girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (140)
  • medya (23)

140. şu an bazı ürünlerinin bazı renklerine indirim yapmış olan marka. naked skin concealer ve vice lipstick (shame rengi) aldım, açıkcası concealerda indirimde olan bir rengi aldım umarım tutar hsjdgf. 160 tl yerine 88 tl vermek çok cazip geldi tam da kapatıcımın bitmek üzere olduğu vakit. kapatıcı almayı düşünen varsa baksın derim fakat maalesef her renk indirimde değil

14 eylül 10:10

139. son zamanlarda üst üste zam yaptıkları yetmez gibi, şimdi de tekrar %20 zam yapıp üstüne "%20 indirim çılgınlığı" lütfunda bulunan marka. allahım sen sabır ver ya. bir ruj alacağım, son zamla 95 lira oldu, şimdi de 120 lira olmuş. geçen sene haziran ayında 125 liraya aldığım pudra 220 lira olmuş. her yere bu kadar gelmiyor, bir urban decay'e mi geliyor bunca zam? bu kadar aptal yerine konmaz insan ya. almayın hanımlar, lütfen almayın.

13 eylül 19:45 13 eylül 19:45

138. naked serisinin ilk paletinin üretimini niye sonlandıracağını anlamadığım marka... en sevilen naked paletidir hala... yeniden formüle mi edecekler acaba diye düşünüyorum...

yeni bir naked paleti daha geliyor hem de...

cherry...

renkler isminden de anlaşılacağı gibi pembe ağırlıklı...

ilgili medya:
2
11 eylül 06:05


137. orijinal naked paleti üretimden kaldıran marka. yurtdışı sitesinde %50 indirime girmiş, stoklar bittikten sonra yenileri üretilmeyecekmiş.

23 ağustos 21:33 23 ağustos 21:34

136. Bugün born to run isimli yeni bir paleti piyasaya sürmüş markadır. Palet muhteşem görünüyor, 21 renkten oluşuyor. Abh modern rönesans ve subculture paletlerinin birleşimi gibi görünüyor. Alınası bir palet ama fiyatını görünce vazgeçebilirsiniz çünkü 380 lira. 

1 ağustos 15:18 11 eylül 21:15

135. türkiye'de mevcut olduğundan, hatta sanal mağazalı kendi websitesileri olduğundan yeni haberim olan marka. çok mu sessiz sedasız kalmışlar, ben mi hep kaçırmışım... bilemedim.

baktığım fondötende bazı renkler 215 lirayken, aynı fondötenin diğer bazı renkleri 185 lira, indirimde olan renkleri 130 lira. farklı renklerin farklı fiyatlandırılması çok saçma ama renginizi uygun fiyatlı bulabilirsiniz belki. (ben elbette bulamadım, şans.)

19 temmuz 20:44

134. saçma sapan yaptıkları uçuk zamlardan sonra mecburiyetten boykot etme kararı aldıran marka.

naked paletlerinin 100 liralık zammın dışında makyaj bazlarında, fondötenlerinde ve diğer ürünlerinde en az 20 küsür liralık bir zam var. internet sitesinde yaptıkları bindirimden sonra uyduruktan bir indirim var güya. gerçekten merak ediyorum, türkiye'deki marka yöneticileri kendi ürünlerini vazgeçilmez mi sanıyor? döviz kurunu bahane ederek zam yapmalarına bir noktaya kadar tamam denilir de (gerçi biz soğan kurunu da konuşuyoruz bugünlerde) zam anlayışları saçmalamaktan öteye gitmiyor.

özellikle bütün ten ürünlerine bayılıyorum, ama fiyat politikanı bu şekilde devam ettirirsen vazgeçilmez değilsin urban decay.

24 haziran 03:36


133. Naked serisi far paletleri 320₺, naked basic far paletleri ise 179₺ olmuş olan markadır. Daha 8 ay önce 225₺ olan naked’lara tamı tamına 105₺ lira zam gelmiş yazıl günah. Elimde naked basics2 var ve 8 ay önce kampanya yapmıştı 62₺ya almıştım şimdi 179₺. Evet kaliteli, evet çok güzel, gerçekten ud en sevdiğim ve gönül bağım olan markalardan biridir ama 6 fardan oluşan hiçbir far paleti 179₺ etmez. Valla bu ekonomide insan ölmek istmese de bir intihar girişiminde bulunmak istiyor

23 haziran 14:26

132. kendimi sevmek için çok zorlasam da cruelty free olması ve göz ürünleri dışında başarısız buluyorum.

ten ürünlerinin hiçbirinden memnun değilim. fondötenler açık ara kötü, kapatıcı olmasa da olur, bazlar eh işte (o paraya değmez) ve çok çabuk bitiyorlar, pudraların hiçbir numarası yok, hatta klasik toz pudrası acaip cakey gösteriyor.

yüz ürünlerinden beached bronzerını seviyorum.

fırçalarının pek çoğu elimde var, tarzlarını ve geri dönüşümlü malzemelerden oluşunu sevsem de hiçbiri vazgeçilmez fırça değil, kılları oldukça sert ve yıkadıkça serleşiyor.

Yüz sabitleme spreyleri güzel olsa da, niteliğine göre çok pahalı.

ancak belirli alanlarda öncü ürünleri olan marka. örneğin naked paletler, sabitleme spreyleri.

29 mayıs 13:22

131. kat von d beauty'den sonra en sevdiğim high end cruelty free kozmetik markası.

farlarının kalitesi zaten mükemmel, hiç bir şekilde pişman olunmaz yani urban decay far alışverişinden benim adıma, aldığım herşeyi severek kullanıyorum bu zamana kadar ve elimde ağırlıklı olarak farları var zaten bu markanın. Rujlarından da bir renk var elimde, uzun süre daha ruja ihtiyacım olmayacak muhtemelen ama elimdekileri bitirdikçe yenilerini stickleri urban decay'den, mat likitleri ise kat von d'den almak üzere yenilemeyi düşünüyorum. Zaten kozmetikte cruelty free markalardan alışveriş yapma kararım olduğu için baya bi markanın ürünlerini almayacağım için artık, eğer bir şey istersem high end kesinlikle urban decay ve kat von d'den tercih edeceğim gibi gözüküyor. bir de urban decay'in sabitleme spreyi kadar iyi bir şey hayatımda görmedim diyebilirim.

12 mayıs 21:49