girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (142)
  • medya (19)

142. Yuh olsun Urban Decay'e. Bugün online olarak kendi sitesinden sıpariş ettiğim Ultimate Basics far paletim geldi, ilk ve en azından uzun bir süre tek far paletim olsun istiyorum. farların bazıları kırık ve bu durum beni baya üzdü. şimdi kim uğraşacak geri göndermekle... (gizlinot: :()

ayrıca;

Tanım: ürünlerini zar zor hatta belkide hiç alamadığımız bu ekonomik durumda fiyatlarını dudak uçuklatacak kadar arttırdıkları yetmiyor gibi yine de iyi kötü alışveriş yapabilen müşterilerine yüzlerini güldürecek tester bile göndermeyen ama bloggerlara içi bir kere kullanıp dolabı boylayacak ürünlerle dolu paketler gönderen marka.

Tanım 2: tester diye gönderdikleri tek ürün, all nighter likit fondotenin 8.75 ve 12.0 arası tonları. herhalde ellerinde kalanları serpiştiriyorlar saağolllsunlar, bu tonlara uygun ihtiyacı olan bir süslüye denemesi adına hediye edebilirim.

11 ekim 16:58 11 ekim 17:12

141. Geçen hafta online alışveriş sitesinde 250 tl üzeri alışverişe Vice ruj hediyesi vardı ve sepetimi hazırlayıp kendime biraz daha zaman vermek adına derin nefesler alarak sıparişimi vermeyi ertelemiştim ama Az önce tekrardan bakmaya girdiğimde o kampanyanın bittiğini farkettim ve %40 indirimle (yine aşırı pahalı) U.d. ultimate basics paletini sıpariş ettim, senelerdir içimde yanıp tutuşan bu markanın ürünlerini kullanma arzuma daha fazla karşı koyamadım. Karşı koyamamak için bu kadar zamlanmasını beklemiş olmama inanamıyorum, umarım bir işe yarar. İlk far paletim olacak edindiğim. Vice rujlarında, ruj paletinde, allığında ve aydınlatıcı paletinde gözüm var. Bu ürünler içinde Kullananlardan hangi renkleri kullandıklarını duymayı çok isterim ve memnuniyetlerini. :)

9 ekim 12:56

140. şu an bazı ürünlerinin bazı renklerine indirim yapmış olan marka. naked skin concealer ve vice lipstick (shame rengi) aldım, açıkcası concealerda indirimde olan bir rengi aldım umarım tutar hsjdgf. 160 tl yerine 88 tl vermek çok cazip geldi tam da kapatıcımın bitmek üzere olduğu vakit. kapatıcı almayı düşünen varsa baksın derim fakat maalesef her renk indirimde değil

14 eylül 10:10


139. son zamanlarda üst üste zam yaptıkları yetmez gibi, şimdi de tekrar %20 zam yapıp üstüne "%20 indirim çılgınlığı" lütfunda bulunan marka. allahım sen sabır ver ya. bir ruj alacağım, son zamla 95 lira oldu, şimdi de 120 lira olmuş. geçen sene haziran ayında 125 liraya aldığım pudra 220 lira olmuş. her yere bu kadar gelmiyor, bir urban decay'e mi geliyor bunca zam? bu kadar aptal yerine konmaz insan ya. almayın hanımlar, lütfen almayın.

13 eylül 19:45 13 eylül 19:45

138. naked serisinin ilk paletinin üretimini niye sonlandıracağını anlamadığım marka... en sevilen naked paletidir hala... yeniden formüle mi edecekler acaba diye düşünüyorum...

yeni bir naked paleti daha geliyor hem de...

cherry...

renkler isminden de anlaşılacağı gibi pembe ağırlıklı...

ilgili medya:
2
11 eylül 06:05

137. orijinal naked paleti üretimden kaldıran marka. yurtdışı sitesinde %50 indirime girmiş, stoklar bittikten sonra yenileri üretilmeyecekmiş.

23 ağustos 21:33 23 ağustos 21:34

136. Bugün born to run isimli yeni bir paleti piyasaya sürmüş markadır. Palet muhteşem görünüyor, 21 renkten oluşuyor. Abh modern rönesans ve subculture paletlerinin birleşimi gibi görünüyor. Alınası bir palet ama fiyatını görünce vazgeçebilirsiniz çünkü 380 lira. 

1 ağustos 15:18 11 eylül 21:15


135. türkiye'de mevcut olduğundan, hatta sanal mağazalı kendi websitesileri olduğundan yeni haberim olan marka. çok mu sessiz sedasız kalmışlar, ben mi hep kaçırmışım... bilemedim.

baktığım fondötende bazı renkler 215 lirayken, aynı fondötenin diğer bazı renkleri 185 lira, indirimde olan renkleri 130 lira. farklı renklerin farklı fiyatlandırılması çok saçma ama renginizi uygun fiyatlı bulabilirsiniz belki. (ben elbette bulamadım, şans.)

19 temmuz 20:44

134. saçma sapan yaptıkları uçuk zamlardan sonra mecburiyetten boykot etme kararı aldıran marka.

naked paletlerinin 100 liralık zammın dışında makyaj bazlarında, fondötenlerinde ve diğer ürünlerinde en az 20 küsür liralık bir zam var. internet sitesinde yaptıkları bindirimden sonra uyduruktan bir indirim var güya. gerçekten merak ediyorum, türkiye'deki marka yöneticileri kendi ürünlerini vazgeçilmez mi sanıyor? döviz kurunu bahane ederek zam yapmalarına bir noktaya kadar tamam denilir de (gerçi biz soğan kurunu da konuşuyoruz bugünlerde) zam anlayışları saçmalamaktan öteye gitmiyor.

özellikle bütün ten ürünlerine bayılıyorum, ama fiyat politikanı bu şekilde devam ettirirsen vazgeçilmez değilsin urban decay.

24 haziran 03:36

133. Naked serisi far paletleri 320₺, naked basic far paletleri ise 179₺ olmuş olan markadır. Daha 8 ay önce 225₺ olan naked’lara tamı tamına 105₺ lira zam gelmiş yazıl günah. Elimde naked basics2 var ve 8 ay önce kampanya yapmıştı 62₺ya almıştım şimdi 179₺. Evet kaliteli, evet çok güzel, gerçekten ud en sevdiğim ve gönül bağım olan markalardan biridir ama 6 fardan oluşan hiçbir far paleti 179₺ etmez. Valla bu ekonomide insan ölmek istmese de bir intihar girişiminde bulunmak istiyor

23 haziran 14:26