girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (150)
  • medya (19)

150. farlarını beğeniyorum, başka ürünlerini denemedim. midnight cowboy eyeliner'ı aklımı çeliyor ancaaak...

yeni çıkan paletin 480 tl olması nasıl bir skandal acaba. 480 liraya far paleti alırsam paletten beklentilerim;

bütün gün zamk gibi gözüme yapışıp, asla tozutmadan, çok pigment verip iyi karışacak mı? (gizlinot: sanmam)

bütün makyajımı bu paletle yapabilir miyim

yenilebiliyor mu

beni bir yerden bir yere götürebiliyor mu??

şu paletler 200 civarıyken içim gidiyordu, hadi içinde her zaman kullanılabilecek renkler var diye ultimate basic'i almıştım. cherry güzel gözüküyor ama sadece şuan trend olan renkleri içeriyor. kutu kutu gönderirsiniz artık youtuberlara, çünkü kimsenin alacağını sanmam.

19 ekim 00:39

149. tamı tamına 1 yıl önce kendi websitesinden naked heat paletini, bugün ülkemizde satışa çıkan naked cherry paletinin (480 tl) yarı fiyatından da azına (heat 225 tl idi) aldığıma inanamadığım kozmetik firması. sebebi dolarsa aynı dolar diğer markalara da işliyor, neden bu uçuk zamları sadece urban decay yaptı anlayabilmiş değilim

edit: fiyat bilgisi

2. edit: şimdi farkettim ki 2 gün önce 120 tl olan vice rujları bugün 160 tl'ye çıkmış, hem de dolar düşerken??? %33 zam çok ciddi bir miktar. indirimli renklerinden backdoor ve broken'ı aldım, daha da standının önünden bile geçmem.

19 ekim 00:00 19 ekim 01:14

148. Birkaç ay önce 280 tl'ye satılan naked paletlerin fiyatını 320, 380 derken sonunda 480'e cikarmış marka. bu kadar zam yapılması gerekli mi gerçekten? keşke türkiye'ye gelmeseymiş yani şu fiyatlarla zaten türkiye'de değil gibi. Usturupsuz zam yapan markalardan gözümde, bir de burt's bees var böyle renkli lip balmları mac'in rujlarını sollamıştı en son fiyat olarak. 

18 ekim 20:19


147. 480tlye 12 adet boya satmaya çalışan ve bunu gururla, utanmadan yapan firmadır. Dolar yüzünden zaten zam gelmişti ve palet fiyatları 320tl idi. Vergileri de eklersek gene de fiyatı bu etmiyor. Etmemeli. 

Kozmetiğe olan düşkünlüğümüz ve zevkimizin ayrıca son senelerdeki  çeşitlilik ile beraber ulaşılabilirliliğin artmasıyla firmalar da insanların bu zaaflarından çirkince faydalanmaya başlamıştır. Uyanık olmakta fayda var bence. Kimsenin parasını nereye, ne şekilde harcayacağını söylemek haddim değildir ama bir durup düşünmek lazım. Ne oluyoruz yahu? Kuş mu konduruyorsunuz da insanlara 480tlden bir şey satmaya çalışıyorsunuz. Kozmetik yahu, göz, dudak boyası bunlar. Seviyoruz talep ediyoruz anladınız tamam sömürmeye çok açık bir kapı çünkü canın üstüne nasıl bir fiyat istiyorsa basma hakkın var kimse sana kardeş n’apıyosun ya? diye sormuyor tamam da bu zevkleri bir süre sonra da fıstık ve sezercik olayına çevirmemek lazım. 

Param olmadığından değil, hak etmediklerinden vermiyorum o parayı. 49$ olarak sephorada ön satışa çıkan paleti sen dokuz ile çarpıp bana hadi alsana sprr diyemezsin. 

18 ekim 18:06 18 ekim 18:08

146. kesinlikle şuanki fiyatlarını haketmediğini düşündüğüm marka. az önce sitesine baktım ve zaten yeni çıkan paletin 480 tl olacağını birçoğumuz biliyorduk. fakat naked heat, naked3, naked2 nin fiyatları ne zaman 480 oldu ben mi geri kaldım bilemedim. Ayrıca sadece bir kaç ay evvel basics ve basics2 yi kampanya ile 52 tl ye satıyorlardı şuan 275 tl olmuşlar. instagram hesaplarında dahi anastasia beverly hills paletleri bu fiyatta satılmıyor -ki bence yapıları çok daha başarılı- 

18 ekim 17:23

145. Türkiye’ye yeni gelen göz farı paleti naked cherry’i 18 Ekim 14:00’te 480 (dörtyüzseksen!) liradan satışa sunacağını duyurup ön talep toplamaya başlayan marka. 480 lira ayılıp bayılacak Meraklılarına duyurulur... ne olur almayın şu fiyatlara ya, üstteki süslünün de dediği gibi düşürecekler o fiyatları mecbur...

16 ekim 15:37 16 ekim 15:39

144. naked cherry paleti 480 tl'den piyasaya sürmeye hazırlanan canada markası. Bu fiyata bakılırsa distribütör firma 150-180 tl arası bir paletten kar edecektir. Almayalım. Protesto edelim derim. Nasılsa yıl sonu paşa paşa o fiyatı düşürecekler. Bu arada abd'de 49$'a satılmaktadır.

16 ekim 15:22 16 ekim 15:31


143. Yuh olsun Urban Decay'e. Bugün online olarak kendi sitesinden sıpariş ettiğim Ultimate Basics far paletim geldi, ilk ve en azından uzun bir süre tek far paletim olsun istiyorum. farların bazıları kırık ve bu durum beni baya üzdü. şimdi kim uğraşacak geri göndermekle... (gizlinot: :()

ayrıca;

Tanım: ürünlerini zar zor hatta belkide hiç alamadığımız bu ekonomik durumda fiyatlarını dudak uçuklatacak kadar arttırdıkları yetmiyor gibi yine de iyi kötü alışveriş yapabilen müşterilerine yüzlerini güldürecek tester bile göndermeyen ama bloggerlara içi bir kere kullanıp dolabı boylayacak ürünlerle dolu paketler gönderen marka.

Tanım 2: tester diye gönderdikleri tek ürün, all nighter likit fondotenin 8.75 ve 12.0 arası tonları. herhalde ellerinde kalanları serpiştiriyorlar saağolllsunlar, bu tonlara uygun ihtiyacı olan bir süslüye denemesi adına hediye edebilirim.

11 ekim 16:58 11 ekim 17:12

142. Geçen hafta online alışveriş sitesinde 250 tl üzeri alışverişe Vice ruj hediyesi vardı ve sepetimi hazırlayıp kendime biraz daha zaman vermek adına derin nefesler alarak sıparişimi vermeyi ertelemiştim ama Az önce tekrardan bakmaya girdiğimde o kampanyanın bittiğini farkettim ve %40 indirimle (yine aşırı pahalı) U.d. ultimate basics paletini sıpariş ettim, senelerdir içimde yanıp tutuşan bu markanın ürünlerini kullanma arzuma daha fazla karşı koyamadım. Karşı koyamamak için bu kadar zamlanmasını beklemiş olmama inanamıyorum, umarım bir işe yarar. İlk far paletim olacak edindiğim. Vice rujlarında, ruj paletinde, allığında ve aydınlatıcı paletinde gözüm var. Bu ürünler içinde Kullananlardan hangi renkleri kullandıklarını duymayı çok isterim ve memnuniyetlerini. :)

9 ekim 12:56

141. şu an bazı ürünlerinin bazı renklerine indirim yapmış olan marka. naked skin concealer ve vice lipstick (shame rengi) aldım, açıkcası concealerda indirimde olan bir rengi aldım umarım tutar hsjdgf. 160 tl yerine 88 tl vermek çok cazip geldi tam da kapatıcımın bitmek üzere olduğu vakit. kapatıcı almayı düşünen varsa baksın derim fakat maalesef her renk indirimde değil

14 eylül 10:10