası acaip cakey gösteriyor.

yüz ürünlerinden beached bronzerını seviyorum.

fırçalarının pek çoğu elimde var, tarzlarını ve geri dönüşümlü malzemelerden oluşunu sevsem de hiçbiri vazgeçilmez fırça değil, kılları oldukça sert ve yıkadıkça serleşiyor.

Yüz sabitleme spreyleri güzel olsa da, niteliğine göre çok pahalı.

ancak belirli alanlarda öncü ürünleri olan marka. örneğin naked paletler, sabitleme spreyleri.

29 mayıs 13:22


129. kat von d beauty'den sonra en sevdiğim high end cruelty free kozmetik markası.

farlarının kalitesi zaten mükemmel, hiç bir şekilde pişman olunmaz yani urban decay far alışverişinden benim adıma, aldığım herşeyi severek kullanıyorum bu zamana kadar ve elimde ağırlıklı olarak farları var zaten bu markanın. Rujlarından da bir renk var elimde, uzun süre daha ruja ihtiyacım olmayacak muhtemelen ama elimdekileri bitirdikçe yenilerini stickleri urban decay'den, mat likitleri ise kat von d'den almak üzere yenilemeyi düşünüyorum. Zaten kozmetikte cruelty free markalardan alışveriş yapma kararım olduğu için baya bi markanın ürünlerini almayacağım için artık, eğer bir şey istersem high end kesinlikle urban decay ve kat von d'den tercih edeceğim gibi gözüküyor. bir de urban decay'in sabitleme spreyi kadar iyi bir şey hayatımda görmedim diyebilirim.

12 mayıs 21:49

128. nedense stokta göründüğü halde satışta olmayan naked heat palet içeren marka. sırf %20 indirimle satmamak için mi yapılıyor yoksa başka bir şey mi bilmiyorum ama sevdiğim bir marka iken artık göz ardı etmeye başlayacağım kendisini böylelikle.

Edit: muhtemelen fazla eleştiri geldi ki -çünkü diğer ürünlerde de sorun varmış- düzeltmişler. Öyle olunca da paleti aldım.

12 mayıs 10:13 13 mayıs 23:01

127. sitesinde 2 ayrı indirim devam eden marka. urbandecay koduyla indirim harici tüm ürünlerde %20 yapıyor, bir de çılgın fırsatlar diye bir bölümde indirimli ürünler var ama kod bunlarda çalışmıyor. vice rujlar 60, fondotenler 130 tl gibi dolara karşı makul sayılabilecek fiyatlara inmiş ama fondotenlerde çok az renkte bu indirim geçerli.

11 mayıs 10:57

126. Denedigim tum makyaj urunlerinden memnum kaldigim tek makyaj markasi.

Rujlarinin ve maskaralarinin en az far paletleri kadar reklami yapilmali cunku en az far paletleri kadar basarililar.

29 mart 08:13


125. beached adında yeni bir yaz koleksiyonu çıkaran marka.

https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/a19600691/urban-decay-beached-collection/?src=socialflowTW

27 mart 01:15

124. Sadece far konusunda piyasada yer ediniyor bu marka bence. Fakat yiğidi öldür hakkını yeme farları gerçekten çok güzel.

21 mart 23:29

123. allah affetsin vice rujların paketlemesi o kadar dandik ki üstünde urban decay yazmasa drugstore ürünü gibi.

21 mart 22:52